מחיר הדמיית שיער – כמה זה עולה?

מיקרופיגמנטציה לגברים

הדמיית שיער

כאשר מדובר על מחירי הדמיית שיער ומיקרופיגמנטציה מקצועית לאדם עם קרחות בשיער ומצח גבוה, חלק דליל או חסר שער כאילו כמו “שיער בן גוריון”, עלולים להיווצר טעויות בהבנה ולהשפיע על מצבם הכספי והרגשי של גברים שחווים התקרחויות מסוימות בשער או הצטלקות קרחתית בקרקפת (ראש) – בפוני, בעורף, בפדחת בזקן ובפנים. חשוב להדגיש כי מחיר זול של הדמיית שיער לראש בדרגת התקרחות גבוהה יהווה כשלון מבטיח בתוצאות. כדי שהדמיית השער תצא עם תוצאה יפה וטבעית צפופה ומלאה יש לתת דגש על קניית חומרים איכותיים ויוקרתיים וכמובן להשקיע שעות של סבלנות גם בקווי המסגרת שלא יהיו גסים מדי.

הדמיות שיער באיכויות פוטו-ריאליסטיות שירשימו כל לקוח!. פנו אלינו לקבלת הצעה. עמידה בלו”ז ובתיאום ציפיות. איכות הדמיה לשער עולמית

מיקרופיגמנטציה במקום שיער – הדמיית שיער

מיקרופיגמנטציה הדמיית שיער לגברים

כמה עולה לעשות הדמיית זקיקי שער לגברים?

טלפון: 0537553665

גְּבָרִים רַבִּים אֲשֶׁר סוֹבְלִים מִתּוֹפַעַת הַהִתְקָרְחוּת מְנִיחִים בְּדַעְתָּם שֶׁהַגּוֹרָל הֶחֱלִיט עֲבוּרָם שֶׁהֵם יִהְיוּ קֵרְחִים פֹּרֶאבְרַ (לְתָמִיד) וּבְטוּחִים שֶׁאֵין מָה לַעֲשׂוֹת בְּנִדּוֹן. הִתְקָרְחוּת אֵצֶל גְּבָרִים הִיא עִנְיָן נָפוֹץ מְאוֹד, וְרַבִּים מֵהַגְּבָרִים אֲשֶׁר מַתְחִילִים לָשִׂים לֵב שֶׁהֵם מִתְקָרְחִים פָּשׁוּט מַחֲלִיטִים לְוַתֵּר עַל הַשּיעַר וְלַעֲשׂוֹת קָרַחַת, אֲנָשִׁים אֵלּוּ כְּלָל לֹא מוּדָעִים לְכָךְ שֶׁכַּיּוֹם עִם הִתְפַּתְּחוּת הַטֶּכְנוֹלוֹגְיָה יֶשְׁנָם כַּמָּה שִׁיטוֹת חַדְשָׁנִיּוֹת וּמוֹדֶרְנִיּוֹת אֲשֶׁר בִּיכוֹלוֹתָן לַעֲשׂוֹת אֶת מַרְאֵה הַשֵּׂיעָר מָלֵא וְטִבְעִי. מְדֻבָּר הֲרֵי בְּפִתְרוֹן לְקָרַחַת בַּהֲלִיךְ אֶסְתֵּטִי בְּשֵׁם הַדְמָיַת שֵׂיעָר לִגְבָרִים מיקרופיגמנטציה וְאָנוּ הַמֻּמְחִים בְּדִיּוּק בַּהֲלִיךְ הַזֶּה! הַשְׁוָאַת מְחִירִים הָפְכָה לְקַלָּה יוֹתֵר וּמְהִירָה. וּבִזְכוּת פִּרְסוּם בְּמַדֶּיהָ וּבָאִינְטֶרְנֵט הַהַשְׁקָעָה הַמּוּעֶטֶת שֶׁמְּקַבֵּל הַלָּקוֹחַ מֵהַמִּתְחָרִים שֶׁלָּנוּ הַמְּחִירִים בְּמִקְרִים רַבִּים אָכֵן זוֹלִים מֵאֵלֶּה שֶׁאֶצְלֵנוּ; הַשְׁוָאַת מְחִירִים נְכוֹנָה אֵינָהּ מִסְתַּכֶּמֶת בִּמְצִיאַת מְטַפֵּל שֶׁמּוּכָן לִגְבּוֹת מְחִיר זוֹל עֲבוּר הַדְמָיַת שֵׂעָר מיקרופיגמנטציה. הַהַשְׁוָאָה חַיֶּבֶת לִכְלֹל גַּם אֶת הַשְּׁאֵלוֹת בְּשָׁווּת הָעֵרֶךְ לְטִיב הַמְּלָאכָה אוֹתָהּ מִבְצַע הָאָמָּן. כַּאֲשֶׁר לָקוֹחַ מְשַׁלֵּם מִמֵּיטַב כַּסְפּוֹ מְצַפֶּה הוּא לְקַבֵּל שֵׁרוּת אָמִין וְאָדִיב בִּתְמוּרָה.

