רשלנות רפואית השתלת שיער וקעקועי שיער:

הדמיית שיער – קעקועי שיער טיפול כושל – תיקון ומחיקת הדמיית שיער

מיליוני אנשים כבר גילו את המהפך הזה שנקרא הדמיית שיער. אבדן שיער הפך לבעיה של ממש ובעיקר אצל גברים. המצב גורם להשפעות פסיכולוגיות עמוקות, ירידה בביטחון העצמי והביא עם הזמן התפתחויות נרחבות של שיטות שנועדו להתמודד עם בעיית נסיגת שיער והתקרחות. מטפלים רבים הבטיחו הרים וגבעות ועדיין מבטיחים עצירת נשירת שיער, שימור והצמחת שיער אם בעזרת אמפולות ואם בלייזר אך ללא הצלחה מוכחת.

המונח הדמיית שיער גרם לעיתים לא מעטות לאי הבנת הלקוח המעוניין בטיפול ובהליך שבסופו המראה יהיה טבעי אחיד ועדין. חשוב לציין כי אין מדובר בהשתלת שיער או תוכנת מחשב המדמה זקיקי שיער. חשוב גם להבהיר חד משמעית שלמרות הדמיון בתהליך לא מדובר בקעקוע. וגם לא באיפור קבוע. הדמיית השיער מקצועית מבצעים אצל מומחים מובילים בתחום ולא אצל מעצבי שיער, קוסמטיקאיות ומקעקעים! הפעולה מצריכה היכרות בשכבות העור, רקורד עשיר בעבודה עם סוגי הקרקפות והתאמת הגווןן הנכון לזקיקי השיער הטבעי.

בעמוד זה נציג לכם דוגמאות של הדמיות השיער הרסניות ולא איכותיות בלשון המעטה שיספקו לכם חומר למחשבה אם כדאי לכם להגיע בכלל לאותו מעצב שיער, מקעקע או קוסמטיקאית שביצעו עבודה רשלנית. להלן תמונות לנפגעי הדמיית שיער  ותגובות מטעם גולשים

_upscale

השתלת שיער רשלנות

תוצאה לאחר השתלת שיער: קרחת וצלקת