מיקרו־פיגמנטציה לצלקת –

מיקרופיגמנטציה לצלקת

מיקרופיגמנטציה לצלקות

מיקרופיגמנטציה לצלקת בראש לאחר פציעה

מיקרופיגמנטציה לצלקות זהו טיפול אסתטי המשקם את מראה העור שעבר ניתוח לשחזור שיער. שיפור המראה מצלקת ורודה וחשופה למראה של צלקת מסודרת ולא צעקנית. צלקת באותו גוון של שיער אחד לאחד. פציעה, צלקות, ניתוח, כוויה ומום מולד לעיטים משאירים סימנים בעור והא ניזוק באופן כזה או אחר. משנה צבע הצלקת מוורוד ללבן או ההיפך וניתן לבצע שיקום/שחזור/טשטוש צלקת באמצעות מיקרו־פיגמנטציה. איך זה עובד? למי פונים, ומתי?

על כך מסביר מר’ אילן רביבו מומחה לטשטוש צלקות במיקרופיגמנטציה

לא פעם נחשפתי למקרים של צלקות בראש ומיד עלתה השאלה: השתלת שיער? ניתוח?  מה הייתם חושבים אתם? אולי לכם אין עין מקצועית בתחום אבל תאמינו לי שאני יכול לזהות בקלות צלקות של השתלות שיער. ואילו רק הייתה ניתנת לי האפשרות להזהיר ולו כמה גברים חסרי אונים שתישארנה להם צלקות והם בסכנת אכזבה לכל החיים? הייתי עושה זאת בקולי קולות. תקראו קצת, תראו תמונות של גברים עם צלקות שנפגעו מהשתלות שיער. האפשרות לשנות ולעשות את הצלקות יותר יפות ניתנה לי ברוך השם במתנה ואני מכסה אותם עם מיקרופיגמנטציה. מה זה? אפשר ללמוד על זה עוד פה.

גברים לאחר השתלת שיער שנשארו עם צלקות גדולות בראש שלא התכסו גם כאשר השיער צמח לא פעם נקלעו למצב של תסכול, ירידת הערך העצמי והביטחון האישי.

תחום האסתטיקה היום מציע מגוון פתרונות רחב כמעט חסר גבולות עבור מטופל שברצונו לתקן צלקת או פגם כלשהו בגוף. וזאת כאשר כבר אין בידי הרפואה המתקדמת אפילו בלייזר להוות פתרון מוצלח.

טשטוש צלקות בהליך בטוח וסטרילי ביותר המציג תוצאות טיפול מושלם לפרוצדורה הפוסט כירורגית שיצרה צלקת. אפי־פיגמנטציה, הטיפול הראשוני לצורך טיפול בפגעי עור צלקות ושיער.

מהו התהליך של מיקרופיגמנטציה בצלקות?

מדובר בתהליך שבו מחדירים לשכבת האפידרמס והדרמיס בעור ובצלקת פיגמנט גוונוני שצבעו מותאם אישית לעור המטופל ובאמצעות מחט כחוט השערה מעתיקים את האזור המלא שיער לאזור הריק משיער קרחת או (צלקת). אופן נוסף וחשוב המאפשר השתלבות בהדגשות והרחקות עם אפקט הפיגמנט הטבעי של העור/שיער כדי שהצורה המתוקנת באזור העור הפגום תראה נכונה.