טשטוש צלקות: מרכז לתיקון צלקות

האזור התורם – השתלת שיער. תיקון צלקות השתלת שיער

המרכז להדמיית שיער
היזהרו מחיקוים! המרכז הישראלי להדמיית זקיקי שיער.

טשטוש ותיקון צלקות או חתך בראש – טשטוש ותיקון קלאסי של צלקת עבה בקרקרפת, מעל העורף ע”י הדמיית שיער מקצועית – מיקרופיגמנטציה לצלקות – מומחה לטשטוש צלקות – טיפוח ושיפור מראה צלקות שיקום צלקות לקויות בשיער ובפנים.

תיקון צלקות

תמונה של צלקות אחרי השתלת שיער. בטורקיה בשיטת FUE הצלקות קטנות אמנם אבל זה מצב לא תקין. רואים אנחנו בצידו השמאלי של הראש, את כל אותן הצלקות מהיכן שנלקחו. כל זקיק וזקיק של שיער שנלקח להשתלת שיער מהאזור התורם יתרום לקרקפת עוד צלקת. (צלקות אלו והחורים הקטנים הללו יהיו לנצח! וילוו את הלקוח תמיד). התמונה מימין מראה חד משמעית את השיפור במצב הנראות של הצלקות ואת סידור הליקוי אחרי תספורת מתאימה ולאחר טשטוש צלקות בהדמיית שיער . אחרי תוצאות הטיפול הראשוני בלבד! וכבר ישנו שינוי לטובה. תיקון השתלות שיער

טשטוש צלקת מניתוח בראש- תיקון צלקות בראש

טשטוש צלקות – תיקון צלקות fue לאחר השתלת שיער

קרחות וצלקות

תיקון חורים בשיער צלקות וקרחות בראש | צלקת בראש או חור לבן ועור חשוף בשיער מפציעה – תיקון צלקות בקרקפת מהשתלה. העלמת צלקת וטשטוש בהדמייה   ☆  אילן

הדמיית שיער אחרי השתלת שיער

הדמיית שיער בטיפול משלים לאחר השתלת שיער -המקצוענים בתחום!

העלמת צלקות הוא דבר כמעט בלתי אפשרי. אבל, ויש אבל גדול! אפשרי בהחלט לטשטש באומנות רבה ומיוחדת צלקות באופן שיבלבל את המתבונן שהביט עד עתה מהצד ומרחוק ונכון, הוא כבר לא יבחין בצלקת שהייתה מרוב ההשתלבות בין השיער הטבעי לבין הצלקת. שבלטה והייתה באופן גלוי.

מומחה לטשטוש צלקות – בקרב גברים. אחרי השתלת שיער, מילוי הצלקות בפיגמנט הדמייתי אורגני הכרחי מאוד לשיער, רבים הגברים שסבלו וסובלים מבעיית ההתקרחות פנו לניתוח השתלת שיער, על מנת להתמודד עם בעיה מסיומת אחת – להסתיר קרחת. בהמון מקרים לרוע המזל, חלק מהשיטות של השתלות שיער בין FUE ובין FUT, משאירות צלקות מטרידות על הקרקפת ובתוך השיער בצדדים ומאחור בעורף. מספר הדוגמאות לצלקות לבנות או אדומות צלקות גדולות ולא סימטריות שנוצרו מהשתלות גדל מיום ליום מעצים מכפיל ומשלש את עצמו ומותיר בעיה נוספת כבדה מנשוא לפעמים – צלקות דרמטיות וצלקות מכוערות בדיוק במרכז הראש מאחורה ובצידי הראש. לצערנו זה נראה נורא ואיום ממש כאכזריות.

“אני רוצה לשאול את המנתח שאלה רצינית. איך נראה לך התוצאה? אני יכול ללכת ככה?”

ליצירת קשר לצורך תיקון השתלות שיער חייגו עוד היום לטלפון שמספרו: 0537553665 וצא עם ראש מלא ואחיד.

עוד תוצאות השתלת שיער

תיקון, או העלמת צלקות? גרוע מזה וחמור פי כמה, הצלקות הנפשיות שנותרות אחרי השתלת שיער, בעיקר שלא “נתפסה ההשתלה כמו שצריך” והגברים הנואשים נשארים קרחים מכאן ומכאן. אמנם רק במקרים נדירים של השתלת שיער בטכניקת מדוייקת מאוד של FUE, הצלקות קטנות ואינן נראות לעין. אך הגברים המאוכזבים הם רבים ומצאו את עצמם מתמודדים עם צלקות גדולות בראש ובקרקפת צלקות מכוערות לאין שיעור אפילו בשיטת הfue המדוברת, גרמו לצלקות בקרקפת חורים בראש שאי אפשר להתעלם מהן.

