שאלות ותשובות על הדמיית שיער | קעקועי מיקרופיגמנטציה

רוצים לדעת על הדמיית זקיקי שיער? להלן: שאלות ותשובות

שאלות ותשובות על הדמיית שיער, קעקועי שיער, מיקרופיגמנטציה, טשטוש, הסתרה או העלמת צלקות בראש בקרחת בשיער בקרקפת ובזקן.

מהי הדמיית שיער?

הדמיית שיער הידועה בשמה גם בתור: איפור קבוע (מיקרופיגמנטציה בקרקפת – דרמו-פיגמנטציה), קעקוע שיער ואיפור של צביעה קבועה בקרקפת לצורך כיסוי קרחות

היא נחשבת היום לפתרון הכי קל הכי פשוט והכי טוב לבעיית ההתקרחות אשר נפוצה בארצנו אצל גברים ונשים גם יחד.

בתהליך זה של הדמיה לשיער הנעשה על ידי החדרת פיגמנטים של צבע, שנראים על הראש כמו זקיקי/זיפי שיער קצוצים ממש וכמו לאחר תספורת – טיפוח קרחת וטיפול בהתקרחות גברית

נקודות משיכה אפורות או שחורות קטנטנות מתחת לפני העור אחרי התהליך ובמהלכו, יוצרים במדויק את המבנה למראה מלא שיער בכל גוון טבעי/צבוע.

המלאכה נחשבת לאומנות ומתאימה למילוי אזורים ריקים וכיסוי מוחלט באזורים קרחים וכן להדגשת קווי המתאר בצבע גוון מדורג עם הקרקפת.

או הפוך מזה – לטשטש את קו הפוני בדירוג גרדיאנט (gradient) ל0. כמו כן לפני הטיפול המסור מעניק אילן למטופל הסבר על מניעת חשיפה מציקה וחודרנית מטעם החברה בשאלות מטרידות, ומאפשר למטופל סוף סוף אחרי הטיפול להסתובב ללא בושה עם צלקת מכוסה ולא מורגשת.

הייתה לו לפני זה קרחת אזורית בקרקפת ואחרי שכבר כוסתה בשיא הדרה – נראית יפיפה ללא ברק ונחשבת ל”גילוח”.

מילוי וכיסוי קרחות ומפרצים – צביעת קרקפת קבועה
הדמיית שיער קעקועי מיקרופיגמנטציה – זקיקים למילוי והשלמת שיער

שיטת הדמיית גרדיאנט לשיער שלי היא אינה מסוכנת כלל משיטות אחרות לטיפול בבעיות כמו קרחת או צלקת בראש, והיא דורשת הליך פשוט ומינימלי מצד המטופל, גם ללא זמני החלמה.

יסוד חשוב – הדמיית שיער גרדיאנט הנה שיטה להחדרת פיגמנט לשכבת העור העליונה הנקראת אפי־דרמיס בדירוג. שכבת העור החיצונה ביותר של הקרקפת המיועדת להכיל פיגמנט (צבע) אחרי ההחדרה למשך 3 עד 5 שנים, עד שהדמיית הפיגמנט לעור תתפוגג.

בטיפול זה שהוא הכי קרוב וכתחליף לזקיקי זיפים של שיער אשר משתלבים עם זקיקי השיער הטבעי מומלץ לבצע תחזוקה לפי הצורך.

זכור! גם כאשר מסתכלים ומתבוננים_מקרוב, הפיגמנט יראה כזקיק של שיער נקודתי שצומח. לכל פיגמנט יש את הלקוח/מטופל שלו, ישנם גברים עם מראה של ראש מלא שיער אבל מגולח בצדדים והצבע מתאים בקנה מידה מדויק להפליא ומשתלב בצורה מדהימה לדירוג התספורת. לצפייה בדוגמאות ותמונות לפני ואחרי של הדמיית שיער ניתן ללחץ כאן

למי מתאים טיפולי הדמיית שיער?

טיפול הדמיית שיער זיפי (מיקרופיגמנטציה בקרקפת – צביעת עור הקרקפת ) מיועד לכל מי שסובל מבעיית התקרחות, (קרחת) דלילות שיער או צלקות שיער והעניין דרוש שיקום.

צלקות שנובעות מניתוח אחרי השתלות שיער לדוגמא מתאימות במדויק לסגנון העבודה בטיפולי ‘הדמיית שיער’. הטיפול מתאים גם למי שצריך ומעוניין לתת למראה הראש שלו מראה של שיער מלא יותר וצפוף  – שיער שעבר תספורת מבחירה ולא מאילוץ.

