השחרת שיער הקרקפת – תיקון לאחר השתלת שיער

השחרת שיער. השחרת עור הקרקפת לאחר השתלת שיער – תיקון השתלות

תיקון השתלות שיער – תמונות לפני ואחרי השחרת קרחות

“השתלות השיער של היום יעילות מאוד בקרב גברים שמפרצי שיערם דלילים או רק חלקו הקדמי של השיער (פוני) דליל או מקריח ותו לו. אפשר לומר גם במקרים מסוימים שההצלחה מניחה את הדעת לאלו שחסר להם טיפה יותר שיער מרק בחלק הקדמי (בפוני) ושמצריך כיסוי ומילוי. אבל בשטחים יותר גדולים של קרחות כמעט ואין אפשרות לבצע השתלת שיער מצויינת. הזקיקים באזור התורם שנלקחים לצורך מילוי הקדמי מותירים צלקות קטנות לבנות אשר בדרך כלל מגבילים את המושתל ללכת עם תספורת קבועה, מה גם שאין מצב שתחזור הצפיפות המקורית שהייתה גם אחרי 10 השתלות לקרחת מלאה.

לכן אצל גברים שעשו השתלות שיער ועדיין יש להם אזורים בראש חסרי שיער, או לחלופין צלקות בראש ועם העלייה הגדולה של המודעות למיקרופיגמנטציה להדמיית שיער בכל גיל, ההיקף התרחב וההוכחה לכך שאנו רואים בכל מקום את הקרחים המבוגרים מהלכים עם מיקרופיגמנטציה בקרקפת הולך וגדל, עד שאי אפשר עוד לזהות אם זה באמת הדמיית שיער או קרחת שנעשתה מבחירה.

המהות והמטרה בתהליך זה היא להוסיף נפח מדומה בין ומתחת לזקיקי השיער שיעניקו מראה כהה יותר מהטבעי. כך שלבסוף תוצאת ההכהייה שמתקבלת בין אלו שעברו השתלה ובין לאלו שלא מתאימים להשתלת שיער משום שמשטח הקרחת אצלם גדול והאזור התורם לא מספיק לכסות הכל, הם תוצאות נדירות שכל גבר דליל שיער היה רוצה להתנסות. 

העבודה בצלקות מאתגרת יותר ואף קשה יותר מכיוון שבעורף העור קשה יותר מבקרקפת למעלה וערוגת של זקיקי השיער שחולצו בזמן ההשתלה יצרו צלקות לבנות וקשות לתפיסת הפיגמנט בעורף, (גם בהשתלת שיער על צלקות השערות לא יוצאות מתוך הצלקת כי השכבות סתומות ומתות. וברגע שתהיה נשירה וצמיחה מחודשת ככל ההשתלות אז תרצה השערה לצמוח ולא יהיה לה מקום מאיפה לצאת. לכן היא תחפש דרך למצוא את הפתח הקרוב ולא תצא במקום המיועד שבו הושתל הזקיק). אך בקדמת הקרקפת גם שיש השתלת שיער אפשרי לנצח את המראה הדליל שנשאר עם מיקרופיגמנטציה בתחתית השתלת השיער. רבים אשר נפגעים מהשתלות שיער החוזרות ונשנות ורבים מהם הם גברים. בתחום הנשים שדלילות השיער אצלן רק במרכז הקרקפת, הדמיית שיער היא פתרון די טוב שכן היא לא פוגעת בזקיקי השיער הבריאים ונותנת מענה של השחרת עור הקרקפת באופן קבוע.

תמונות לפני ואחרי: טשטוש צלקות השתלת שיער בצביעה קבועה – תיקון צלקות fue מהשתלות שיער – הכהיית שיער – סשן 1 מיקרופיגמנטציה
הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לאחר השתלת שיער

רוצים עוד פרטים? חייגו

0537553665

צלקות בראש

עוד טיפול קטן (פיניש) וסיימנו…

הבטחנו ומקיימים – הנה לפניכם תמונת סיום מהפנטת שלאחר מיקרו פיגמנטציה לקרקפת אחרי השתלת שיער

לפני ואחרי
לפני ואחרי – תוצאה לאחר טיפול אצל Vivo

מומחה לתיקון השתלות שיער