צלקת בראש: צלקת קרקפת – תיקון צלקות שיער 100% הצלחה!

 

צלקת- העלמת צלקות בשער

טשטוש צלקת | העלמת צלקות בראש | צלקת בשיער | צלקות מהשתלת שיער – תיקון ממומחה

טיפול בצלקות▪︎העלמת צלקות▪︎טשטוש צלקות▪︎ כיסוי צלקות▪︎ מילוי צלקת▪︎מחיקת צלקת בהדמיית שיער – צלקות בשיער הקרקפת ▪︎ הסתרת צלקות

תוכן עניינים

מהי צלקת? ומה הטיפול היעיל ביותר בצלקות כשהן נמצאות באזור עם שיער?

ישנו כיום מבחר די מצומצם בטיפול לצלקות ואחת מהשיטות הם ניתוח בלייזר לשיוף אשר יוצר תיקון צלקות אך לא תמיד לייזר מצליח להעלים את הצלקות לגמרי ובמיוחד הלייזר עדיין לא הגיע לרמה שיוכל לספק גוון של שיער אמתי.

בכל רגע נתון אנשים ברחבי העולם נפצעים ומצתלקים או עוברים ניתוחים ומפתחים פצעים שנהפכים לצלקות והצתלקויות מכל הסוגים הגוונים והצורות השונות.

בדרך כלל צלקת מופיעה אחרי ריפוי הפצע שהגליד והיא נשארת לאורך זמן די קבוע וארוך במידה מסויימת. אם היא עמוקה (למשל חתך בבשר שבהכרח מוריד דם או כוויה שהעור הצתמק והפך לצלקת חסינה), גם כאמור ניתוחים או פצעים (כדוגמת מחלת האקנה) עמוקים יהפכו ודאי לצלקות.

הצלקות שמופיעות בקרב כהי העור, אותן קל יותר לטשטש/להעלים ולהתאים לגוון העור ומשם גם להגיע למחיקת הצלקת ולהעלמתה המוחלטת – כמובן שאם הצלקת היא שטחית ולא מקומרת או עמוקה למדי.

תמונה

תיקון צלקות מהשתלה

החלמה של פצעים חורים וצלקות בראש (בין השיער) בקרב הסובלים ממחלות גנטיות הקשורות לייצור קולגן, אם ייצור הקולגן בגוף סביר או גבוה יחסית הצלקת תתרפא יפה בהתחשב לתפירה של הצלקת או לסגירתה בהליך הניתוחי, ואם האומן שניתח ביצע בתהליך הריפוי של הפצע מעקב הטיפול ראוי. אם ייצור הקולגן נמוך הצלקות יראו תמיד חיוורות ובכמה גוונים והן כמובן כרוכות בתחלואה אסתטית רפואית ומצריכות טיפול יעיל להגנתן. תיקון צלקות

תיקון השתלת שיער או תיקון צלקת בשיער יותר נכון לומר שהתחום המוביל היום בטיפול בצלקות אמנם טוב אבל לא מצוין.

אנו במרכז מתמחים בעיקר בטיפול לתיקון צלקות – תיקון צלקות מכל הסוגים ורק שההתערבות בצלקות מקורן בתוך סבך שיער.

רבים מהלקוחות שלנו והמון אחרים פנו בתחילת דרכם על מנת לבצע הסתרת צלקות או תיקון צלקת לרופאים ומנתחים פלסטיים על מנת לטשטש, להעלים או לכל היותר לבצע ניתוחי להעלמת צלקות.

אותם רופאים מומחים ומנתחים של צלקות אקנה, רופאי צלקות מכוויות, מנתחים פלסטיים לצלקות היפורטרפיות וצלקות לאחר טראומות, אפילו המנתחים בעצמם של השתלות השיער לא תמיד הצליחו להגיע לרמת גימור מקצועית, מה גם שבחלק ניכר מהחולים המנותחים שנותרו עם צלקות ותפרים גסים אשר עין רגילה בשום פנים לא מפספסת את הצלקות.

טשטוש צלקת

טשטוש צלקת בקרקפת מעל האוזן

מומחים לתיקון צלקות מכל סוגי הניתוחים בראש (בקרקפת) בעולם כולו בכלל ובישראל בפרט שניתחו ראשים של גברים ונשים כאחד, יכולים להעיד שהתקווה האחרונה לכסות את הצלקת מבין השיער, לשפות אותה, ליצור טשטוש בגוונה וצבעה ולהעלים צלקת במקום שבו זיפי השער צומחים אפילו באזור העורף, ניתן רק בהדמיית שיער בשיטת מיקרופרמנטציה אצל מומחה.

