לפני הדמיית שיער לגבר דתי

אחרי הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לגבר דתי

טל’: 0537553665

Vivo (אילן רביבו), בעל ניסיון מקצועי של שני עשורים בתחום מילוי קרחות ותיקון צלקות קרקפת אצל גברים

מילוי קרקפות לגברים – מילוי התקרחות בפיגמנטציה

החל את דרכו המקצועית בבית הוריו בירושלים , יצר סדרה מהירת טיפולים בהדמיות שיער לגברים וכמו כן הכשיר כמה מטפלות מאושיות האיפור הקבוע.

Vivo הכניס לתודעה בישראל את החשיבות הגדולה ביותר לפני קבלת החלטות לביצוע השתלת שיער.

הדמיית שיער במפרצים
מילוי מפרצים ע”י מיקרופיגמנטציה הדמיית שיער

גם לגברים אשר עברו השתלות שיער מציע ויוו פתרון שבו ניתן להשלים את החסר – מילוי פגמנטים בגוון אחיד תואם לשיער ותיקון קווי השתלות שיער כושלות למתאר תווי הפנים. 

Vivo  הנו מחלוצי מעצבי הדמיות השיער אשר גילה, פיתח ויישם את תחום מילוי וכיסוי קרחות בשיטת השערה לגברים.

הדמיית שיער לגברים מיקרופיגמנטציה

הדמיית שיער

מומחה להדמיית שיער > שיקום צלקות > הדמיית שיער

השיטה: מיקרופיגמנטציה (Micro-(pigmentation או בעברית “הדמיית שיער” ו”דמוי שיער”. הטכניקה נועדה לשנות את רמת הצבעים בעור בעייתי כגון: וולטיגו או פגמנטציה לעור בהיר וכהה. הטיפול התגלה כמתאים גם במילוי של אזורים מתקרחים של שיער ובכך מעניק הטיפול לעושים אותו צפיפות מדומה של שיער. השימוש הוא לצורך התחלפות הגוונים בעור. הפיגמנטים במקורם מגיעים בשלל צבעים והגוונים השונים מופקים מחומרים אורגניים ואלכוהול. כאשר מתנהלים איתם נכון הם עשויים לדמות לזיפי שיער טבעיים מדהימים.
🇮🇱
המלצות לפני טיפול: יש גברים שרגישים מאוד בקרקפת הראש ולכן מומלץ שיאלחשו את האזור הנצרך. אזור מאולחש או מורדם מעט ימנע עקצוץ בזמן הטיפול וייתן תחושה נעימה יותר.
ברוב המקרים הטיפול אינו מלווה בתחושת כאב בלתי נסבלת, כך מדווחים המטופלים.

טיפולי מיקרופיגמנטציה לצורך הדמיית זקיקי שיער בראש מתבצעים ע”י התמזגות פיגמנטים לשכבה העליונה בעור! וזאת באמצעות אומנות. להב אלקטרומיקרו עדין במיוחד (מחט), המופעלת בזהירות רבה, מגרה את “שקית העור” ומחדירה פנימה נקודת גוון מזערית. בתדירות הגבוהה של הרטט, הנגיעות הקטנטנות לא מגיעות לכלל השכבות בעור וכך הטיפול אינו גורם לנזקים, לצלקות או לדימומים.

הדמיית שיער – הדמיית זקיקי שיער

מילוי קרחות. הטיפול במיקרופיגמנטציה נעשה למטרת כיסוי קרחות וצלקות ומחקה את מבנה הטבעי של השיער.
תהליך הדמיית שיער למפרצים אשר משתייך לסולם דרגות התקרחות מס’ 1 לדוגמה, דורש בין 1 ל3 שעות עבודה. לעומת זאת תהליך של הדמיית שיער לקרחת מלאה בדרגת התקרחות מס’ 7 בסולם המילטון תדרוש 5 עד 10 שעות עבודה למקצוענים.

הגוונים המוחדרים לאזור הריק משיער הינם צבעים מיוחדים המותאמים אישית לכל ראש וראש. הם אמידים במים ובתנאי מזג האוויר ואינם משתנים או מחליפים צבעים כמו קעקועים. הם קבועים לתקופה מסויימת ומתכלים מחוץ ובתוך העור. את צבעם ניתן לחזק מדי פעם ורק לידע כללי: הגוונים יכולים להחלש ולהמחק לגמרי אם לא יתבצע טיפול תחזוקה כראוי. בדרך כלל הדמיית שיער לאחר הטיפול הראשון אמורה להחזיק מעמד בין שנה לשנתיים וחצי.