הדמיית שיער תמונות

מילוי במיקרופיגמנטציה לאחר השתלת שיער

מילוי במיקרופיגמנטציה לאחר השתלת שיער

צלקת השתלת שיער | לפני ואחרי

מיקרופיגמנטציה מחיר תיקון או טשטוש צלקת מהשתלת שיער החל מ- 350 ₪ 

תיקון צלקת מהשתלת שיער FuT 

הדמיית שיער מקצועית על צלקת מהשתלת שיער

הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה מקצועית לצלקת אחרי השתלת שער בשיטה הישנה סטריפ FUT – תיקון טשטוש ומחיקה באומנות

הקדמה להתקרחות, קעקוע, הדמיית שיער, וכל השאר

אחת השיטות התופסת תאוצה בשנים האחרונות הינה שיטת “הדמיית שיער” לגברים כאשר בשיטת מיקרופיגמנטציה זו, מחדירים לאזור שבו מעוניינים בשער פיגמנט אשר יוצר שילוב נהדר בין השניים –  השיער המקורי לפיגמנט. שיטה זו מתבצעת באמצעות גירוי במחט זעירה ששותלת פיגמנט ויוצרת מעין דמוי זקיקי שיער. יש להבהיר דבר בנוגע לשיטה זו, בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים. הדמיית שיער לגברים אינה באמת מצמיחה שיער, כשמה כן היא- מדמה שער ומשלה את המתבונן שחושב שיש שיער צפוף מלא ואחיד. היתרון הגדול של שיטה זו זה שהשער נראה טבעי בניגוד לפאה או הדבקת שיער ופותר את בעיית הקרחת. חשוב לציין כי לא מדובר בקעקוע רגיל על הקרקפת, קעקוע הוא קבוע ולא ניתן להורדה, הדמיית שיער לגברים היא לא בדיוק קבועה לכל החיים – הדמיית השער מחזיקה במקסימום עד חמש שנים ולאט לאט דועכת, מתכלה ונעלמת עם התחלפות התאים.

קרחות וצלקות בראש

איך להסתיר צלקת?

איך להסתיר צלקות? המצאה גאונית יחודית- הדמיית שיער ואיפור לצלקות באופן קבוע עם אפשרות לאחריות לכל החיים.

בנוסף, כדאי לבצע חיזוק של הפיגמנט כל כמה שנים על מנת לשמור על מראה מלא של צפיפות שיער בכל איזור ריק בקרקפת, השימוש בטכניקה בשיטה זו היא מעין איפור קבוע, אבל רק כדי להמחיש זאת הצגנו את זה כך. איפור קבוע זה לא הדמית שיער! פיגמנטים שמקורם הוא טבעי מוחדרים מתחת לפני העור אחד אחד במקומות שבו מעוניינים בהוספת זקיקי שיער- מילוי קרחות, מפרצים ועוד.

על מנת לקבל את המראה המושלם של שיער קצוץ מלא יש גם להסתפר קצוץ וכך הפיגמנטים משתלבים עם זקיקי השיער הקיימים ולא ניתן להבחין בהבדל, אפשרות נוספת היא לבצע הדמייה של זיפי/זקיקי שער טבעי על קרקפת ללא שיער כלל ובכך נותנת פתרון לקרחת. ישנה אפשרות גם למלא איזורים דלילים לראשים בעלי שיער בינוני עד ארוך. בשנים האחרונות ניתן לראות גם נשים שעוברות בשיער הליך מיקרופגמנטציה זה.

