מיקרו-פיגמנטציה לצלקת

תמונה.1 מיקרופיגמנטציה בצלקות שיער / אלופציה

מיקרו -פיגמנטציה לצלקת

 

מיקרופיגמנטציה לצלקת –  קרקפת

מיקרו פיגמנטציה לצלקות זהו טיפול אסתטי המשקם את מראה העור שעבר בין היתר; ניתוחים לשחזור רקמות, בהרות עור שהתפתחו בעקבות פצעים וחבלות, ולטיגו, אלופציה אראטה ועוד… הטיפול בפיגמנטציה כללית נועד לצורך הסתרת גוונים לא רצויים על פני העור וכמובן שאנו נעזרים בו למראה שיער מלא.

שיפור המראה מצלקת ורודה וחשופה למראה של צלקת מסודרת ולא צעקנית, צלקת באותו גוון של שיער אחד לאחד. פציעה, צלקות, ניתוח, כוויה ומום מולד לעיתים משאירים סימנים בעור והא ניזוק באופן כזה או אחר. משנה צבע הצלקת מוורוד ללבן או ההיפך וניתן לבצע שיקום/שחזור/טשטוש צלקת באמצעות מיקרו־פיגמנטציה. איך זה עובד? למי פונים, ומתי?

על כך מסביר מר’ רביבו מומחה לטשטוש צלקות וקרחות בפגמנטצייה

לא פעם נחשפתי למקרים של צלקות בראש ומיד עלתה השאלה: השתלת שיער? ניתוח?  מה הייתם חושבים אתם? אולי לכם יש גם עין מקצועית בתחום אבל תאמינו לי שאני יכול לזהות בקלות צלקות של השתלות שיער. ואילו רק הייתה ניתנת לי האפשרות להזהיר ולו כמה גברים חסרי אונים שתישארנה להם צלקות והם בסכנת אכזבה לכל החיים? הייתי עושה זאת בקולי קולות 📣. תקראו קצת, תראו תמונות של גברים עם צלקות שנפגעו מהשתלות שיער ותבינו. האפשרות לשנות ולעשות את הצלקות יותר יפות ניתנה לי ברוך השם במתנה ואני מכסה אותם עם מיקרו פיגמנטציה. מה זה? אפשר ללמוד על זה עוד ועל מיקרופיגמנטציה לצלקות פה.

Micropigmentation05 לצלקות fue

גברים לאחר השתלת שיער שנשארו עם צלקות גדולות בראש שלא התכסו גם כאשר השיער צמח לא פעם נקלעו למצב של תסכול, ירידת הערך העצמי והביטחון האישי.

תחום האסתטיקה היום מציע מגוון פתרונות רחב כמעט וחסר גבולות עבור מטופל שברצונו לתקן צלקת או פגם כלשהו בגוף. וזאת כאשר כבר אין בידי הרפואה המתקדמת אפילו בלייזר להוות פתרון מוצלח.

טיפול טשטוש צלקות בהליך בטוח וסטרילי ביותר המציג תוצאות טיפול מושלם לפרוצדורה הפוסט כירורגית שיצרה צלקת. מילוי קרקפת בפיגמנטציה, הטיפול הראשוני לצורך טיפול בפגעי עור צלקות ושיער.

מהו התהליך של מיקרו_פיגמנטציה לצלקת?

מדובר בתהליך שבו מחדירים לשכבת האפידרמס והדרמיס בעור וכן בקרום עור הצלקת פיגמנט גוונוני שצבעו מותאם אישית לעור ושיער המטופל ובאמצעות מחט כחוט השערה מעתיקים את האזור המלא שיער לאזור הריק משיער קרחת או (צלקת). אופן נוסף וחשוב המאפשר השתלבות בהדגשות והרחקות עם אפקט הפיגמנט הטבעי של העור/שיער כדי שהצורה המתוקנת באזור העור הפגום תראה נכונה.

מיקרופיגמנטציה לצלקות בקרקפת: מיקרו פיגמנטציה אחרי השתלת שיער
אחרי השתלת שיער – מיקרופיגמנטציה/מיקרובליידינג למילוי והשחרת עור הקרקפת – תיקון צלקות לאחר השתלות שיער Fue/Fut

הדמיית שיער מחיר

המרכז הישראלי להדמיית זקיקי שיער

רוצים לדעת עוד? על