תיקון אזור תורם – תיקון צלקות באזור התורם לאחר השתלת שיער

תיקון וטיפול בצלקות מהשתלת שיער – צלקות מתחת לשיער

תיקון האזור התורם. תיקון צלקות במילוי פיגמנטים לכיסוי והסתרת צלקות. הדמיית שיער לאחר השתלת שיער

צלקות מהשתלת שיער

האזור התורם בהשתלת שיער נותר עם מלא צלקות וחורים בשיער.

האזור התורם. תמונות של אזור תורם מצולק לפני ואחרי תיקון

הדמיית שיער לטשטוש צלקות

השיטה הטובה ביותר לטשטוש צלקת שנמצאת באזורים של שיער היא על ידי טכניקה אומנותית הנקראת “הדמיית שיער”. בשיטה זו, אם המטפל/ת בעלי כשרונות כמו מוטוריקה עדינה,  בעזרת טיפול מיקרופיגמנטציה מקצועי לצלקת תתקבל תוצאה של הסתרה וטשטוש מוחלט.

 

בדרך כלל צלקות נגרמות בשל פציעה עמוקה בעור ובין השאר כתוצאה מניתוח ראש או תהליך של השתלות שיער. 

להלן תמונה של האזור התורם הפצוע והמצולק לאחר השתלת שיער. התיקון נעשה ע”י המומחה אילן (Vivo) טשטוש והעלמת צלקות (שיער) בראש! 

מאסטר לטשטוש צלקות – Vivo מומחה לתיקון צלקות לאחר השתלת שער DHI

צלקות שנגרמו מניתוח אחרי השתלת שיער לדוגמה הן נושא רגיש מאוד בקרב גברים שעברו ניתוחי השתלות שיער.   ההצטלקויות באזור התורם ממש נראות לאחר חצי שנה מההשתלה ולא גדל באזור התורם מספיק שער כדי לכסות את העורף, גם באזור ההשתלה עדיין נשארים אזורים דליליים שההשתלות לא סיפקו במיוחד כאשר הקרקפת עם קרחת גדולה, השיער באזור התורם לא מספיק גם לכסות את הקרחת וגם לצלק אותו אין טעם. הרי הקרחת והפדחת הן אחוריות, כך שתמיד תישאר קרחת או דלילות גם אחרי השתלת שער.
החזות הקדמית חשובה וגם מאחור כדאי להשקיע מעט, לכן אם קשה לכם מאוד להסוות את הקרחות והצלקות בחיים היומיומיים, דעו שיש פתרון קוסמטי ללא צלקות וללא השתלת שער.
לא לא מדובר כאן רק מילוי קרחת או על תיקון צלקות, מדובר פה על השתלת שער. השתלות שיוצרות קרחות חורים וצלקות בראש ובקרקפת וזה בעצם אבסורד. (אם הייתי רוצה שיהיו לי צלקות בראש הייתי נכנס לכלוב של טירגריס) ולא הייתי פונה למרפאה שעושה השתלות שיער

תוצאות השתלת שיער: קרחת ו2 צלקות

האזור התורם – צלקות אכזריות באזור התורם לאחר השתלת שיער. לתיקון חייגו עכשיו 0537553665