מה בנוגע למחיר? ככל שיש יותר משטח עבודה למלא בהדמיית שיער-מיקרופגמנטציה מחירי ההדמיה יהיו גבוהים יותר, מחיר הדמיית שיער לגברים למילוי מפרצים למשל מתחיל מאלפיים ש”ח אך תלוי בגודלם. סך כל הטיפולים של הדמיית שיער נמשך בין 2 טיפולים ועד ל 6 טיפולים עד שמתקבלת התוצאה הרצויה, כבר לאחר הטיפול הראשון באומנות המיקרופיגמנטציה ניתן להבחין בהבדל ובתוצאה המרשימה של השיטה הזו. אמנם היא לא הסופית ויש לבצע לפחות מפגש טיפולי נוסף על מנת להשלים את המראה לאחיד וללא חורים בשער.

יש לבדוק טוב ובקפדנות אצל מי אתם מתכוונים לעבור טיפול הדמיית שיער לגברים מכיוון שטיפול זה כמו שנאמר הוא לתקופה ארוכה ולכן מי שעבר הדמיית שער אצל מישהו לא מקצוען או לא בעל וותק ושם עשוי לסבול מתוצאה פחות טובה לאורך זמן רב, חשוב ביותר שהביצוע יהיה קפדני ומדויק ככל האפשר.

כדי לתת לכם מושג על עלות הטיפול שלכם אנו משתמשים בקנה מידה לדרגות התקרחות “Hamilton – Norwood” כמדריך. ההתקדמות של התקרחות היא בדרך כלל מסווגת בסולם המילטון-נורווד, שנע בין שלבים 1-12 בכללי אבל בגדול רוב המשתמשים נעזרים בסולם בשלבים מ1 עד 7.

מחירי מיקרופיגמנטציה לראש קירח או העלויות לטיפולי הדמיית קווי שיער משתנים מלקוח ללקוח ובהתאם לרמת הצפיפות של הפיגמנטציה הנדרשת.

הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לאחר השתלת שיער

כמה עולה הדמיית שיער? מחירי הטיפולים נעים בין 350-800 ש”ח לטיפולים פשוטים. ולטיפולים מורכבים ומסובכים שעברו נסיון לביצוע הדמיה מקצועית אך נכשלו בכך בין 2,000-12,000 ש”ח ואף יותר (במידה ויש קעקועים בקרקפת). מחיר לטיפול בראש עם נשירת שיער משמעותית – קרחת בינונות (רמה בקנה מידה נורווד 3-4 דפוס מקריח) בין 4,000- ל 6,900 ש”ח. וכיסוי מלא של ראש קירח לחלוטין בדרגה מס’ 7 עולה כלפי מעלה בין 8,000 ל 12,000 ש”ח לפני הנחה.

מחיר טיפולים לכיסוי ומילוי קרחת עם הדמיית שיער כוללים שלושה (3) מפגשים מרכזיים על מנת להבטיח את התוצאה המושלמת. לפעמים, הפיגמנטים עלולים לדעוך במשך כמה חודשים לפני שהם מתיישבים, לכן אנו מציעים ביקורת חודש מתחילת הטיפול שלכם. בתקופה זו כל פגישות נוספות שיש צורך לתקן את דהיית הפיגמנט בטווח קצר הן ללא תשלום כלל ובגדר האחריות. ניתן לציין כי בחלק ניקר מהמקרים טיפול יחיד כיסה קרחות באופן מושלם! אך היינו ממליצים לחזור לפחות פעם נוספת כאמור.