מומחי המיקרופיגמנטציה באים להציע תחליף או יותר נכון לומר השלמה. התחליף מדבר על מילוי בצלקות אחרי השתלות בשיער. השלמה מדברת על השלמת השתלת שיער, השתלה שלא צלחה. מילוי כל האזורים הריקים שנשארו מהשתלת שיער וגם לצלקות והחורים שהשתלות שיער גרמו יכולה מיקרופיגמנטציה לסייע ולתת פתרון מושלם למי שעבר השתלת שיער כושלת או שפשוט אינו מתאים לתהליך של השתלת שיער.

מחירי מיקרופיגמנטציה של הדמיית שיער לגברים נקבע על פי פרמטרים שונים וכמובן שלא בהכרח נמוך יותר ממחירי השתלות בשיער.

מילוי מפרצים הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה
מומחה למילוי מפרצים

בתחילת הטיפול ומיד לאחריו הצבע נראה בהיר יותר ותוך ימים אחדים מתקבל הצבע המתאים. הטיפול מיועד לטשטוש מוחלט של הידללות בשער ויוצר מראה טבעי של שיער צפוף ומלא. חשוב לדעת כי טיפולי הדמיית זקיקי שיער לנשים ולגברים שונים מעט גם בתפיסה של החומר וגם בזמן העבודה, אחד היתרונות שיש לגברים שהם יכולים לגלח את השיער לפני טיפול, מה שנשים לא מסוגלות. בכללי, הן לסובלים מתופעת התקרחות והן לאלו שיש צלקות בראשם מתאים הטיפול. קרחת גברית ומפרצים וכן בעלי שיער קצר או ארוך נהנים מאוד מתוצאות השיטה.

הדמיית שיער ליצירת מראה צעיר

הטיפולים הללו הם קסם, במיוחד אם הצלחת להגיע למטפל בעל רמה מקצועית במיקרופיגמנטציה. למעשה זו אומנות המיועדת גם לנשים וגם לגברים ואין משמעות לגילאי המטופלים.
היעד הכללי בטיפול הוא ליצור אילווז’ן אשליה (illusion) של שיער עם משטח תחתון סמיך וצפוף, שיער שכאילו צומחים בו זקיקים חדשים.

אם לא עלה במזלך וטיפל בך חובבן אשר ניסה להעלים את לך את הקרחת או את הצלקת בראש בקעקוע או בנסיון לדמות לך שיער, עלולים להופיע לך סימנים לא כ’כ יפים על הקרקפת סימנים מהן סובלים גברים ונשים רבים.

לעיתים, למרות שהפיגמנט שמשתמשים בו אינו מסוכן והוא מתאים להדמיית שיער, כאשר מחדירים אותו באופן גס ולא דקיק ולעומק של כמילימטר אחד בתוך הקרקפת, עלול להיווצר קעקוע. וכדי להחדיר פיגמנטים המדמים את זקיקי השיער הטבעי יש צורך לתור אחר אמן או מומחה. חשוב גם לציין כי כל הפיגמנטים שבידנו גורמים חד משמעית להתכהות העור אלא אם נדרש אחרת. עור הקרקפת מתכהה על ידי הצטופפות הפיגמנטים (עם מרווחים מדויקים התואמים לשיער הנותר בצפיפות המקורית) וכך נוצרת האשליה של זקיקי שיער טבעי שמשתלבים עם השיער הקיים.

הטיפול היעיל ביותר לאחר השתלת שיער הוא: מיקרו-פיגמנטציה

ניתוח להשתלת שיער לא מחייב להשאיר גברים מרוצים חלקם עלולים לסבול מתוצאות מזעזעות ומדימוי עצמי נמוך מאוד בגלל השתלת שיער כושלת, והאיבוד שיער שלאחריה.

למעלה מ- 50% מהגברים שעברו תהליך של השתלות שיער סובלים עדיין מהתקרחות ברמה גבוהה וזו בדיוק הבעיה.