הטיפול מתאים לכל צבעי העור והקרחות שיער ולכל הגוונים, ההדמיה נעשית לפי צבעי וגווני השיער הטבעיים והדומיננטים של המטופל.

רוב המקרים אצל גברים שיש להם נשירת שיער או צלקות בראש הם מתאימים לנהלים שלנו. לדוגמה: אם האזור הוא דליל/קירח/צלקתי, ישנה אפשרות לכסות אותו באופן קבוע עם איפור מיקרו נקודתי אמנותי וליצור מילוי ע”י הדמיית שיער אשר תגרום לטשטוש והסתרה מוחלטת.  הטיפול בצלקות עם נקודות דרמו־פיגמנטציה בשיער ושירותי מיקרופיגמנטציה לצלקות מתאים לכל גיל .

תכנון נכון של מיקום הנקודות הן מרמת הצפיפות והן ברמת הפלישה לתוך עור הקרקפת ובעיקר על ידי משיכת העט בזמן עבורך היא שתיתן את הצבע הנכון, האלטרנטיבה הנפלאה הזו עשויה לחולל שינוי אצלך אחרי שהבחנת שיש לך קרחת או צלקת שיער.

יכול להיות שהשתלת השיער שעברת ואינה מספיקה לכסות את הדלילות, גם ניתוח בסנטר או בזקן, תפרים וכל צלקת ש”נפתח הראש”

גם אצל גברים ונשים שיש להם נשירת שיער או צלקות בראש הם מתאימים לנהלים שלנו ולצביעת הדמייה.  שלח לנו תמונה בלחצן הוואצאפ ונבדוק את המצב האישי שלך. לצפייה בדוגמאות של לפני ואחרי טשטוש או העלמת/הסתרת צלקות ניתן ללחוץ גם כאן 

תיקון צלקות

הקטנה או הסרה של צלקת בשיער סטריפ או צלקת רחבה כתוצאה מהשתלת שיער.

קעקועי מיקרו- פיגמנטציה

כיצד מתבצע טיפול הדמיית שיער?

לפני שנגשים לטיפול יש לבדוק תחילה מי מטפל? האם יש לו מספיק עבר בתחום? האם התוצאות שראית בעיניך משביעות את דעתך? וכו..

הטיפול מתבצע על ידי בדיקת הצבע של השיער הטבעי של המטופל וצילום גווני השיער שלו גם ארוך וגם קצר. לאחר מכן בעזרה של הזרקת פיגמנטים אורגניים של גוון מתאים לעליונית השכבות בקרקפת הנקרא “אפי” בעזרת מחטי שיער חוטיים המדמים זקיקי זיפי שיער.

התהליך הטיפולי מורכב ממספר מפגשים בד”כ מ1 ועד 4. הפגישה הראשונה אורכת כ -20-40 דקות (אפשר להאריך*). במהלכה מתבצע טיפול תפזורתי ובדיקה מעמיקה להערכת המשך.

אחרי טיפול, נקבעות מטרות הטיפול ודרכי מדידות להשגת תיאום ציפיות. פגישה זאת מהווה בסיס להמשך תכניות הטיפול. בסיום הפגישה מקבלים המלצות התחלתיות במידת הצורך.

הפגישה השנייה אורכת כשעה ועלולה לגלוש לשעתיים ושלוש..+. אחרי הערכה מעמיקה בעקבות הפגישה השניה, נעשית ונבנית תכנית ביקורת לחידוש וכן תחזוקה לטיפולים מותאמת אישית למצבו של המטופל.

 

מהו אורך הטיפול, וכמה טיפולים נדרשים?

כאמור, אורך הטיפול הממוצע הראשוני הוא בין 20 דקות ל40 דקות וניתן להאריך בתאום מראש. כמות הטיפולים נקבעת לפי הצורך לאחר התייעצות ואבחון המטופל במקום עם המומחה.

ברוב המקרים נמשך התהליך מ 1 ל4 מפגשים. החל מהפגישה השנייה נקבעת תכנית הטיפולים. מפגשים אלה חיוניים להתקדמות הטיפול ולפי צרכיו של המטופל. בגישה המקצועית לכל מטופל מותאמת תכנית אישית לפי מצב דלילות שערו ומצב המשטח בו קיים חוסר שיער (התקרחות גברית).

