צביעת קרחות

צביעת קרחת. מליוני אנשים מאבדים שיער כל יום ואלפי אנשים מקריחים מדי שבוע נשירת שיער וכל נושאי ההידללות והתקרחות למיניהם כבר מזמן אינן תופעות נדירות. רבים הגברים היום וכן הנשים, נאלצים להתמודד עם הסתרות מילויים וכיסויים של קרחות ודלילותן. אצל כל אדם אם הצפיפות בשיער הטבעי שלו הולכת וממעיטה ובעיקר אם מגלה הוא נשירת שיער מוגברת או קרחת, מלווה היא באופן טבעי וברוב המקרים גם בירידה בביטחון העצמי ובתחושות של נחיתות מיידית.

קרחות לא שואלות מתי להופיע וכאשר מרגישים שיש ירידה בכמות השיער עלינו לבדוק את הנושא. אולי לשפר את המזון יועיל או טיפול מונע התקרחות אבל בכל מקרה יש להיוועץ עם איש מקצועי מומחה בתחום השיער. רוב הגברים שחווים התקרחות מוצאים בסופו של דבר דרך להסתדר עם הבעיה. ניתן לראות איך חלק מהם מכורים לתכשירי מילוי אבקתיים ומתקשים וחלקם משתמשים באמצעים קוסמטיים אחרים כדי להסוות את המראה הדליל רק בשביל להעניק לשיער מראה מלא יותר.

לא נתיימר ונציג אמצעים אלו כפתרון לצמיחת שיער מחודשת או לצפיפות של שיער טבעי אמיתי. פתרונות אלו שאנו משתמשים בהם אינם מביאים לפתרון הבעיית הדלילות ומצמיחה מהשורש שיער חדש, לא. , אך ללא שום ספק ובהחלט יכולים הם לשפר כל מראה של שיער! גם שיער צפוף יכול להיראות יותר צפוף. ובעיקר מעלה את הביטחון העצמי בחזרה.

שזירות שיער ותוספות – עוד דרך לעבות שיער. בתהליך שזירת שיער קושרים ומשלבים שיער סינתטי או אמיתי לשיער הדליל הקיים התוצאה המתקבלת בדרך כלל: מילוי ועיבוי השיער השיער הקיים ולא את מראה הקרקפת מלא יותר.

בשיטות של תוספות או יחידת שיער כאמור הם מביאות לתוצאות טובות, אך לא מצויינות וחסרונן טמון הן בצורך לחזור על הפעולה אחת לכמה חודשים וכמובן במחיר יקר ולא משתלם והן בציפוי ובצפיפות המרקם התחתי הקובע. הרי אם יש חוסר שיער ורואים את הקרקפת מה יעזרו תוספות שמוצמדות לשיער הנותר? .

תכשירים לצביעת קרחות. קיימים מספר תכשירים לצביעת קרחות. התכשיר הטוב ביותר והקבוע הוא מיקרופיגמנטציה הדמיית שיער. עם טכניקה זאת השיער והקרקפת שלכם יכול להתמלאות ולהתעבות משמעותית. מה שישפר את המראה של השיער הדליל הקיים.

צביעת קרחת – צביעת קרחת הוא ביטוי שנולד בעקבות הצורך בחיפוש אחר שינוי מראה משעמם וחסר צורה. אך בעל משמעות “כבדה”: “קרחת”. הצביעה אינה צביעת הקרקפת בצבע כמו במספרות ואינה צביעה בשמן לקיר או צבע פלסטיק. הצביעה נעשית באומנות שמציירת שיער. הציור מסייע ונחשב כאילו גילחו את השיער ועוזר גם בהסוואת שיער דליל. צביעת עור הקרחת מקצועית מעניקה לקרקפת מראה את השיער שאבר ומעניקה לו מראה חדש יותר ואפילו צפוף ואחר לפי דרישה. בעלי עור בהיר יכולים להפוך את מראה עור הקרקפת הבהיר לככה יותר וכך לשנות את כלל מראה השיער ומימלא זה יסווה להם עוד יותר את האזורים הדלילים בשיער.

