כאשר מתחיל המצח לגבוהה ולאבד שיער מהקו המקורי והטבעי שלו, ניהיה מדולל משיער טבעי, והופך את הקרקפת למבריקה – זהו ודאי סוג של “התרקרחות” שעלול בין היתר גם להשפיע על מצבו הרגשי של החווה נשירתת שיער בפוני או נשירה באופן ככלי.

וכאשר אנו חווים הקרחה מסוימת במקום בו אמור לצמוח שיער, או שנגרמה הצטלקות (צלקת) מקומית קרחתית (קרחת) בראש (קרקפת) – בפוני (מצח), בעורף (מאחורי הראש), בפדחת (כיפה) ובזקן (בפנים), אם הנשירה או הבעיה היא קדמית ופרונטלית היא משפיעה מידית על הבטחון. אבל אם היא אחורית אז בדרך כלל רק אחרי שיוצא לנו לצפות בטעות ולהביט על תמונה או סרטון שאנו משתתפים בו ומצולמים מאחור, או אז אנו נכספים לבעיית ההתקרחות.

לכל גבר מתאים סגנון אחר של שיער ולמרות שהוא אוהב סוג שיער אחר, את שלו הוא מעדיף לשנות. בצורה, במבנה, בנפח ובסוג שיער. ולכן כדי להתאים לכל ראש את הצפיפות הדרושה לו יש לתת דגש על מילוי מאסיבי בקרחות מקומיות וקווים רכים יותר כשמתקדמים לכיוון המסגרת באזור הפנים והמצח שלא יהיו נקודות וקווים גסים מדי.

הדמיה לשיער באיכות פוטו-ריאליסטי שירשימו כל קרח!. פנו אלינו לקבלת הצעה. עמידה בלו”ז ובתיאום ציפיות. איכות הדמיה עולמית. חייגו 0537553665

מיקרו-פיגמנטציה הדמיית שיער

כמה כסף עולה לעשות הדמיית זקיקי שיער?

הדמיה ומילוי שיער

מחיר הדמיית שיער החל מ-350 ש”ח

אחת השיטות המוצלחות ביותר לצורך מילוי קרחות תפסה תאוצה בשנים האחרונות והיא נקראת “הדמיית שיער” זהו סוג של קעקוע מתכלה שנמחק עם הזמן המיועד לגברים עם קרחות ומפרצים בשיער. כאשר בשיטת מיקרופיגמנטציה זו, אנו מחדירים לאזור שבו מעוניינים שיהיה שיער צפוף יותר פיגמנטים אשר יוצרים את השילוב הנהדר בין השניים –  השיער המקורי לפיגמנט החדש שנוסף.

שיטה זו מתבצעת באמצעות גירוי עדין ובעזרת מחט עם ראש זעיר ששותלת פיגמנטים ויוצרת דמוי ונפח לזקיקי השיער ולשיער דליל או קרח.
יש להבהיר דבר חשוב בנוגע לשיטה הזאת – בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים: שהדמיית שיער לגברים פתאום הצמיחה שיער. לא נכון הדבר – הדמיה כשמה כן היא- מדמה שיער ומטעה את המתבונן שבטוח שיש שיער צפוף מלא ואחיד.

יתרון גדול יש לשיטה הזו משום שהשיער נראה טבעי אחרי הטיפול בניגוד לפאות או הדבקות שיער. צובעים את הקרחת? חשוב לציין כי לא מדובר בקעקוע על הקרקפת , קעקוע בדרך כלל הוא קבוע ולא ניתן למחיקה אלא אם כן בלייזר (שלא מומלץ לעשות בקרקפת), לעומת זאת הדמית שיער מקצועית לגברים היא לא ממש קבועה והיא לא לכל החיים כלומר לצמיתות – הדמית השיער מחזיקה על העור בקרקפת כשנתיים עד לחמש שנים ולאט לאט דועכת ונעלמת עם התחלפות התאים וההתקרנות.

הדמיית שיער מסתירה צלקות?
אם עושים את הפעולה בצורה נכונה אין סיבה שהצלקת לא תוסתר.
המצאה גאונית וייחודית- הדמיה ואיפור צלקות שיער באופן קבוע עם אפשרות לאחריות לכל החיים.

כאשר מדובר בהדמיית שיער כדאי לבצע תחזוק של חומרי הפיגמנט כל שנה או שנתיים בחידוש הפעולה על מנת לשמור על מראה מלא של צפיפות שיער בכל איזור הקרקפת.

שימושי ודרך פעולת השיטה הזו היא מעין איפור קבוע אבל רק כדי להמחיש זאת הצגנו את זה וקראנו לזה כך. (איפור קבוע) זה לא הדמיית שיער בקרקפת!
החומר האורגני המדמה שיער הוא חומר טבעי שמיוצר מאבקות ומצמחים טבעיים המוחדרים אל מתחת לפני שקית העור הדק אחד אחד במקומות שבו מעוניינים בהוספת שער- מילוי קרחות, מילוי וכיסוי מפרצים ועוד.