אין להם יותר מהיכן להעביר שיער והמשטח הריק גדול מאוד.
פתרון הבעיה לא בשמיים וגם לא מעבר לים, הרי שטיפולי הדמיית זקיקי שיער מאפשרים בדיוק רב להשלים את כל החסר. מיקרופיגמנטציה והדמיה לאחר השתלת שיער הם השילוב היפה ביותר שקיים. תוכלו ליהנות ממראה של הכוכבים שמסתירים את המידע לאחר השתלות שיער. פתאום אסתטי ויפה וללא צלקות?.
הכל טוב ויפה אבל מה לעשות, אחרי כל השתלת שיער יש צלקות וקרחות וכתוצאה מהטיפול הקסום הזה שמצליח לדמות שיער מלא וצפוף, נראה סוף סוף בריא.
הגברים שעברו הדמיית שיער לאחר השתלות שיער מאד נהנים מהטיפול ומהמראה החדש ובעיקר מהשיפור המהיר במצב הרוח ובדימוי העצמי הנמוך שהיה להם עד כה.

הדמיית שיער לסטריפ אחרי השתלה
הדמיית שיער לסטריפ אחרי השתלה

שאלות ותשובות הדמיית שיער לאחר השתלה

שאלה: האם הדמייית שיער לאחר השתלת שער שונה מטיפול הדמיית זקיקי שיער רגילה?

תשובה: הטיפול הוא אותו טיפול בדיוק רק שאם רוצים לכסות את צלקות השתלת השיער יתכן שמשך הזמן יתארך.

שאלה: כמה זמן נמשך טיפול הדמיית שיער על השתלת שיער?

תשובה: כל ראש והמקרה שלו. כאשר עוסקים באומנות כמו במיקרופיגמנטציה, מטפלים בדרך כלל 45 דקות. כמובן שיש סטיות ואורך זמן של שלושת רבעי שעה לא מספיק לכסות ראש שלם. אז לרוב אם כך החישוב אז בין 5-7 פגישות.
ניתן להאריך את אורכן של זמני הטיפולים הנקבעים מראש למטרת סיום הטיפול כמה שיותר מהר.

שאלה: (מיקרופיגמנטציה-הדמיית שיער) או קעקוע?

תשובה: קעקוע לא מומלץ חד משמעית! ולמה? בעוד קעקוע מוחדר לשכבה התחתונה היפודרמיס בעור, נשאר לנצח ומשנה צבעים ונמרח, מיקרופיגמנטציה מקצועית לא כן.
היא מתאימה באופן מושלם למילוי קרחות וגם לטישטוש והסוואת צלקות, תפרים בראש שנגרמו מהשתלות שער וחתכי קרקפת.

לאחר השתלת שיער בשיטת FUE זיפי השיער שנלקחו מאוחרה מהאזור התורם אפשרי שיראו אותם ויהיו חורים מציקים בראש ולכן כדאי לבצע את המיקרו- פיגמנטציה לטשטוש מוחלט של כל צלקות ה fue.

בהצלחה

 

הדמיית שער מיקרופִּיגמנטציה

לחץ לצפייה בדוגמאות

 הדמיית זקיקי שיער | מילוי מפרצים | טשטוש קרחות | העלמת צלקות

 

הדמיית שער מיקרופִּיגמנטציה

 מומחה להדמיית זקיקי שיער  

 מילוי מפרצים ופדחת  

 טשטוש קרחות   

העלמת צלקות  

לחץ לצפייה בדוגמאות

 • מומחה להדמיית שיער

  מומחה להדמיית שיער

 • תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

  תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

 • תמונות הדמיית שיער

  תמונות הדמיית שיער

 • תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

  תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

 • תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

  תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

 • תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

  תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

 • תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

  תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

הדמיית זקיקי שיער | מילוי מפרצים | טשטוש קרחות | העלמת צלקות

הסוף לקרחת
 • מומחה להדמיית שיער

  מומחה להדמיית שיער

 • תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

  תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

 • תמונות הדמיית שיער

  תמונות הדמיית שיער

 • תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

  תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

 • תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

  תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

 • תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

  תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

 • תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

  תמונות הדמיית שיער - לפני ואחרי

טשטוש / העלמת צלקת
המרכז להדמיית שיער – Home

גברים רבים שסבלו מבעיית ההתקרחות, פנו לניתוח השתלת שיער על מנת להתמודד עם הבעיה. לרוע המזל, חלק משיטות השתלת השיער משאירות צלקות על הקרקפת. רק במקרים של השתלת שיער בטכניקת FUEE הצלקות קטנות ואינן נראות לעין, אך גברים רבים מצאו את עצמם מתמודדים עם צלקות גדולות ומכוערות שאי אפשר להתעלם מהן. רוב הסובלים מהצלקות בקרקפת חשבו שאין מה לעשות נגדן ונגזר עליהם להישאר כך, אך כיום ניתן לטשטש ואפ לבצע העלמת הצלקות ולהעלים אותן באופן מוחלט בעזרת הדמיית שיער (מיקרופיגמנטציה),עד כדי כך שלא ניתן יהיה להבחין בהן. רוצים לראות דוגמאות של העלמת צלקות ? לחצו כאן

כמה זה עולה?

