צלקות השתלת שיער

צלקות השתלת שיער

מילוי שיער דליל לאחר השתלת שיער

לכל השתלת שיער, ולא חשוב באיזו שיטה תבחרו אם בישנה דרך חיתוך סטריפ או בחדשה ביותר HDI, שעברה אמנם כברת דרך משמעותית בכל המהלך,  צלקות וחורים בשיער הן תופעות הלוואי שחייבים להתלוות לתהליך של השתלת שיער ושהן בלתי נמנעות ורק משום הוצאת הזקיקים מהאזור התורם.

התהליך עצמו מחייב להותיר צלקת גדולה או צלקות מרובות קטנות בקרקפת אף על פי שהמטרה היא הפוכה – להוסיף שיער ולא לגרוע ממנו.
כמויות גדולות של זקיקים מחולצים (בדרך כלל כ-4.000) ואיכות ירודה של צפיפות וכיווני השתלות השיער הם גורמים די משפיעים וחשובים מאוד לתוצאה הסופית בהשתלת שיער. ולא, לא כל גבר מתאים להשתלת שיער. ישנם גברים שיש בשבילם תחליפים וניתן להשתמש בהן ללא כל סיכון וללא צלקות באמת!
בניגוד להשתלות שיער,
אצלנו ניתן לתחום את הצלקות ולהטביע בהן סוג של שיטת דמוי שיער. השתלת השיער עם מילוי לצלקת בפיגמנט מוטבע מביאה לתוצאה הטובה ביותר לצלקות שהן בלתי נראות לאחר הטיפול.

תיקון אזור תורם. תיקון צלקות של השתלות שיער – המרכז לנפגעי השתלות שיער מציג תמונות של מטופלי השתלות שיער בישראל בגאורגיה ובטורקיה אשר גרמו לנזקים בקרקפת – צלקות בראש. תיקון מקצועי לצלקות באזור התורם ע”י מיקרופיגמנטציה הדמיית שיער.