העלמת צלקות – טשטוש והסתרה בהדמיה

העלמת צלקות בראש טשטוש והסתרת סימני חבלה וכויות בשיער בקרקפת

העלמת צלקת במצח | הדמיית קו שיער חדש

צלקת קרחתית נחשבת לעתים קרובות לתהליך של הזדקנות, אבל מה עם סוגים אחרים של נשירת שיער קבועה? או למשל תאונות היוצרות צלקות בראש, כוויות, כתמי לידה, השתלות של זקיקי שיער? סוגי השתלות שיער הם רק רשימה קטנה של דברים שעלולים לגרום לסימנים תמידיים של קרחות אזוריות או צלקות בראש. למרות שהשיטות של השתלות שיער השתפרו ללא ספק בשנים האחרונות וגורמות  פחות הצטלקויות מאשר בעבר, בין היתר בשל השימוש הרב והנרחב בטכניקות הפקת פוליקולריות פחות פולשניות (Folelicular unit extractation), הגברים שעברו השתלה, ללא רבב נשארים עם צלקת קבועה לאחר ההליך!

קעקוע רפואי בקרקפת ועל צלקות נמצא יעיל מאוד וגורם להסוות גם את כל סוגי נשירות השיער, כמו כן גם סימנים בולטים על הקרקפת, כגון הצטלקויות, כוויות וסימני התקרחות. הטכניקה להדמיית שיער של אילן רביבו התגלתה למובילה בתחום ויצרה מהפכה בטיפולי נשירת שיער לגברים בעיקר ולכסוי תיקון צלקות והסתרתן לאחר השתלת שיער בפרט! התהליך הינו נחשב ליצירה אמנותית מיוחדת המשכפלת את עצמה ובכך יוצרת כעין זקיקי שיער מגולחים הנראים אמיתיים על הקרקפת (כלומר בראש היכן שאמור להיות שיער). הפיתוח הוא מעין הליך קוסמטי לגברים הסובלים מכל סוגי נשירות השיער, וכן הליך אסתטי כדי לסייע בהסתרת צלקות, להעלים כוויות וכתמי לידה, וכמו גם את הספקטרום המלא של אלופציה אראטה ומילוי צלקות באופן יסודי ומרשים – מיקרופיגמנטציה

העלמת צלקות | הדמיית שיער לצלקת מהשתלה

מיקרופיגמנטציה לצלקת

הדמיית שיער לצלקות והסתרתם | צלקות לפני אחרי השתלת שיער

אומנות הקרקפת המתוחכמת שלנו מציעה העתקת מבנה של חוליית (יחידת) זקיק שיער המועתק לאזור ללא שיער בראש כמו למשל בתמונות הימניות וכך בדרך כלל בין 2 ל 3 מפגשים במרווח של שבוע זה מזה הופכת מציאות של צפיפות אינדיבידואלית ויוצרת אשליה של שער מלא על הקרקפת במיקרו פיגמנטציה.

Ilan מספק שני פתרונות ייחודיים ללקוחותיו:
1. טיפול נקודתי לצלקת ארוכה אחרי ניתוח להשתלת שיער כיסוי והסתרת הרצועות שנחתכו מהעורף בשיטת סטריפ FUT ומילוי עדין ביותר לחורים של כל הצלקות שהשתלות הFUE יצרו על ידי לקיחת זקיקים יחידים של שיער מהאיזור התורם.

2. סיפוק מיידי ותוצאה מושלמת לאשליה של שיער אמיתי קצר מלא וטבעי בצפיפות גבוהה יותר תוך דגש עבור אותם לקוחות עם אזור של שיער תורם לא מספיק.