ישנו מצב בו פגישה בודדת מספיקה למילוי מפרצים לדוגמה אך במצבים אחרים המורכבים יותר, לצורך השלמת האיזון יהיה צורך בבניית סדרה של מפגשים. תדירות המפגשים בדרך כלל נעה בין שבוע לשבוע אך יכולה להשתנות ממקרה למקרה. הדמיית שיער בטיפול 1

האם ישנן מגבלות או תופעות לוואי אחרי הטיפול?

אחרי טיפול הדמיית שיער אין תופעות לוואי, למעט אדמומיות בקרקפת שעלולה להיווצר לפעמים ולהימשך עד 12 או 24 שעות מאותן נקודות שגירו את שכבת העור העליונה בקרקפת.

לאחר הטיפול אין כל מגבלות, המטופל יכול לחזור מיד לשגרת יומו. לעתים נדירות תופעות הלוואי הם כאב וצריבה בעור החולפים לאחר יממה. הסטנדרטיות בתופעות הלוואי בטיפול ולאחריו הן אדמומיות וגירוד מקומי החולפים לאחר יממה שעדיין נחשב להליך בטוח יחסית.

האם הדמיית שיער נראית אמתית?

כמות הדמיית זקיקי השיער בקרקפת גברים רגילה הוא כ 77 מיקרו מטרים ובראש סטנדרטי ישנם כ120.000 עד 150.000 שערות ברדיוס של כל הראש בדרך כלל.

לעיתים נראה הפיגמנט קצת יותר גדול משער אדם אמיתי, אבל כאשר מתבוננים מחמישה אינצ’ים או רחוק יותר, הגודל האמתי בלתי נבדל מזקיקי השיער הטבעיים. לרוב, גם בני המשפחה הקרובה ביותר מבצעים בדיקה במרחק של 10 ס”מ לא יוכלו להצביע היכן השיער האמיתי מסתיים והיכן מתחילות שערות הקעקועי המיקרו_פיגמנט.

מילוי מפרצים – כיסוי והסתרת קרחת

כמה זמן לוקח עד שמתקבלת התוצאה הסופית של הטיפול?

זמן התוצאות משתנה בין אדם לאדם לפי מצב הקרקפת שלו וכמובן בכמות הדמיית זקיקי זיפי השיער שסיפק המטפל.

ברוב המקרים, ניתן להבחין בתוצאות מידיות לאחר/אחרי הטיפול הראשון אך במקרים מסוימים כגון; אלופציה או צלקות בין השני לרביעי, בזמן של עד כשבוע לאחר הטיפול.

על מנת לתת לתוצאות מראה כמה שיותר טבעי, מומלץ לשמור על טיפוח קרקפת ושיער קצוץ באופן קבוע. התספורת תוכל לתת את האפקט ברמה הגבוהה ביותר ולהתאים את הגובה שהכי מתאים כדי ליצור מראה כללי מצוין וגם תואם לתווי הפנים עצמם מבלי שזה יהיה מלאכותי, זר או לא מתאים. צביעת קרחת

לכמה זמן מחזיקות התוצאות של הטיפול, והאם יש צורך בטיפולי תחזוקה?

הדמית שיער תחזוקה + תיקון המסגרת

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה אינה טיפול לצמיתות וחשוב שתדע זאת לפני, וכן יש צורך לבצע טיפולי תחזוקה, המתבצעים בדרך כלל אחת לשנה. על טיפולי תחזוקה אלו מומלץ שלא לוותר, משום שבלעדיהם ידהה הצבע תוך כמה שנים עד שיעלם לחלוטין.

לאחר סדרת הטיפולים הפיגמנט יחזיק במשך שנים רבות בדרך כלל (מ3 עד 5 שנים) תלוי במערכת החיסונית ובחילוף החומרים בגוף של אותו מטופל, אצל מטופלים מסוימים שיש להם מערכת חיסונית חזקה או שעובדים בשמש בחוץ כל זמן, ייתכן כי עליהם לבצע חידוש הדמיה מוקדם יותר.

הדמיית שיער לגברים עם קרחת

האם הדמיית שיער מיועדת לגברים בלבד?

לא, הדמיית שיער מתאימה גם לנשים ששיערן אינו מלא קצר וארוך. צביעת קרקפת קבועה אצל נשים מתבצעת ע”י פתיחת שבילים מדוייקים והחדרת הפיגמנטים בערוגות שתי וערב עם סיבובים

האם הדמיית שיער יכולה לשפר תוצאות של השתלת שיער, או לכסות צלקות?