במהלך הייעוץ (ללא תשלום) , אנו מספקים לך הצעת המחיר הכי מותאמת והכי אישית. אם אתה מחפש מחיר טוב וסביר במהירות, אל תהסס לשלוח לנו תמונות של הראש שלך ונוכל לתמחר את הטיפול שלך כדי לראות איך תיראה לאחר טיפול. לחץ כאן לשאלות ותשובות על הדמיית שיער או שלח תמונה למס’ טלפון: 0537553665

הדמיית שיער | לפני ואחרי

הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לגברים

הדמיית שיער לגברים מחולון

 

הדמיית שיער ראש

הדמיית שיער בשיטה ייחודית למראה טבעי ומושלם.
הפתרון הטוב ביותר לתופעת התקרחות ללא צורך בניתוח/התערבות כירורגית

הדמיית זקיקי שיער

הדמיית זקיקי שיער מיקרופיגמנטציה בחולון

 
המוסדות הראשונים בישראל ללימודים
 
  • המרכז הישראלי ללימודי הדמיית שיער – מלמדים הדמיית שיער באמצעות מיקרו פיגמנטציה, בשיטת עדי שנדל. הקורס מתקיים בראשון לציון.

 

  • Hair City – מעבירים קורסים בכל רחבי הארץ, שכלול בהם גם לימוד אמנותי של שילוב גוונים, איור, אפקטים מיוחדים ועוד. מוסד זה מעביר גם הרצאות בנושא בבנייני האומה בירושלים. ניתן לקבל הנחה בשכר הלימוד באמצעות הצגת קופון.

 

  • קליאופטרה – מרכז החלקה יפנית – מציע קורס בשיטה שפותחה על ידי אילן רביבו, מומחה בתחום. הקורס מתקיים בראשל”צ, בירושלים ובתל אביב. בנוסף, בבית הספר מציעים קורסים להדמיית זקיקים, קורסים למיקרו פיגמנטציה, והשתלמויות נוספות בתחום. המרכז פועל בשיתוף עם “Hair City”.

 

  • מכללת מדיקל ביוטי קולג’ – מציעים קורס המקנה לבוגרים תעודה בינלאומית. במהלך הלימודים הסטודנטים עובדים על ראש סיליקון כדי לדמות את תהליך הדמיית שיער האמיתי. בבית הספר ניתן לרכוש במחירים מוזלים מוצרים המשמשים בעבודה.

 

  • Hair Center – המרכז להדמיית שיער ותוספות שיער – מציעים קורסים פרטיים או הכשרה בקבוצה. לבית הספר סניפים בראשון לציון, בחיפה, בירושלים, בבאר שבע ובתל אביב; השיעורים בקורס מתקיימים בחדר פרטי.

מילוי קרחות

מילוי קרחות לגברים מהעיר חולון

ייעוץ עם מומחה לטשטוש קרחות או צלקות חייגו עכשיו:

טלפון: 03-6206060

וואצאפ: 053-7553665

אנו מתחייבים!

למה אנחנו? – ראשית משום שאילן רביבו הוא המאסר הראשון בישראל וכי יש בידו את הידע, את הניסיון ואת כל הכלים הדרושים לביצוע מושלם להדמיית שיער. כולל הדרכה מקצועית לספרים, מעצבי שיער וקסומטיקאיות.
אנו מתחייבים – לספק הדמיית זקיקי שיער איכותית, תקנית ובטוחה לשימוש!
מכל הלב – לתת שרות אישי, אדיב, איכותי, אמין, הוגן ומקצועי לכל לקוח.
לחיצת יד – לכבד כל הסכם הבטחה או התחייבות מצידנו.
מניפולציות! – בשום אופן לא לנצל את מצוקת הלקוח או את הצורך שלו לשירות.
תגובה – לספק מענה מקצועי ומהיר לכל פניה.
ספייס – לשמור על פרטיות, מידע, וסודיות מקצועית של לקוחותינו.
ראוי – להציע ללקוחותינו את הפתרון הטוב ביותר עבורם.
זכות – להמשיך ולהוביל את שוק הדמיית השיער בישראל.
תועלת – ללמוד ולהפיק לקחים לצורך שיפור מתמיד של איכות השירות
למקצועיות ולאומנות וכן למומחיות.

תמונות לפני ואחרי הדמיית שיער לגברים – מיקרופיגמנטציה

הדמיית שיער לגברים במרכז. (צפיפות על פי בקשת המטופל) ניתן להשחיר יותר.

