צביעת קרחות – Vivo – scalp Hair Tatto

קרחת לפני

לפני

צביעת קרחת. מליוני אנשים מאבדים שיער כל יום, אלפי אנשים מקריחים מדי שבוע ונשירות של שיער מהקרקפת הם וכל נושאי ההידללויות והתקרחויות למיניהם כבר מזמן אינן תופעות נדירות – רואים אותן בכל מקום.

קרחת אחרי מילוי פיגמנטציה לקרקפת

אחרי

גברים רבים היום נאלצים להתמודד עם הסתרות למניהם מילויים וכיסויים של קרחות ודלילותן. אצל כל אחד ואחד והצפיפות בשיער הטבעי שלו שהולכת וממעיטה, ובעיקר אם מגלה הוא כי נשירת שיערו מוגברת או מקרחת, מלווה היא באופן טבעי וברוב המקרים בירידה חדה בביטחון העצמי ובתחושות של רגש נחיתות מיידית ביחס לסביבה.

קרחות לא שואלות מתי להופיע וכאשר מרגישים שיש ירידה בכמות השיער עלינו לבדוק את הנושא. אולי לשפר את המזון יועיל או טיפול מונע התקרחות, אבל בכל מקרה יש להיוועץ עם איש מקצועי או מומחה בתחום השיער. רוב הגברים שחווים התקרחות מוצאים בסופו של דבר דרך להסתדר עם הבעיה. ניתן לראות איך חלק מהם מכורים לתכשירי מילוי אבקתיים ומתקשים וחלקם האחר משתמשים באמצעים קוסמטיים שונים כדי להסוות את המראה הדליל רק בשביל להעניק לשיער/לקרקפת מראה מלא יותר.

Vivo - מצייר שיער לצלקות בראש

מילוי צלקות בציור קבוע

לא נציג אמצעים אלו כפתרון לצמיחת שיער או צמיחה מחודשת גם לצפיפות של הש’ער הטבעי האמיתי יש חשיבות. פתרונות אלו שאנו משתמשים בהם אינם מביאים לפתרון בעיית הדלילות ומצמיחה מהשורש שיער חדש, לא. , אך ללא שום ספק ובהחלט יכולים הם לשפר כל מראה של שיער! גם שיער צפוף יכול להיראות יותר צפוף. ובעיקר מעלה את הביטחון העצמי בחזרה.

שזירות שיער ותוספות – עוד דרך לעבות שיער או להוסיף נפח. בתהליך שזירת שיער קושרים ומשלבים שיער סינתטי או אמיתי לשיער הדליל הקיים התוצאה המתקבלת בדרך כלל: מילוי ועיבוי השיער השיער הקיים ולא את מראה הקרקפת שיראה מלא יותר.

בשיטות של תוספות או יחידות שיער כאמור, הם מביאות לתוצאות טובות, אך לא מצויינות וחסרונן טמון הן בצורך לחזור על הפעולה אחת לכמה חודשים וכמובן במחיר יקר ולא משתלם והן בציפוי ובצפיפות המרקם התחתי הקובע! (הרי אם יש חוסר שיער ורואים את הקרקפת מה יעזרו תוספות שמוצמדות לשיער הנותר?.)

תכשירים לצביעת קרחות/קרקפות. קיימים מספר תכשירים לצביעת קרקפת או קרחת. התכשיר הטוב ביותר והקבוע של ציור הוא מיקרופיגמנטציה הדמיית שיער. עם הטכניקה הזאת השיער והקרקפת שלכם יכול לקבל מהפך – להתמלאות ולהתעבות משמעותית. מה שישפר את המראה של השיער הדליל הקיים.

צביעת קרחת – צביעת קרחות באופן קבוע הוא ביטוי שנולד בעקבות הצורך בחיפוש אחר שינוי המראה האישי המשעמם והחסר צורה. אמנם הוא בעל משמעות כבדה: “צביעת קרחת”. אבל בעצם בשביל מה?

מדובר על צביעה לקרחת שאינה צביעת קרקפת בצבע כמו במספרות שאתם מכירים, היא אינה צביעה בשמן לקיר או צבע פלסטיק. הצביעה נעשית באומנות מילוי שמציירת שיער. הציור הקבוע מסייע ונחשב כאילו גילחו את השיער ועוזר גם בהסוואת שיער דליל. צביעת העור בקרחת מחייבת מקצוענות ולכן מילוי מקצועי לקרקפת ע”י מומחהייתן מראה מיוחד יותר – מציג תחושת צמיחה מחודשת של זיפי שיער, ממלא את השיער שאבד ומעניק לו מראה צעיר יותר ואפילו צפוף וסמיך לפי דרישה.

בעלי עור בהיר יכולים להפוך את מראה עור הקרקפת הבהיר לכהה יותר וכך לשנות את כלל מראה השיער. מימלא זה יסווה להם עוד יותר את האזורים הדלילים בשיער.

