הפתרונות המשלימים לאחר ניתוחים בראש או השתלות שיער – הדמיות זקיקי שיער (מיקרופיגמנטציה)

טשטוש צלקת בראש אחרי ניתוח להוצאת שומן

אחרי כל השתלת שיער עדיין נשארים חלקים ערומים משיער בקרקפת הראש. אין השתלה שלא תיצור צלקת או חורים בקרקפת. מיקרו פיגמנטציה לשיער היא אחת השיטות המושלמות ביותר להשחרת עור הקרקפת, היא יכולה לדאוג לכך שלא ייראו החורים והצלקות לאחר התהליך של ההשתלה ובטח שלא תזיק אם עושים אותה נכון. ואפילו גברים בלי שיער כלל שנקראים קרחים היום עושים בה שימוש לא רע עם הדמיית שיער. ומכיוון שיש בה משהו שמצעיר גברים בפנים וממסגר אותם היא מושלמת ונוחה מאוד ללא התעסקות בכלל.

תיקון ושיקום צלקות באזור התורם לאחרי השתלת שיער

מנתחי השתלות שיער בישראל ובעולם כולו כולל טכנאים, מותירים לעיתים קרובות פיקשושים בהשתלות שיער מסוג FUT וגם FUE. זה המבחן האמיתי של המנתח אם הוא טוב או לא. הקשיים שאיתם נתקלים המנתחים במידה רבה הם החורים הגדולים והצלקות שנשארו לאחר ההשתלה. אולם מיד לאחר הניתוח איזורי ההשתלה והאזור התורם מעורפלים מדי ואין אפשרות כל כך לראות משום שהשיער קצר מדי ומלא דם. יש צורך להמתין לאחר ההחלמה שיצמח ואז לגלות את כל הנעשה.

שנה אחרי השתלת שיער, השיער והקרקפת החלימו וזה הזמן לעשות בדיקה מקיפה. בדרך כלל כל גברי שעבר השתלת שיער היה רוצה לראות את ראשו בתמונה ב360° איך יצאה לו התוצאה, גם בשיער ארוך וגם בשיער קצר (מארינס). זה יתן לו אינדיקציה ברורה יותר. איפה נתפס יפה ואיפה פחות, האם נשארו צלקות וסימני חיתוך מהזקיקים שחולצו מהאזור התורם? ומה עליו לעשות אם כן?

לטכניקת מיקרופיגנטציה מקצועית יש ייחודיות תשמש לך לפתרון לבעיה. לנו, אין אפשרות להוסיף או להשתיל שיער. אנו כאן כדי לתת מענה באיפור ראש קבוע ואיכותי אשר ייתן לך תחושה של מילוי עשיר בשיער מלא ובריא יותר! ללא צלקות וללא כאבים מיותרים.
אז אם עברת השתלת שיער והוא עדיין דליל ויש לך צלקת או שתיים בשיער סביר להניח שגם אתה רוצה להינות משירות אדיב ומקצועי שיעניק לך מראה של שיער צפוף וכהה הרבה יותר ומה שהכי חשוב בריא יותר.

מאסטר לטשטוש צלקות – Vivo מומחה לתיקון צלקות לאחר השתלת שיער DHI

לא לכולם זה מובן כשמש. זאת רק אשליה שיוצרת השחרת קרקפת. הדמיית שיער למי שמכיר ולמי שלא מכיר – זה תכשיר המופק מצבע אורגני בעל מגוון רחב של צבעים המשמש לשיער דליל כמילוי תחתית קבועה בגוונים שונים המתאימים לכל ראש וקרקפת

התקשר!