כן בהחלט. הטכניקה של אילן עוזרת באופן משמעותי לטשטש או להעלים צלקות בראש גם לאחר ניתוחי השתלול שיער FUT FUE.

הדמיית שיער אחרי השתלה

העלמת צלקת תלויה ברקמות הסיביות עצמן וככל שהצלקת עמוקה יותר כך קשה להעלים אותה. אך עם זאת, מיזוג הדמיית שיער עם הצלקת מעניק לעור שבה יותר נפח ומצל בתוכה פיגמנט גונוני המשנה את מריאה אשר מקשה מאוד להבחין אם הייתה שם צלקת, הטשטוש הוא בלתי מורגש ברוב המקרים.

הדמיית שיער בהחלט מסוגלת לכסות צלקות על ידי נקודות zkikim מניטוריות ומורחקות בהתאמה רבה בין זיף לזיפ ולשיער שמסביב, מיקרו-פיגמנטציה מתאימה גם לכיסוי ומילוי איזורים ריקים כמו מפרצים בשיער ומרווחים בין שערה לשערה לאחר טיפולי השתלת שער כגון Natural Hair Implant שבה אין כמעט מרווחים בין השיערות. לדוגמא:

הדמיית שיער
הדמיית שיער לגברים

מה ההבדל בין הדמיית שיער לקעקוע בראש?

ההבדלים העיקריים בין הדמיית שיער מקצועית לבין קעקוע רגיל הם: 1. עומק חדירת החומר. 2. צבעים וגוונים עם כספית. “חוט דק כשערה מפריד בין הצלחה לכישלון” אומר אילן . “בעוד שקעקוע חודר לשכבה העמוקה של העור (היפו_דרמיס [3]), נוגע בכלי הדם ונשאר קבוע, מחליף את צבעו לירוק-כחול בוודאות ומרחיב את עצמו לנקודות גדולות●, הדמיית שיער• לעומת זאת נעשית על השכבה השניה דרמיס ומתחת לשכבה העליונה של העור (אפי־דרמיס), ולא פוגעת בכלי הדם.

בשכבה זו התאים בגוף מתחלפים לעיתים קרובות, וזו הסיבה שהדמיית שיער איננה קבועה, הצבע דוהה בהדרגתיות עם הזמן מתפוגג בתוך העור ומתכלה.

גם בצבע הפיגמנט עצמו יש הבדל – בניגוד לקעקועים המכילים חומר כימי, פיגמנט הדמיית השיער מכיל רק אלכוהול ומינרלים אורגניים טבעיים.

האם הדמיית שיער עלולה לפגוע בשיער הקיים?

הדמיית שיער לא נוגעת בשיער הקיים או בשורש השערה, ולכן אינה פוגעת בו או משפיעה עליו כלל.

טיפולי הדמיית שיער יוצרים גירוי עורי עליון ע”י הכנסת מיקרו-פיגמנטים ואינן פוגעות בבית השערה ולא בשורשי השיער הקיים, הטיפול גם לא מעודד צמיחה מחודשת של שיער, אז רק אל תצפו אחר כך לצמיחה של שיער חדש במקום שלא צומח כבר.

ברוב המקרים המטופלים חשים כי יש התחדשות של שיער חדש הצומח באותו מקום שבו הוחדר הפיגמנט אך זה לא נכון, (תחושה זו של צמיחת השיער היא תחושה אמתית גם כאשר מעבירים את היד על הראש) הנוצרת בעקבות משטח זקיקי פיגמנטים חדשים על הקרקפת וכך נוצרת השלמת מרבד המדמה שיער טבעי עם מראה קרקפת נהדר וצפוף שנוצר בעקבות הטיפול).

כמה עולה הדמיית שיער?

מחירי הדמיית השיער הינם אינדיבידואליים ומשתנים מאדם לאדם, תלויים במספר הטיפולים ובגודל האזורים אותם יש לכסות בהדמיית/מיקרופגמנטציה. מומלץ לפנות לייעוץ אצל מומחה על מנת לקבל הצעת מחיר למילוי קרחות. אך יחד עם זאת ניתן להתרשם כאן מעלויות ומחירים של הדמיית שיער

הדמיית שיער לצלקת מחירון לסטריפ FUTמיקרופיגמנטציה

הדמיית שיער
הדמיית_שיער_לצלקת_סטריפ_מהשתלה_fut