על מנת לקבל את המראה המושלם של שער קצוץ ומלא מומלץ גם להסתפר לפני ההדמיה קצוץ במידה האפשרית וכך הפיגמנטים יחפפו עם זקיקי השער הקיימים. לא ניתן יהיה להבחין בהבדל בניהם.
אפשרות נוספת היא לבצע הדמיה של זקיקי שער טבעי על קרקפת ללא שער כלל ובכך נותנת פתרון לכיסוי ומילוי על כל הקרחת. ישנה אפשרות גם למלא איזורים דלילים לראשים בעלי שער בינוני עד ארוך. בשנים האחרונות ניתן לראות גם נשים שעוברות הליך מיקרופגמנטציה זה.

מה בנוגע למחיר?
ככל שיש יותר משטח עבודה למלא בהדמיית שער מיקרופגמנטציה מחירי ההדמיה יהיו גבוהים יותר, מחיר הדמיית שער לגברים למפרצים למשל מתחיל בערך מסביבות האלפיים ש”ח.
מחיר על טיפולים על קרקפת שלמה עלול לעבור את ה10 אלף ש”ח.
סך כל הטיפולים של הדמיית שער נמשכים בין 2 טיפולים ועד ל 6 טיפולים ועד שמתקבלת התוצאה הרצויה, כבר לאחר הטיפול הראשון באמנות המיקרופיגמנטציה שלנו ניתן להבחין בהבדל המשמעותי ובתוצאה המרשימה של השיטה הזאת. אמנם קשה להגיע לתוצאה בטיפול יחיד והיא לא הסופית ויש לבצע לפחות מפגש טיפולי נוסף על מנת להשלים את המראה לשיער אחיד וללא חורים.

מומלץ לבדוק היטב ובקפדנות אצל מי מניחים את הראש ואצל מי מתכוונים לעבור את טיפולי הדמיית השיער, משום שהמון גברים כבר נכוו והפכו את ראשם לקריקטורה. ומכיוון שטיפול זה כמו שנאמר הוא לתקופה די ארוכה ולכן מי שעבר הדמיית שער אצל מישהו לא מקצוען או לא בעל וותק ושם דבר, עשוי לסבול מתוצאה פחות טובה לאורך זמן רב בעל כרחו, חשוב ביותר שהביצוע יהיה קפדני ומדויק ככל האפשר.

רק כדי לתת לכם מושג על עלויות הטיפולים של הדמיית שער, נשתמש בקנה מידה לדרגות התקרחות: “Hamilton – Norwood” כמדריך.

ההתקדמות של הקרחה היא בדרך כלל מסווגת בסולם המילטון-נורווד, שנע בין שלבים 1 עד 12. אבל בגדול רוב המשתמשים בדרגות התקרחות נעזרים בסולם בשלבים מ1 עד 7 כדי לקטלג את רמת/דרגת ההתקרחות.

מחיר ועלות של טיפולי הדמיית קווי שער משתנים ממטופל אחד לשני ומראש כזה לראש אחר.
החישוב נעשה בהתאם לרמתה של הדלילות ואיבוד השער מהקרקפת, ועד לכמות הנדרשת להתאמת צפיפות שיער טבעית של הפיגמנטציה.

כמה עולה הדמיית שער?
מחירי הטיפולים הפשוטים של 40 דקות נעים בין 250 ש”ח ל500 ש”ח בעוד לטיפולים מורכבים ומסובכים שעברו נסיון לביצוע הדמייה אך נכשלו – בכך עד ל 12,000 ש”ח ואף יותר.

מחיר לטיפול בקרקפת עם נשירת שער משמעותית – קרחת בינונות (רמה בקנה מידה נורווד 3-4 דפוס מקריח) הדמיית שיער תעלה בין – 4,300 ש”ח ל 6,200.

כיסוי מלא של ראש קירח לחלוטין ובדרגת התקרחות מס’ 7 מחיר הדמיית שיער יעלה כלפי מעלה ומתחיל מ – 6,000 ש”ח לפני הנחה ועד ל – 18,000 ש”ח.

מחירי טיפולי מילוי קרחות ע”י מומחים בצביעת הדמיית שער לגברים ברוב המקרים כוללים שלושה (3) מפגשים עיקריים על מנת להבטיח את התוצאה המושלמת ביותר.

מדי פעם, לאחר תקופה של כמה חודשים הפיגמנט עלול מעט לדעוך ובמשך כמה שנים להעלם לגמרי. אז לפני שאתם מתכננים לעשות הדמיה, חשוב שתדעו כמה שיותר פרטים לפני הטיפול ובמהלכו וכן לאחריו. תקופת האחריות היא לשלושה חודשים אך ניתן להאריך את תקופת האחריות עד ל12 חודשים מתחילת הטיפול. בתקופות אלו כל פגישה נוספת שיש צורך לתקן את דהיית הפיגמנט בטווח הקצר (שבוע) הן ללא תשלום כלל ובגדר האחריות.

