טשטוש צלקות: מומחה לטשטוש או הסתרת צלקת בהדמיית שיער

דוקטור, מה חשבת לעצמך בזמן ההשתלה?

העלמת צלקת ברקה | הדמיית קו שיער חדש

תיקון צלקות – טשטוש צלקות fue מהשתלת שיער: הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה בצלקות

צלקות קרחתיות נחשבות לעתים קרובות לתהליך של הזדקנות, אבל מה עם סוגים אחרים של נשירת שיער קבועה? או למשל תאונות היוצרות צלקות בראש, כוויות, כתמי לידה, השתלות של זקיקי שיער? סוגי השתלות שיער הם רק רשימה קטנה של דברים שעלולים לגרום לסימנים תמידיים של קרחות אזוריות או צלקות בראש.

למרות שהשיטות של השתלות שיער השתפרו ללא ספק בשנים האחרונות וגורמות  פחות הצטלקויות מאשר בעבר, בין היתר בשל השימוש הרב והנרחב בטכניקות הפקת פוליקולריות פחות פולשניות (Folelicular unit extractation), הגברים שעברו השתלה, ללא רבב נשארים עם צלקת קבועה לאחר ההליך!

טשטוש קווי צלקות השתלת שיער בישראל

טשטוש בצלקות של השתלת שיער בישראל. הסתרת צלקות

קעקוע רפואי בקרקפת ועל צלקות נמצא יעיל מאוד לטשטוש וגורם להסוות גם את כל סוגי נשירות השיער, כמו כן גם סימנים בולטים על הקרקפת, כגון הצטלקות, כוויות וסימני התקרחות.

הטכניקה להדמיית שיער של אילן רביבו התגלתה למובילה בתחום ויצרה מהפכה בטיפולי נשירת שיער לגברים בעיקר לצורך טשטוש ולכסוי בתיקון צלקות והסתרתן לאחר השתלת שיער בפרט!

התהליך הינו נחשב ליצירה אמנותית מיוחדת המשכפלת את ההדמיה כמו מכונת תפירה ובכך יוצרת כעין זקיקי שיער מגולחים צפופים וצמודים אחד לשני הנראים אמיתיים על הקרקפת (כלומר בראש היכן שאמור להיות שיער).

הפיתוח הוא מעין הליך קוסמטי לגברים הסובלים מכל סוגי נשירות השיער, וכן הליך אסתטי כדי לסייע לצוך הסתרת צלקות, להעלים כוויות וכתמי לידה, וכמו גם את הספקטרום המלא של טשטוש חורים מאלופציה אראטה ומילוי צלקות באופן יסודי ומרשים – מיקרופיגמנטציה

העלמת/טשטוש צלקות – הדמיית שיער בצלקת מהשתלה

מיקרופיגמנטציה לצלקת

הדמיית שיער לצלקות מהשתלה -הסתרת הצלקות לפני ואחרי השתלת שיער. רוצים לראות עוד דוגמאות של גברים שעשו השתלות שיער? רוצים לראות עוד תוצאות של טשטוש? לחצו כאן

אומנות הקרקפת שלנו מציעה העתקת מבנה של חוליית (יחידת) זקיק שיערה המועתק לאזור ללא שיער בראש כמו למשל בתמונות הימניות וכך בדרך כלל בין 2 ל 3 מפגשים במרווח של שבוע זה מזה הופכת מציאות של צפיפות אינדיבידואלית ויוצרת אשליה של שיער מלא על הקרקפת במיקרו פיגמנטציה.

תיקון צלקות

Vivo מספק שני פתרונות ייחודיים ללקוחותיו:
1. טיפול נקודתי לצלקת ארוכה אחרי ניתוח להשתלת שיער כיסוי והסתרת הרצועות שנחתכו מהעורף בשיטת סטריפ FUT טשטוש ומילוי עדין ביותר לחורים של כל הצלקות שהשתלות הFUE יצרו על ידי לקיחת זקיקים יחידים של שיער מהאזור התורם.

2. סיפוק מיידי ותוצאה מושלמת לאשליה של שיער אמיתי קצר מלא וטבעי בצפיפות גבוהה יותר תוך דגש עבור אותם לקוחות עם אזור של שיער תורם לא מספיק.

העלמת צלקות- הדמיית שיער על צלקת מהשתלה

איזו רמה של הסתרת/טשטוש צלקת אפשרית?
חתכים, סימנים, כתמים וקרחות בראש או צלקות לאחר השתלת שיער יכולות להיות מוסתרות לחלוטין, זה נקרא טשטוש צלקות אך זה תלוי בצלקת עצמה ובמבנה שלה ולא זו בלבד אלא כמובן שהסוד הוא באומן שמסתיר את הצלקת, כמו כן קימים גם כמה רמות של מטפלים.  כל הלקוחות מתפנקים ברמה של הסתרת צלקות לפחות של 90% הצלחה
ואנו מצליחים לבצע העלמת צלקות מהשתלת שיער במקרים שהצלקת שטחית. טשטוש צלקות שנוצרו בעקבות ניתוח FUE שמאפשרות את לקיחת הזקיק הבודד מהאיזור התורם מבלי לחשוש שצלקותיהם נחשפות או מורגשות ויזואלית. לא כמו בשיטת סטריפ. אין ספור למקרים שגרמו לצלקות להופיע, כמובן שאחרי אירוע קל או קשה לבשר ולעור.