העלמת צלקות | הדמיית שיער על צלקת מהשתלה

איזו רמה של הסתרת צלקת אפשרית?
צלקות לאחר השתלת שיער יכולות להיות מוסתרות לחלוטין, זה נקרא טשטוש צלקות אך זה תלוי בצלקת עצמה ובמבנה שלה ולא זו בלבד אלא כמובן שהסוד הוא באומן שמסתיר את הצלקת וקימים גם כמה רמות של מטפלים.  כל הלקוחות מתפנקים ברמה של הסתרת צלקת לפחות של 90%
ואנו מצליחים לבצע העלמת צלקות של השתלת שיער במקרים שהצלקת שטחית. טשטוש צלקות שנוצרו בעקבות ניתוח FUE שמאפשרות את לקיחת הזקיק הבודד מהאיזור התורם מבלי לחשוש שצלקותיהם נחשפות או מורגשות ויזואלית. לא כמו בשיטת סטריפ. אין ספור למקרים שגרמו לצלקות להופיע, כמובן שאחרי אירוע קל או קשה לבשר ולעור. במקרה שלפנינו עבר הבחור תאונת דרכים ונפצע קשה וברוך השם ניצל בנס. היו המון חששות לגבי ההחלטה האם לבצע את הטיפול רק משום שהתוצאה תצא לא טובה. ובכל זאת עינייכם הרואות שיש תמיד מה לשפר אבל ההבדל בין לפני ואחרי – הוא הקובע.

מילוי צלקות

טשטוש צלקת סביב הראש

טשטוש צלקת מהשתלת שיער בשיטת סטריפ – FUT 》 תיקון, סידור, כסוי, הסתרת צלקת ומילויה לפני ואחרי

האם זה נראה אמיתי?
בדרך כלל, נקודות ההדמיה הוירטואליות אצלנו מציבות את הסטנדרט הגבוהה ביותר ביחס לשאר… הדמיית שיער. להתקרחות הגברית יש אומרים שעשו “אַפְּגְּרֵיְד” שיפור ניכר שינוי המראה ושדרוג הפנים בזכות אותן נקודות בראש מדהימות המדמות זקיקים עפרוניים. הן חודרות לשכבת האפידרמיס והן משתלבות בצורה יוצאת דופן. בין 90-150 מיקרומטר בקוטר של אחד (1) סנטימטר. מה שנותן מראה מלא ואולי קצת יותר מוגזם מאשר שיער אנושי אמיתי, אבל ככל שנתקרב ממש לקרקפת ונתבונן, אולי אולי נראה את הגודל האמיתי של הפיגמנט. אפילו אנו המטפלים מתקשים להבדיל בין זקיקי השיער האמיתיים לאלה המחקים אותם.

צלקות של השתלת שיער בישראל תמונות לפני ואחרי הדמיית שיער על צלקת

התהליך של רוב ההשתלות שיער אינו מותיר הצטלקויות ניכרות באזור המושתל, בעוד שבכמה נהלים אחרים, כגון השתלת יחידות זקיקיות, קיים רק קו גלוי אחד באזור התורם; (סטריפ) בטכניקות חיתוך רצועות צלקות ליניארייות ניכרות על הקרקפת, ובשיטת (FUT), קיים מספר רב של נקודות וצלקות עגולות קטנטנות באזור התורם (האזור בחלק האחורי של הראש, שממנו נלקח השיער להשתלה, גם מהצדדים). צלקות עלולות לגרום לבעיה קוסמטית במיוחד כאשר נעשה שימוש בטכניקות ישנות או כאשר ההליכים הנכונים אינם מבוצעים כראוי. במקרים בהם המטופל הוא מושתל שיער וצלקות FUE  scars הם קטנות הן יכולות בעבודה קשה להיות מוסתרות ע”י הדמיית שיער מקצועית נכונה בזמן שצלקות מסוימות שנעשו בחיתוך סטריפ, עשויות לדרוש את הצורך לתיקון צלקת דקדקני ומתחשב.

העלמת צלקות | הדמיית זקיקי שיער לצלקת

 “הצלקת שנשארה לי אחרי השתלת שיער גרמה לי למבוכה, להתכנסות, להתבודדות מהחברה ולהסתגרות כמו כן לאחר ההשתלה חשתח בושה, הלכתי עם כיסוי ראש מתמיד, וסבלתי ממצב של תסכול דיכאון ודחק ממושכים”

העלמת צלקות | הדמיית זקיקי שיער

טשטוש צלקות | הדמיית שיער

קרחת | לפני ואחרי הדמיית שיער