צלקת בראש: העלמת צלקות – תיקון צלקות שיער 100% הצלחה!

צלקת- העלמת צלקות בשער

טשטוש וגם העלמת צלקות על ידי אומן הצלקות  Vivo מומחה להדמיית שיער ומיקרו פיגמנטציה בקרקפת.

טשטוש צלקת | העלמת צלקות בראש | צלקת בשיער | צלקות מהשתלת שיער – תיקון ממומחה

טיפול בצלקות▪︎העלמת צלקות▪︎טשטוש צלקות▪︎ כיסוי צלקות▪︎ מילוי צלקת▪︎מחיקת צלקת בהדמיית שיער – צלקות בשיער הקרקפת

תוכן עניינים

מהי צלקת? ומה הטיפול היעיל ביותר בצלקות כשהן נמצאות באזור עם שיער?

ישנו כיום מבחר די מצומצם בטיפול לצלקות ואחת מהשיטות הם לייזר לשיוף אשר יוצרים תיקון צלקות אך לא תמיד הלייזר מצליח להעלים את הצלקות לגמרי ובמיוחד לייזר לא יוכל לספק גוון של שיער אמתי.

בכל רגע נתון אנשים ברחבי העולם נפצעים ומצתלקים או עוברים ניתוחים ומפתחים צלקות והצתלקויות מכל הסוגים הגוונים והצורות השונות. בדרך כלל הצלקת, אחרי ריפוי הפצע שהגליד מופיעה ונשארת לאורך זמן די ארוך במידה והיא עמוקה (למשל חתך בבשר שבהכרח מוריד דם או כוויה שהעור הצתמק והפך לצלקת חסינה), גם כאמור ניתוחים או פצעים (כדוגמת מחלת האקנה). הצלקות שמופיעות בקרב כהי העור, אותן קל יותר לטשטש/להעלים ולהתאים לגוון העור ומשם גם להגיע למחיקת הצלקת ולהעלמתה המוחלטת – כמובן שאם הצלקת היא שטחית ולא מקומרת או עמוקה למדי.

תמונה

תיקון צלקות מהשתלה

החלמה של פצעים חורים וצלקות בראש (בין השיער) בקרב הסובלים ממחלות גנטיות הקשורות לייצור קולגן, אם ייצור הקולגן בגוף סביר או גבוה יחסית הצלקת תתרפא יפה בהתחשב לתפירה של הצלקת או לסגירתה בהליך הניתוחי, ואם האומן שניתח ביצע בתהליך הריפוי של הפצע מעקב הטיפול ראוי. אם ייצור הקולגן נמוך הצלקות יראו תמיד חיוורות ובכמה גוונים והן כמובן כרוכות בתחלואה אסתטית רפואית ומצריכות טיפול יעיל להגנתן. תיקון צלקות

תיקון השתלת שיער או תיקון צלקת בשיער יותר נכון לומר שהתחום המוביל היום בטיפול בצלקות אמנם טוב אבל לא מצוין. אנו במרכז מתמחים בעיקר בטיפול לתיקון צלקות – תיקון צלקות מכל הסוגים רק שההתערבות בצלקות מקורן בתוך סבך שער. רבים מהלקוחות שלנו והמון אחרים פנו בתחילת דרכם על מנת לבצע תיקון צלקת לרופאים ומנתחים פלסטיים על מנת לטשטש, להעלים או לכל היותר לבצע ניתוחי להעלמת צלקות. אותם רופאים מומחים ומנתחים של צלקות אקנה, רופאי צלקות מכוויות, מנתחים פלסטיים לצלקות היפורטרפיות וצלקות לאחר טראומות, אפילו המנתחים בעצמם של השתלות השיער לא תמיד הצליחו להגיע לרמת גימור מקצועית, מה גם שבחלק ניכר מהחולים המנותחים שנותרו עם צלקות ותפרים גסים אשר עין רגילה בשום פנים לא מפספסת את הצלקות.

מומחים מכל סוגי הניתוחים בראש (בקרקפת) בעולם כולו בכלל ובישראל בפרט שניתחו ראשים של גברים ונשים כאחד יכולים להעיד שהתקווה האחרונה לכסות את הצלקת מבין השיער, לשפות אותה, ליצור טשטוש בגוונה וצבעה ולהעלים צלקת במקום שבו זיפי השער צומחים אפילו בסוף העורף, ניתן רק בהדמיית שיער ומיקרופרמנטציה אצל מומחה. ובכלל בכל אזור מצתלק בראש והיה קיים שיער התיקון לצלקות שטחיות קלואידיות ומשופעות בראש – רק אצל Rvivo!

השילוב המדהים של יצירת האומן והתוצאה המרשימה שלו מוכיחה את עצמה במיוחד לאחר הטיפולים של השתלות שיער בהם תיקון הצלקות בשיטות שונות מכל הלייזרים וניתוחי השתלות השיער. השיטה שונה ועוזרת לטשטוש ולשיפור הצלקות. שיטה שבטיפול יחיד שלנו בצלקות כבר רואים תוצאות!

לעיתים מצריך הטיפול בצלקת בין פגישה אחת ל2 מפגשים!

מילוי שיער במיקרו הדמיה

מילוי קרחות ושיער דליל בפיגמנט אורגני אחרי השתלת שיער

מהי צלקת שיער? ואיך ניתן לטפל בה?

צלקת באופן כללי מהווה את הסימן שהוחתם ונחרט בבשר ובעור האדם שהיו מחוברים זה לזה בשלמות בתחילה, ואחרי הפצע (גוף האדם אמנם חכם) אך משאיר הוא סימנים והריפוי הסופי של הפצע הופך לצלקת. יש פתרון – הדמיית שיער אצל אילן

אומן הצלקות

תיקון השתלת שיער החבאת צלקת בשיער |

צלקות בראש. צלקות באזור התורם אחרי השתלת שיער

צלקת בקרקפת-טשטוש והסתרת צלקות

צלקת עם הדמיית שיער

תיקון צלקות 0537553665

אחרי השתלת שיער.