פאות או צביעה? נוחות זה שם המשחק. גבר שלא מפריע לא להלך בשיא הקיץ עם יחידת שיער מודבקת לקרקפת אשריו וטוב לו וזו אומנם לא האופציה היחידה והנוחה ביותר או הזולה ביותר אבל לגברים עם קרחת מלאות ואפילו דלילי שיער, יש אופציה קוסמטית יחידה ומיוחדת שברגע שתשווה את הפאה להדמייה תרצה לזרוק את הפיאה ולהיצמד להדמיית שיער קבועה שתאפר לך לעשות הכל מהכל בבטחון מלא!!!

הרי טופיק זה רק עד החפיפה… אמנם טופיק הינה אבקת שיער טובה ומרשימה מאוד ועושה את העבודה ללא ספק. טופיק ממלאת את השיער ברמת צפיפות המורכבת מחתיכות שיער גרוסות משולבות קרטין, השיער הגרוס נצמד לשיער ועל הקרקפת על ידי חשמל סטאטי והוא נשטף מייד עם מגע של מים, מה שלא קורה בהדמיית שיער. גם אם תשפשף היטב את השיער ותחפוף כמה פעמים ביום עדיין מייקרופיגמנטצה לא תזוז ולא תמחק.

מאפייני קרחת:
1. איבוד שיער.
2. הקרחה
3. דלילות שיער
4. נשירת שיער
5 השתלת שיער
6. כיסוי קרחות
7. טשטוש צלקות

האבקה האורגנית שאנו משתמשים בה מיועדת לאיפור קבוע רק שהתרכיב מתומצת וחזק יותר. היא אחראית לכסות כל אזור ריק משיער בכל גוון ומוחקת דלילות. בלילה דלילה יעילה במיוחד לאחר השתלות שיער ומשלימה דחיסות מתאימה ומצויינת לצורך הסתרת צלקות השתלה, בעוד בלילה סמיכה מועדפת לקרחת נקיה ללא שיער.

השימוש בצביעת קרחת אומנותית הוא עם מכשיר קל ונוח – עט אחיזה עדין ממונע בעל ראש שפיצי המפזר את האבקה האורגנית מתחת לעור. התוצאות מידיות האבקה האורגנית משתלבת עם השיער הקיים ומשלימה את החלקים החסרים עד למסגרת ומספיקה למילוי מפרצים. הגוונים חזקים במיוחד ואינם יורדים במים.

איפור קרחת זמני. יש גברים שאוהבים לחסוך ולהשתמש בשיטות עם מוצרי איפור של האישה. משאילים ממנה עפרון שחור של הגבות או איילנר שכבר לא בשימוש וכך מתחילים הסוואה הסוואה לאט לאט חור פה ודלילות שם רק במטרה לשנות את צבע הקרקפת הלבן והריק הזה.
שיטות האיפור הללו אמנם עוזרות אבל במקום הנכון בזמן הלא נכון מישהו בטעות העביר לך יד על הראש וכל היד שלו עכשיו שחורה… לכן, כדי להשיג תוצאות טובות במראה השיער והקרקפת ללא פחד שיעבירו לך יד על השיער תחשוב אולי על איפור קרחת קבוע

איפור קרחת קבוע. בטכניקת ציור עדינה אשר מתכלה (לא קעקוע) עם מכשור מתקדם וחומרים אורגניים יוצרים על גבי הקרקפת מבנה שדומה ומזכיר מאוד שיער, מבנה מתאים למסגרת פני אותו אדם בכדי לשחזר את המראה שאבד ולצופף שוב אזורים דלילים. זהירות רבה מוצרכת עם קעקועים אלו משום שהם משיגים תוצאה הרסנית, לא טובה ובלתי הפיכה בהשוואה להדמיית שיער מקצועית. הקעקוע מחזיק ומתחזק בצבעו וקשה מאוד להסיר אותו ומעבר לזה צובר ירוקת ברוב המקרים. בקיצור הוא לשנים ארוכות לתמיד. ואנו לא ממליצים להשתמש בקעקוע בראש. מומלץ כמובן להשתמש בשיטה המקורית בכל אזורי שיער דלילים ובעיקר בעומק הנכון. הראש שלכם זה החזית וחשוב שתשמרו עליו כראוי.