מיקרו-פיגמנטציה לצלקות

מיקרופיגמנטציה לצלקות

תיקון צלקת

מיקרופיגמנטציה לצלקת זהו טיפול אסתטי שמשקם את המראה של העור שעבר פציעה או ניתוח כלשהו ומשנה את גווני הצלקת לגוונים טבעיים של העור והשיער הטבעי. גם לאחר ניתוח לצורך שחזור שיער כגון העברת שיער (השתלת שיער), שיפור המראה תוך מילוי הקרחות שנשארו אחרי ההשתלה ומצלקות חשופות למראה לצלקת מסודרות ולא צעקניות. תוצאות הצלקות באותו גוון של שיער אחד לאחד.

הגורמים: פציעה, צלקות, ניתוח, כוויה ומום מולד לעיתים משאירים סימנים בעור והא ניזוק באופן כזה או אחר. התיקון משנה את צבע הצלקת מוורוד ללבן או ההיפך וניתן לבצע שיקום לטשטוש הצלקות ע”י מיקרו־פיגמנטציה. איך זה עובד? למי פונים, ומתי?

על כך מסביר מר’ רביבו מומחה לטשטוש צלקות במיקרופיגמנטציה

פעמים רבות פונים אלי גברים עם צלקות בראש ושואלים  האם זה קבוע? התשובה היא כן ולא. השחרת עור השיער בראש הוא סוג של איפור קבוע אבל רק כדי להמחיש זאת אני מתאר את זה כך בשביל שאנשים יבינו את התמונה הכוללת. הדמייה, צביעה קבועה והשחרת שיער היא דרך למראה שיער מלא קבוע, אמנם לתקופה מסויימת אבל אם דואגים לחדש ולהשחיר מדי פעם עם דהייתה היא עשויה להיות קבועה ולהתקבע למשך שנים ארוכות.

השתלת שיער או ניתוח בראש גורמים לצלקות בין השיער אשר מיקרופיגמנטציה היא התרופה הטובה ביותר לתיקון הנזקים והשחרה לאחר השתלות וניתוחי שיער.

תיקון צלקת מקצועי יכול בהחלט לעזור להעלים סימנים ריקים בשיער ולמלא אותם בפיגמנטים תואמי גוונים. לצלקות של השתלות שיער ישנה מורכבות מעט שונה מעור רגיל של קרקפת שלא עברה השתלה ומשוך כך קשה ייתר לכסות צלקות מאשר לבצע הכהיית שיער רגילה.

והינה, פה ברוך השם ניתנת לי האפשרות להזהיר אולי כמה גברים ואולי גם אותך שלא ישארו חסרי אונים בסוף ושתישארנה להם צלקות והם בסכנת אכזבה לכל החיים.

הייתי עושה זאת בקולי קולות ובכל מקום אפשרי. תקראו קצת, תראו תמונות של גברים עם צלקות שנפגעו מהשתלות שיער. האפשרות לשנות ולעשות את הצלקות יותר יפות ניתנה לי ברוך השם במתנה ואני מכסה ומשחיר אותן לפי הצורך עם מיקרופיגמנטציה . מה זה? אפשר ללמוד על זה עוד ועל מיקרופיגמנטציה לצלקות פה.

Micropigmentation05 לצלקות fue

לאחר השתלת שיער – צלקות. גברים שנשארו עם צלקות גדולות בראש ושלא התכסו גם כאשר השיער צמח לא פעם נקלעו למצבים של תסכולים, ירידת הערך העצמי והביטחון האישי.

תחום האסתטיקה היום מציע מגוון פתרונות רחב וכמעט חסר גבולות עבור מטופלים שברצונם לתקן צלקות או פגמים בגופם. וזאת כאשר כבר אין בידי הרפואה המתקדמת ואפילו לא בלייזר להוות את הפתרון המוצלח.

טשטוש צלקות בהליך בטוח וסטרילי ביותר מציג תוצאות טיפול מושלם לפרוצדורה הפוסט כירורגית שיצרה צלקת. פיגמנטציה, הטיפול הראשוני לצורך טיפול בפגעי עור צלקות ושיער.

מהו התהליך של תיקון צלקות?

מדובר בתהליך תיקון שבו מחדירים לשכבת האפידרמס והדרמיס בעור ובצלקת פיגמנט גוונוני שצבעו מותאם אישית לעור המטופל ובאמצעות מחט כחוט השערה מעתיקים את האזור המלא שיער לאזור הריק משיער קרחת או (צלקת). אופן נוסף וחשוב המאפשר השתלבות בהדגשות והרחקות עם אפקט הפיגמנט הטבעי של העור/שיער כדי שהצורה המתוקנת באזור העור הפגום תראה נכונה