כמה עולה לנו לעשות הדמייה ומה הם החישובים השונים שמרכיבים את המחיר? אם ברצונכם ללמוד עוד אודות המחירים השונים ניתן ללחוץ על קישור המשך לקרוא אודות מחיר הדמיית שיער כדי ללמוד עוד.

המרכז להדמיית שיער® המקורי זה כאן!

הזהרו מחיקויים!

פתרון מיידי להתקרחות | הדמיית שיער ב100%‏

התוצאות הטובות והטבעיות ביותר בישראל! קבועות לתקופה ארוכה. שירות מקצועי ואדיב. מומחה להדמיית שיער וחלוץ בשיטת המיקרו-פיגמנטציה ובעל שם עולמי. אילן רביבו טשטוש צלקות מהשתלות שיער. תיקון קעקועים בקרקפת תוצאות 100% בטוחות. תוצאות עמידות לאורך זמן.

הדמיית זקיקי שיער | מילוי מפרצים | טשטוש קרחות | העלמת צלקות

חייג למומחה עכשיו

0537-553665

אמנת השירות שלנו

אצלנו המטופל הוא במקום הראשון ואנו דואגים לעשות כל אשר נצטרך על מנת להחזיר אתכם למראה הצעיר והטבעי שלכם ואף את הבטחון העצמי שקצת נפגע… נשמח לשרת אתכם ולתת לכם את הייעוץ המקיף ללא תשלום, חשוב לזכור כי לכל אדם דרוש טיפול המתאים אך ורק לו! המרכז להדמיית שיער®

הדמיית שיער

הדמיית שיער מקצועית במרכז להדמיית שיער® המקורי! אנו חושפים טעויות קטלניות ביותר שהתפקששו ע”י מעצבי שיער ומקעקעים שיצרו נזקים חמורים בדו”ח יוצא דופן באתר זה וע”י תגובות הגולשים, אשר יציגו מציאות הזויה למקרים נוראיים! אנו יוצאים במאבק נגד כל אותם מטפלים שמקלקלים והורסים לנו את התדמית. קרא עוד ב: הדמיית שיער – רשלנות

הפתרון לנשירת שיער וקרחת

נשירה של שיער יכולה להפתיע בכל רגע בחיים, ישנם אנשים שנשירת שיער תוקפת אותם בגיל צעיר מאוד וישנם אנשים שהנשירה מגיעה בגיל מבוגר מאוד, בסופו של דבר רובונו במהלך השנים סובלים מתופעת נשירת השיער. תופעת נשירת שער הינה טבעית ונורמאלית ויכולה לקרות ממספר גורמים, הגורם העיקרי לנשירת שיער הוא הגנטיקה. באתר זה נפרט לכם ככל האפשר על תהליך הדמיה מקצועית ונציג לכם תמונות לפני ואחרי טיפולים אצל הכי מומחים  בתחום וכמובן אצל הכי לא שעוסקים בתחום.

אנו מתחייבים!

   כי יש בידנו את הידע, את הניסיון וכל הכלים הדרושים לביצוע מושלם להדמיית שיער.
   לספק הדמיית זקיקי שיער איכותית, תיקנית ובטוחה לשימוש ללא קעקוע!
   לתת שרות אישי, אדיב, איכותי, אמין, הוגן ומקצועי.
   לכבד כל הסכם הבטחה או התחייבות מצידנו.
   לא לנצל את מצוקת הלקוח או את הצורך שלו לשירות.
   לספק מענה מקצועי ומהיר לכל פניה.
   לשמור על פרטיות, מידע, וסודיות מקצועית של לקוחותינו.
   להציע ללקוחותינו את הפתרון הטוב ביותר עבורם.
   להמשיך ולהוביל את שוק הדמיית השיער בישראל.
   למקצועיות ולאומנות וכן למומחיות.

 
המרכז להדמיית שיער – Home
התקשר!