אמני קעקועים מוכשרים ביותר ניסו לבצע טיפולי הדמיית שיער ואלו יצרו נזקים חמורים במקום עבודת אמנות. אצלנו מבצעים נטו אמנות לכל חסר שיער או קרחת

קעקוע גס על צלקות השתלת שיער. תיקון וריכוך קעקוע שיער ועדיין לא יצא מושלם. דרוש תיקון נוסף

הדמיית שיער ברחובות

אזהרה! טיפול כושל ע”י נסיון לביצוע הדמיית שיער! לקוחות רבים אינם מודעים מספיק שקיים חוט דק בין הצלחה לכשלון! גברים שעברו הליך של קעקוע בראשם נפגעו מאוד מטיפול חובבני

תוצאות השתלת שיער

השתלת שיער תוצאות: קרחת עם שתי צלקות!

גליית תמונות הדמיית שיער בישראל

גלריית תמונות כיסוי קרחות לגברים

טשטוש צלקות. הדמיית שיער לגבר

אצלנו מהות הטיפול היא האחראית לטשטוש מוחלט של הידללות השיער ויוצרת מראה טבעי של שיער צפוף או מרווח. זה לא ממש תלוי במצב הנתון של הצלקת במידה יחסית. חשוב לציין כי גם ריפוי ושיקום לצלקות ע”י הדמיית זקיקי שיער מבוצע בהצלחה רבה

טשטוש והעלמת צלקות השתלה

טשטוש והעלמת צלקות בטכניקה ייחודית מילוי וכיסוי צלקות מהשתלת שיער בראש ובקרקפת. מומחה בתיקוני צלקות Vivo הדמיית שיער

צלקת fut לאחר השתלת שיער

הדמיית זקיקי שיער לצלקת. שיקום צלקות לגברים אחרי השתלת שיער בשיטת סטריפ FUT ע”י לקיחת רצועת זקיקים מהאזור התורם. מומחה לתיקוני צלקות

גלריית תמונות טשטוש צלקות. צלקות בשיער. צלקות מתחת לשיער. תיקון מושלם לאחר פציעה בראש

תוצאות: תמונה עבור הדמיית שיער

דלילות שיער 

מילוי קרחת לפני ואחרי טיפול בראשון לציוןהדמיית שיער

הדמיה לצלקת שיער

הדמיה לצלקת שיער מניתוח בראש

מילוי קרחות

מילוי קרחת לגברים. לפני ואחרי הדמיית שיער ומיקרופיגמנטציה לטשטוש והעלמת קרחות

מיקרופיגמנטציה לצלקת מניתוח ראש

תיאור “הדמיית שיער” היא איפור קבוע בקרקפת ונקרא גם בשם מיקרופגמנטציה. זהו איפור מלאכותי בשכבה העליונה בעור מעל בשר האדם, הנראה כשער קצוץ טבעי. שיטה זו מיועדת בעיקר לגברים עם חוסר שיער בקרקפת או ששיער ראשם דליל או מקריח אשר מתהלכים עם ראש מגולח. השיטה יוצרת מראה של זקיקי שיער צומחים וצפופים. בתהליך מחדירים פיגמנט המיוצר מחומר אורגני ודומה לזיפי שיער” .> ויקיפדיה <

הדמיית שער לאלופציה

הדמיית שיער לאלופציה אראטה לפני ואחרי

השחרת שיער השחרת קרקפת במרכז הקרחת

קרחת

מיקרופיגמנטציה לגברים לפני ואחרי

הדמיית שיער לגברים עם קרחת

איפור הצללה קבוע להתקרחות

איפור קבוע להתקרחות הצללת זקיקי שיער

מפה של הדמיית שיער map expand icon

השחרת שיער במרכז

הדמיית זקיקי שיער – הפתרון המושלם למילוי מפרצים וקרחות

תיקון ושיקום צלקות השתלת שיער

תיקון צלקות השתלת שיער fue תיקון האזור התורם

תיקון צלקות השתלות שיער fut, fue שיקום צלקות אצל מומחה סגירת צלקות וסטריפים מהשתלות שיער. טיפול מושלם

טשטוש צלקת בשיער כהה

הדמיית שיער לגברים מילוי עדין פיזור כללי

טשטוש אִחוּד, דִּיסְיוּנְקְצְיָה העלמת צלקות בראש. מפציעה. או לאחר ניתוח השתלת שיער. בטורקיה | השתלות שיער בטורקיה | תיקון צלקות של השתלות fue וFUT.

