חתך | העלמת צלקות | תיקון צלקות השתלת שיער 100% הצלחה!

צלקת- העלמת צלקות

טשטוש וגם העלמת צלקות על ידי אומן הצלקות מומחה להדמיית שיער ומיקרו פיגמנטציה בקרקפת.

טשטוש צלקת | העלמת צלקות בראש | צלקת בשיער | צלקות מהשתלת שיער – תיקון ממומחה

טיפול בצלקות▪︎העלמת צלקות▪︎טשטוש צלקות▪︎ כיסוי צלקות▪︎ מילוי צלקת▪︎מחיכת צלקת בהדמיית שיער – צלקת בקרקפת

תוכן עניינים

מהי צלקת? ומה הטיפול היעיל ביותר בצלקות כשהן נמצאות באזור עם שיער?

ישנו כיום מבחר די מצומצם בטיפול לצלקות ואחת מהשיטות הם לייזר לשיוף ותיקון צלקות אך לא תמיד הלייזר מצליח להעלים את הצלקת לגמרי ובמיוחד לייזר לא יוכל לספק גוון של שיער אמתי.

בכל רגע נתון אנשים ברחבי העולם נפצעים ומצתלקים אועוברים ניתוחים ומפתחים צלקות והצתלקויות מכל הסוגים הגוונים והצורות השונות. בדרך כלל, הצלקת אחרי ריפוי הפצע שהגליד מופיעה ונשארת לאורך זמן די ארוך במידה והיא עמוקה (למשל חתך בבשר שבהכרח מוריד דם או כוויה שהעור הצתמק והפך לצלקת חסינה), גם כאמור ניתוחים או פצעים (כדוגמת מחלת האקנה). הצלקות שמופיעות בקרב כהי העור, אותן קל יותר לטשטש ולהתאים לגוון העור ומשם גם להגיע למחיקת הצלקת ולהעלמתה המוחלטת וכמובן שאם הצלקת היא שטחית ולא מקומרת או עמוקה למדי.

ההחלמה של הפצעים והצלקות בקרב הסובלים ממחלות גנטיות הקשורות לייצור קולגן, אם ייצור הקולגן בגוף סביר או גבוה יחסית הצלקת תתרפא יפה בהתחשב לתפירה של הצלקת או לסגירתה בהליך הניתוחי, ואם האומן שניתח ביצע בתהליך הריפוי של הפצע מעקב הטיפול ראוי. אם ייצור הקולגן נמוך הצלקות יראו תמיד חיוורות ובכמה גוונים והן כמובן כרוכות בתחלואה אסתטית רפואית ומצריכות טיפול יעיל להגנתן.

תיקון השתלת שיער או תיקון צלקת בשיער יותר נכון לומר שהתחום המוביל היום בטיפול בצלקות אמנם טוב אבל לא מצוין. אנו במרכז מתמחים בעיקר בטיפול לתיקון צלקות. תיקון צלקות מכל הסוגים רק שההתערבות בצלקות מקורן בתוך סבך שער. רבים מהלקוחות שלנו והמון אחרים פנו בתחילת דרכם על מנת לבצע תיקון צלקת לרופאים ומנתחים פלסטיים על מנת לטשטש, להעלים או לכל היותר לבצע ניתוחי העלמת צלקות. אותם רופאים מומחים ומנתחים של צלקות אקנה, רופאי צלקות מכוויות, מנתחים פלסטיים לצלקות היפורטרפיות וצלקות לאחר טראומות, אפילו המנתחים בעצמם של השתלות השער לא תמיד הצליחו להגיע לרמת גימור מקצועית, מה גם שבחלק ניכר מהחולים המנותחים שנותרו עם צלקות ותפרים גסים אשר עין רגילה בשום פנים לא מפספסת את הצלקת. מומחים מכל סוגי הניתוחים בראש (בקרקפת) בעולם כולו בכלל ובישראל בפרט שניתחו ראשים של גברים ונשים כאחד יכולים להעיד שהתקווה האחרונה לכסות את הצלקת מבין השיער, לשפות אותה, ליצור טשטוש בגוונה וצבעה ולהעלים צלקת במקום שבו זיפי השער צומחים אפילו בסוף העורף, ניתן רק בהדמיית שיער ומיקרופרמנטציה. ובכלל בכל אזור מצתלק בראש והיה קיים שיער התיקון לצלקות שטחיות קלואידיות ומשופעות בראש – רק אצל אילן!

השילוב המדהים של יצירת האומן והתוצאה המרשימה שלו מוכיחה את עצמה לאחר הטיפולים בצלקות בשיטה שונה מכל הלייזרים והניתוחים. השיטה שונה ועוזרת לטשטוש ולשיפור הצלקת . שיטה שבטיפול יחיד שלנו בצלקות כבר רואים תוצאות!

לעיטים מצריך הטיפול בצלקת בין פגישה אחת ל2 מפגשים!

מהי צלקת? ואיך ניתן לטפל בה?

צלקת באופן כללי מהווה את הסימן שהוחתם ונחרט בבשר ובעור האדם שהיו מחוברים זה לזה בשלמות בתחילה, ואחרי הפצע (גוף האדם אמנם חכם) אך משאיר הוא סימנים והריפוי הסופי של הפצע הופך לצלקת. יש פתרון – הדמיית שיער אצל אילן

אומן הצלקות

אומן הצלקות

צלקת מעל האוזן

צלקת בקרקפת

צלקת בעורף

תיקון השתלת שיער החבאת צלקת בשיער | צלקת בקרקפת-העלמת/טשטוש והסתרת צלקות

טשטוש צלקות בפנים

צלקת עם הדמיית שיער