ובכלל בכל אזור מצתלק בראש והיה קיים שיער התיקון לצלקות שטחיות קלואידיות ומשופעות בראש – רק אצל vivo!

השילוב המדהים של יצירת האומן והתוצאה המרשימה שלו מוכיחה את עצמה במיוחד לאחר הטיפולים של השתלות שיער, בהם תיקון הצלקות בשיטות שונות מכל ניתוחי הלייזרים וניתוחי השתלות השיער.

השיטה שונה ועוזרת לטשטוש ולשיפור הצלקות. שיטה שבטיפול יחיד שלנו בצלקות כבר רואים תוצאות!

לעיתים מצריך הטיפול בצלקת בין פגישה אחת ל3 מפגשים!

מילוי שיער במיקרו הדמיה

מילוי קרחות ושיער דליל בפיגמנט אורגני אחרי השתלת שיער

מהי צלקת שיער? ואיך ניתן לטפל בה?

צלקת באופן כללי מהווה את הסימן שהוחתם ונחרט, חתך בבשר ובעור האדם שהיו מחוברים זה לזה בשלמות בתחילה, ואחרי הפצע (גוף האדם אמנם חכם) אך משאיר הוא סימנים והריפוי הסופי של הפצע הופך לצלקת. יש פתרון – הדמיית שיער אצל אילן

אומן הצלקות

תוצאה אחרי השתלת שיער: צלקות אכזריות

קרחת אחרי השתלה עם תוספת צלקת רחבה לאורך הקרקפת.

צלקת רחבה לאורך הקרקפת אחרי השתלת שיער

קרחת מאכזבת אחרי השתלת שיער עוד אפשר לסבול אבל 2 צלקות צלקות רחבות לאורך הקרקפת?

תיקון השתלת שיער החבאת צלקת בשיער |

צלקות בראש. צלקות באזור התורם אחרי השתלת שיער

צלקת בקרקפת-טשטוש והסתרת צלקות

צלקות fue באזור התורם אחרי השתלת שיער: “תאמין לי אילן הייתי צריך להקשיב לך לפני ולבוא לראש”לצ”

צלקת עם הדמיית שיער

תיקון צלקות 0537553665

אחרי השתלת שיער.

תיקון צלקות

לחצו על הקישור למעבר לתיקון צלקות

חייגו עכשיו: 0537553665

כמעט אחרי כל סוג של ניתוחי ראש ברוב המקרים המטופלים אשר הסתפרו קצר מתלוננים על הצלקות\חורים שנותרו להם באזור התורם מניתוח השתלת שיער. 

המנתחים להשתלות שיער לא תמיד מצליחים לעזור לנשירת השיער ומשתמשים בשיטות של השתלות זקיקים לצורך השלמת שיער. בכדי להחליף מקומות של זקיקים בודדים יש צורך במומחה שיודע להסוות צלקות מהאזור התורם.

בטכניקות ה fue היום שואבים ועוקרים זקיקים משיער בריא ומסביבם משאירים שיער.

לאזורי צלקות הליניאריות הללו מבצעים מילוי גוונים פיגמנטים חודרני עור אורגניים בישירות לתוכן.

הפיגמנט של ויiו משמש טיפול בחולי שיש להם צלקת קו שיער רגילה, אבל מחליטים ללבוש כובע כדי להסתיר את צלקת השיער בחלק האחורי ובצידי הקרקפת.

הסתפרת קצר בטעות? 

במקרה הזה, ניתן להניח שרואים לך את צלקות השתלים שנעקרו באמצעות השתלת שיער באזור האחורי של הראש (אתה אולי לא רואה אבל כולם כן) פניה ישירה ישירות אל המומחה תוביל אותך לטפל בצלקת בצורה יעילה ונכונה כדי להסתיר אותה.

בהשתלות הישנות כמו; fut יש צלקת רחבה במיוחד באזור התורם. במקרים כאלו, המנתח יכל לחתוך את הצלקת ולתפור את האזור סגור יותר באמצעות סגירה הרמטית אבל גם זה לא עוזר, תמיד ישאר קו צלקתי.
בשיטה זו מקפלים צד אחד של העור כך שזקיקי שיער יצמחו דרך סגירת קו הצלקת (החתך) כדי לכסות את הפס.

מיקרופיגמנטציה לתיקון צלקות ללא ניתוח

ההצעה כעת: מיקרופיגמנטציה רפואית לקרקפת במרכז לשיקום צלקות שיער בישראל  של Vivo! 
על ידי שימוש מקצועי ואומנותי במיקרופיגמנטציה אנו מומחים מסוגלים להסוות את הצלקת הליניארית כך שתתאים לצבע השיער ולגוון העור שלך בקלות.

בהצלחה i

 

צור קשר- 0537553665