טל’:0537553665

מיקרופיגמנטציה לצלקות אחרי השתלת שיער בישראל היא דרך מקורית למלא ולסתום את החורים בשיער. מומחה למיקרופיגמנטציה בצלקות אחרי השתלות שיער בארץ ובטורקיה מילוי קרחות.

מילוי קרחות

מילוי קרחות בישראל חפשו בוויז “קרחת”

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה על צלקות | העלמת צלקת וטשטוש מוחלט של צלקות מהשתלת שיער

הדמיית זקיקי שיער לגברים בראשון לציון

המרכז להדמיית שיער

מומחים לטשטוש צלקות

הדמיית שיער על צלקות ועל קרחת שנותרו מתהליך ניתוח השתלת שיער: תמונות לפני ואחרי

הדמיית שיער לגברים עם שיער דליל או עם מפרצים בשיער

אילן רביבו – מחבר מאמר הדמיית שיער – בויקיפדיה!
הדמיית שיער (ולפעמים גם: מיקרופיגמנציה, וירטואל הייר (סימן רשום), איפור קרקפות, קעקועי שיער.) היא איפור קבוע בקרקפת. זהו איפור מלאכותי בשכבה העליונה בעור (אפידרמיס), הנראה … להמשך קריאה בויקיפדיה לחצו https://he.wikipedia.org/wiki/הדמיית_שיער

טשטוש קרחות

צלקת בראש

טשטוש צלקת בקדמת הראש

אלופציה אראטה

גלריית תמונות אלופציה אראטה

העלמת צלקות השתלת שיער

העלמת צלקות לאחר השתלת שיער ופציעות ראשתיקון צלרת בפנים

תיקון צלקת בפנים. צלקת ברורה ומורגשת בפנים באזור עם שיער כמו בזקן יכולה להפוך תוך כמה דקות לחיקוי מושלם של זקיקי שיער וזיפי זקן טבעיים. חייג עכשיו: 0537553665 או שלח תמונה בוואצאפ לקבלת פרטים

צלקות השתלת שיער

תיקון צלקות מהשתלת שיער

טשטוש צלקת בשפם

קרקפת מבריקה

הדמיית שער לקרחת חלקה

צלקת בראש

טשטוש צלקת מהשתלת שיער 

צלקת בסנטר | צלקות בזקן

מיקרופיגמנטציה לצלקות בפנים בזיפי הזקן

קרחת ישראל – התקרחות גברית

בישראל רואים קרחות בכל מקום, ישנם גברים שסובלים מהתקרחות קטנה ומבעיית מפרצים קלה וישנם קירחים לחלוטין, רוב הישראלים בדרך לשם ללא ספק ומדובר בתופעה נפוצה מאוד, ויש ארצות שאחוז הקרחים די נמוך ביחס למדינת ישראל שאחוז המתקרחים בה הוא בין הגבוהים בעולם כ 73%.

הדמיות שיער במרכז טלפון : 0537553665

אין עוד מלבדו

אילן רביבו (Vivo) – החלוץ והותיק ביותר בהדמיית שיער בישראל. מומחה בטיפולי מיקרו-פיגמנטציה הידועים גם כ-קעקועי שיער. מבצע בעיקר: טשטוש צלקות, העלמת צלקות, תיקון קעקועי שיער, תיקוני צלקות לאחר השתלת שיער, הסוואת צלקות מהשתלה, מילוי וכיסוי מוחלט של הצלקת , תיקון הדמיות שיער מורכבות שלא כל כך הצליחו. מוהיקן או הדמיית שיער פייד אאוט בקו פרונטלי מטושטש וחדיש.

 

הדמיית שיער על פי ההלכה. למעבר לדף לחצו על התמונה