צלקות fue 

רוב הסובלים מצלקות בקרקפת/ראש הן מהשתלת שיער והן מפציעה או ניתוח חשבו שאין מה לעשות נגד אותם צלקות ונגזר עליהם להישאר כך לתמיד. אך כיום ניתן לבצע טשטוש מירבי ולעיתים העלמה מופתית לצלקות. מליטה. כעין העלמת צלקות, לא ממש להעלים אותן באופן מוחלט. אבל בעזרת הדמיית ציורי זקיקי שיער (מיקרופיגמנטציה) וטשטוש נכון ניתן לשלב עד כדי כך שלא ניתן יהיה להבחין ביניהם – בין השיער ובין הצלקת. (רק במידה והצלקת כעורה ושקועה מתחת לפני השטח או לחלופין בולטת וגבוהה מדי במידה ניכרת, לא יהיה ניתן להסתיר או להעלים את אותו אזור ספציפי עם הדמיית מיקרופיגמנטציה לשיער.) אך גם לזה יש עניין פתרוני לבעיה וניתן לנפח צלקות ע”י זריקות עדינות של סיליקון/בוטוקס את האזור הבעייתי בצלקת או מחוצה לה כדי להשלים את רמת האיזון בהבדלי הגבהים)

העלמת צלקות – טשטוש שיער

העלמת צלקות – טשטוש צלקת. תיקון צלקות שיער

הדמיית/סימולציית שיער על צלקת: בטיפול ועוד לפניו נבחן את הצבע של השיער הטבעי של ראש המטופל, ובעזרת מחט זעירה כחוט, מוחדרים פיגמנטים של הגוון לתוך האזור המצולק/מרקיח, החסר שיער או הצלקתי במקרה שלנו. מדובר בהליך עדין מורכב ולא פשוט, מילוי צלקות בשיער בדרך כלל שניים עד ארבעה טיפולים, שלאחריהם הפיגמנטים מדמים זקיקי שיער כזיפי רקע קטנים על המקום הפגוע, נראים ונותנים תחושה של שער קצוץ באותו האזור הצלקתי. בעזרת פיגמנטים אלו ניתן לכסות אזורים שלמים של צלקות בקרקפת בזקן ובגבות, לבצע העלמת צלקות, ולטשטש את הצלקת עד שתעלם לגמרי, על מנת לתת תחושה של ראש בריא ומלא שיער ללא סימנים כלל.

טשטוש והסתרת צלקת בשיער

הטיפול כמובן לא משאיר צלקות משל עצמו. טכניקת טשטוש צלקות בעזרת הדמייית שיער מתאימה גם לטשטוש צלקות שנגרמו כתוצאה אחרי השתלת שיער. אך גם לטשטוש צלקות בקרקפת שנגרמו כתוצאה מסיבות אחרות, כגון ניתוחים או תאונות למשל, אצל גברים ונשים גם יחד מתאימה שיטת המיקרופיגמנטציה. במקרה של צלקות מסובכות מסיבות שאינן השתלת שיער, מומלץ להגיע לייעוץ על מנת לבחון כל צלקת לגופה ולבדוק האם ניתן לטשטש או להעלים אותה בעזרת הדמיית זקיקים בשיער.

צביעת צלקת בעורף

אלופציה צלקת

מליטת צלקות אלופציה אראטה
הדמיית שיער לאלופציה ארטה – מילוי צלקות בשיער. מליטת צלקות

העלמת צלקות: טשטוש טוטאלי לצלקת

טשטוש צלקות בשיער בהדמייה מקצועית – תיקון השתלות שיער

הדמיית/הצללת שיער ברוב המקרים יכולה הדמיית שיער להעלים את הבעיה לגמרי, ולתת מראה של שיער קטן מלא ואחיד המשלב את הצלקת עם שאר שיער ראש הקרקפת באופן שנראה טבעי לגמרי. טיפולי טשטוש מיועדים בעיקר לאלו המעוניינים להסתובב עם שיער קצוץ, מה שנפוץ בעיקר אצל גברים בחודשי הקיץ החמים, ולא יכולים להרשות לעצמם לעשות זאת בגלל הצלקות הבולטות, משום שהם זקוקים לשער ארוך שיכסה את הצלקות. בנוסף מתאים הטיפול גם לבעלי שיער ארוך יותר, שהצלקת בראשם עדיין בולטת מבעד לשיער וניתן להבחין בה.

צלקות בשיער מהשתלת fue ניתנים לתיקון ע”י מומחים

כיסוי – מילוי – תיקון צלקת בראש | העלמת צלקות.

ליעוץ עם מומחה לצלקות חייגו 053-7553665

עוד בנושא העלמת צלקות

http://צלקת.com

הדמיית שיער | Vivo