פאות או צביעה? נוחות זה שם המשחק. גבר שלא מפריע לא להלך בשיא הקיץ עם יחידת שיער מודבקת לקרקפת אשריו וטוב לו, וזו אומנם לא האופציה היחידה והנוחה ביותר או הזולה ביותר אבל לגברים עם קרחות מלאות ואפילו דלילי שיער, יש אופציה קוסמטית יחידה ומיוחדת שברגע שתשווה את הפאה להדמייה תרצה לזרוק את הפיאה ולהיצמד להדמיית שער קבועה. שתאפר לך לעשות הכל מהכל בבטחון מלא!!!

הרי טופיק זה רק עד החפיפה… יש כבוד לטופיק ורואים שינוי מיידי כי טופיק הינה אבקת שיער טובה ומרשימה מאוד ועושה את העבודה ללא ספק. טופיק ממלאת את השיער ברמת צפיפות המורכבת מחתיכות שיער גרוסות משולבות קרטין, השיער הגרוס נצמד לשיער ועל הקרקפת על ידי חשמל סטאטי והוא נשטף מייד עם מגע של מים, מה שלא קורה בהדמיית שיער. גם אם תשפשף היטב את השיער ותחפוף כמה פעמים ביום עדיין מיקרופיגמנטצה לא תזוז ולא תמחק.

מאפייני קרחת:
1. איבוד שיער.
2. הקרחה
3. דלילות שיער
4. נשירת שיער
5 השתלת שיער
6. כיסוי קרחות
7. טשטוש צלקות

8. מילוי קרחות

האבקה האורגנית שאנו משתמשים בה עושה קסמים לקרחות ולמראה פנים מבוגרים למדי, היא מיועדת לאיפור קבוע בקרקפת רק שהתרכיב מתומצת וחזק יותר. היא אחראית לכסות כל אזור ריק משיער בכל גוון ומוחקת דלילות. בלילה דלילה יעילה במיוחד לאחר השתלות שיער משלימה דחיסות מתאימה ומצויינת לצורך הסתרת צלקות השתלה, בעוד בלילה סמיכה מועדפת לקרחת נקיה ללא שיער.

השימוש בצביעת קרחת אומנותית הוא עם מכשיר קל ונוח – עטי אחיזה עדיים ממונעים בעל ראשי שפיצ המפזרים את האבקה האורגנית מתחת לעור. תוצאות הציור מידיות והאבקה האורגנית משתלבת עם השיער הקיים 100% ומשלימה את החלקים החסרים עד למסגרת. מספיקה גם למילוי מפרצים בשיער והגוונים החזקים שולטים בשוק במיוחד אינם יורדים במים.

איפור קרחות זמני. יש גברים שאין להם כל כך ברירה או שאוהבים לחסוך ולהשתמש בשיטות עם מוצרי איפור של האישה. משאילים ממנה עפרון שחור של הגבות או איילנר שכבר לא בשימוש וכך מתחילים הסוואה הסוואה, לאט לאט, חור פה ודלילות שם רק במטרה לשנות את צבע הקרקפת הלבן והריק הזה.
שיטות האיפור הללו אמנם עוזרות אבל במקום הנכון בזמן הלא נכון מישהו בטעות העביר לך יד על הראש וכל היד שלו עכשיו שחורה… לך תצא מזה!  לכן, כדי להשיג תוצאות טובות במראה השיער והקרקפת וללא פחד שיעבירו לך יד על השיער תחשוב אולי על איפור קרחת קבוע במיקרו שישנה לך את המראה ויהפוך אותך לצעיר >

איפור קרחת קבוע. בטכניקת ציור עדינה אשר מתכלה (לא קעקוע) עם מכשור עדין ומתקדם עם חומרים אורגניים האמן מצייר ציור של שיער על גבי הקרקפת במבנה שדומה ומזכיר הכי שיער טבעי, המבנה המתאים למסגרת פני אותו אדם בכדי לשחזר את המראה שאבד ולצופף שוב אזורים דלילים. זהירות רבה מוצרכת עם קעקועים אלו משום שהם משיגים תוצאה הרסנית, לא טובה ובלתי הפיכה בהשוואה לתהליך הדמיית שיער מקצועית. הקעקוע ידוע מחזיק ומתחזק בצבעו וקשה מאוד להסיר אותו ומעבר לזה צובר גוון ירוכחול ברוב המקרים. בקיצור הוא לתמידות ולצמיתות ולשנים ארוכות כלומר לנצח. אנו לא ממליצים להשתמש בקעקוע בראש מלחתחילה. מומלץ כמובן להשתמש בשיטה המקורית בכל אזורי שיער דלילים ובעיקר בעומק הנכון הראש שלכם זה החזית וחשוב שתשמרו עליו כראוי.

מצייר על צלקת בשיער: לפני ואחרי תיקון אצל ביבו – 100% הצלחה

בהצלחה!

Vivo – scalp Hair Tatto

טלפון: 053-7553665 ☎