השתלת שיער fue או fut או בשמם המכובס dhi החדש?

כמה שיספרו לכם סיפורים על כל מיני פרוצדורות וכירורגיות שונות הקשורות להשתלות שיער ושלא נשארים סימנים וצלקות ולא משנה באיזו שיטה של השתלה, fue או fut או בשמם המכובס dhi החדש…
הרי בסופו של דבר או שתעברו את התהליך הזה או שתפגשו אנשים שעברו כבר השתלות שיער ותיווככו בעצמיכם שאכן – אין השתלת שיער ללא צלקת!
בתכלס, זה מאוד תלוי במשתיל אבל גם בתספורת שלך אחרי ההשתלה. ואם בטעות הספר קיצץ מעט מהרצוי הצלקות יבלטו משמעותית. ובכל זאת, צלקות הם תופעות לוואי בלתי נמנעות בשום אופן בהתהליך של השתלת שער.

כיום ניתן לתת טיפול משלים להשתלת השיער עם כיסוי ומילוי מוחלט לצלקת אשר לא תיראה יותר. כמובן שלא ע”י השתלת שער.

היום עם התקדמות הטכנולוגיה קיימות שלוש שיטות של השתלות שיער. כל שלושת השיטות הנ”ל הם לא סוגים שונים של השתלות אלא שינוי בטכניקות הכירורגיות.

רוב השתלות השיער של היום נמצאות ללא פיקוח והשימוש בהם פרוץ ונרחב ברחבי העולם.
שיטת fue הומצאה כדי לתת מתיחת פנים לצלקת הארוכה שקדמה לה הנקראת fut. כיום, שלא כמו בעבר עם שיטת הfue ניתן להגיע לתוצאות יפות של השתלות שיער בעיקר כאשר נלקחת מהאזור התורם כמות סבירה של ש.תלים ומפוזרת היטב מכל החלק האחורי של הראש.

ההבדל המהותי בין שיטה לשיטה הוא בצלקות (ב-fut למשל רצועת הצלקת נחתכת עם כמות נדיבה של זקיקי השיער ומועברת לשולחן לצורך הכנת הזקיקים להשתלה) . ב-fue לעומת זאת אין צלקת ארוכה אבל יש המון צלקות קטנות וחורים בשיער וייתכן שייתחברו גם אחת לשניה וייצרו צורה בתוך המבנה של הראש מאחור בעורף. גם ב dhi אותה פרוצדורה בדיוק להוצאת הזקיקים ויש סיכון מוגבר לצלקות בראש רק שהמזרק להכנסת הזקיקים שונה ועדיין נשארות צלקות!!@

 

בהצלחה.

מאסטר לטשטוש צלקות – Vivo מומחה לתיקון צלקות לאחר השתלת שיער DHI