במקרה שלפנינו עבר הבחור תאונת דרכים ונפצע קשה וברוך השם ניצל בנס. היו המון חששות לגבי ההחלטה האם לבצע את הטיפול רק משום שהתוצאה תצא לא טובה. ובכל זאת עינייכם הרואות שיש תמיד מה לשפר אבל ההבדל בין לפני ואחרי – הוא הקובע.

טשטוש והעלמת צלקת שיער# לאחר פציעה חמורה בראש

 

חורים בשיער

חורים בשיער-שנה אחרי השתלת שיער

האם הטשטוש או העלמת הצלקת נראה אמיתי?
בדרך כלל, נקודות ההדמיה הוירטואליות אצלנו מציבות את הסטנדרט הגבוהה ביותר ביחס לשאר… הדמיית שיער להתקרחות הגברית יש אומרים שעשו “אַפְּגְּרֵיְד” שיפור ניכר שינוי המראה ושדרוג הפנים בזכות אותן נקודות בראש מדהימות המדמות זקיקים עפרוניים.

הן חודרות לשכבת האפידרמיס והן משתלבות בצורה יוצאת דופן. בין 90-150 מיקרומטר בקוטר של אחד (1) סנטימטר. מה שנותן מראה מלא ואולי קצת יותר מוגזם מאשר שיער אנושי אמיתי, אבל ככל שנתקרב ממש לקרקפת ונתבונן, אולי אולי נראה את הגודל האמיתי של הפיגמנט. אפילו אנו המטפלים מתקשים להבדיל בין זקיקי השיער האמיתיים לאלה המחקים אותם בזכות הטשטוש.

האזור התורם לאחר השתלת שיער ותיקון הצלקות על ידי המומחה

התהליך של רוב ההשתלות שיער אינו מותיר הצטלקויות ניכרות באזור המושתל מקדימה או בכתר הראש, בעוד שבכמה נהלים אחרים, כגון השתלת יחידות זקיקיות, קיים רק קו גלוי אחד באזור התורם; (סטריפ) בטכניקות חיתוך רצועות צלקות ליניארייות ניכרות על הקרקפת, ובשיטת (FUE), קיים מספר רב של נקודות וצלקות עגולות קטנטנות באזור התורם (האזור בחלק האחורי של הראש, שממנו נלקח השיער להשתלה, גם מהצדדים). צלקות עלולות לגרום לבעיה קוסמטית במיוחד כאשר נעשה שימוש בטכניקות ישנות או כאשר ההליכים הנכונים אינם מבוצעים כראוי.

במקרים בהם המטופל הוא מושתל שיער וצלקות {FUE  {scars הם קטנות הן יכולות בעבודה קשה להיות מוסתרות ע”י הדמיית שיער מקצועית נכונה בזמן שצלקות מסוימות שנעשו בחיתוך סטריפ, עשויות לדרוש את הצורך לתיקון צלקת דקדקני ומתחשב.

העלמת צלקות הדמיית זקיקי שיער לצלקת

 “הצלקת שנשארה לי אחרי השתלת שיער גרמה לי למבוכה, להתכנסות, להתבודדות מהחברה ולהסתגרות כמו כן אחרי ההשתלה חשתי בושה, הלכתי עם כיסוי ראש יחידת שיער בהדבקה, וסבלתי ממצב של תסכול דיכאון ודחק ממושכים”

העלמת צלקות בהדמיית זקיקי-שיער מיקרו

טשטוש צלקות מיקרו-הדמיית שיער

Micropigmentation05 תיקון צלקת השתלת שיער

שיער, קרחת וצלקת לפני ואחרי הדמיית שיער

 

לאחר השתלת שיער, רוב הגברים עוברים טיפולים משלימים למילוי הקרקפת וישנם שמזריקים פלזמה. ישנם שממלאים את הקרקפת עם פיגמנטים ובמקרה שלפנינו טיפולי פלזמה לא עזרו אך הדמיית שיער מיקר- פיגמנטציה דווקא כן עזרה לטשטש את החורים והקרחות בקרקפת. 

הדמיית פיגמנטים למילוי תחתית לאחר השתלת שיער

השחרת קרקפת השחרת שיער צלקת השתלת שיער

חורים בשיער

חורים בשיער

חורים בשיער

טשטוש צלקות fue מהשתלת שיער במהלך טיפול מיקרופיגמנטציה

תיקון צלקת מילוי פגיגמנט תואם שיער

100% הצלחה – Vivo – מומחה להדמית שיער