חלק ניקר מהמקרים חולל פלאים בטיפול יחיד וכיסה קרחות באופן מושלם! ובכל מקרה היינו ממליצים לחזור לפחות פעם נוספת לביקורת כאמור.

יעוץ+אופציה
כאשר מדובר בהדמיית שיער לגברים ניתנת לכם האפשרות לשאול ככל העולה על רוחכם בהקשר לטיפול הכולל גם הצעת מחיר. אצלנו היתרון הגדול הוא בלחסוך לכם בין היתר גם זמן, בייעוץ מותאם אישית תקבלו הצעת מחיר ותוכלו להתחיל טיפול מיד. אז אם אתה מחפש מחיר טוב וסביר ובמהירות, אל תהסס לשלוח לנו תמונות של הראש שלך למספר וואצאפ 0537553665 ונוכל לתמחר את עלות הטיפול שלך כדי לראות איך תיראה לאחר הטיפול. לחץ כאן לשאלות ותשובות על הדמיית שיער לגברים

הדמית שער | לפני ואחרי

מילוי קרחות

ייעוץ עם מומחה לטשטוש קרחות או צלקות חייגו עכשיו 053-7553665

אנחנו מתחייבים!

למה אנחנו? – משום שיש בידנו את הידע, ואת הניסיון ואת כל הכלים הדרושים לביצוע מושלם להדמיית שער.
אנו מתחייבים – לספק הדמית זקיקי שער איכותית, תקנית ובטוחה ובשימוש ללא קעקוע עם כספית!

מכל הלב – לתת שרות אישי, אדיב, איכותי, אמין, הוגן ומקצועי לכלל.

לחיצת יד – לכבד כל הסכם והבטחה או כל התחייבות מצידנו.

מניפולציות! – בשום אופן לא לנצל את מצוקת המטופל או את הצורך שלו לשירות.

תגובה – לספק מענה מקצועי ומהיר לכל פניה.

ספייס – לשמור על פרטיות, מידע, וסודיות מקצועית של לקוחותינו.

ראוי – להציע ללקוחותינו את הפתרון הטוב ביותר עבורם.

זכות – להמשיך ולהוביל את שוק הדמיית שיער בישראל.

תועלת – ללמוד ולהפיק לקחים לצורך שיפור מתמיד של איכות השירות

למקצועיות ולאומנות וכן למומחיות.

תמונות לפני ואחרי הדמיית שער לגברים – מיקרופיגמנטציה

הדמית שער

הדמיית שיער

אמני קעקועים מוכשרים ביותר ניסו לבצע טיפולי הדמיית שער לגברים ואלו יצרו נזקים חמורים במקום עבודות אומנות. אצלנו מבצעים נטו אמנות לכל חסר שיער או קרחת.

תמונות של טיפול כושל ע”י נסיון לביצוע הדמיית שער בקרקפת! לקוחות רבים אינם מודעים מספיק שקיים חוט דק בין הצלחה לכשלון: גברים שעברו הליך של קעקוע בראשם נפגעו מאוד מטיפול חובבני

מהות הטיפול היא להעניק למטופל מראה טבעי ומן הסתם צעיר יותר. טשטוש מוחלט של הידללות השיער תוך מילוי פיגמנט קבוע בקרקפת יוצר מראה טבעי של הדמית שיער בראש צפוף יותר ככל שיהיה. המרווחים בין השערות אצל דלילי השיער מבליטים את הקרקפת הלבנבנה ומורגש ודי ברור לעין כל שישנה בעיית הקרחה, זה לא ממש תלוי במצב הנתון. משום שגם אם לא נשארו שערות כלל על הראש אפשר לעשות הדמיה מדהימה לכל ראש וראש. חשוב לציין כי גם ריפוי לצלקות ע”י הדמיית זקיקי שיער לגברים מבוצע בהצלחה רבה.

טשטוש והעלמת צלקות בטכניקה ייחודית מילוי וכיסוי צלקות השתלת שער בראש

הדמיית זקיקי שער לצלקת לגברים אחרי השתלת שיער בשיטת סטריפ F
גלריית תמונות טשטוש צלקות

תוצאת תמונה עבור הדמיית שער לצלקת

דלילות שער והתקרחות

מיקרופיגמנטציה לצלקת

“תיאור (הדמיית שער) לקרקפת היא איפור קבוע בקרקפת ונקרא גם בשם מיקרו-פגמנטציה. זהו איפור מלאכותי בשכבה העליונה בעור האדם, הנראה כשער קצוץ טבעי. שיטה זו מיועדת בעיקר לגברים עם חוסר שער בקרקפת או ששער ראשם דליל או מקריח אשר מתהלכים עם ראש מגולח. השיטה יוצרת מראה של זקיקי שער צומחים וצפופים. בתהליך מחדירים פיגמנט המיוצר מחומר אורגני ודומה לזיפי שער” .> ויקיפדיה <

השחרת שיער

קרחת

טשטוש צלקת בשיער

הדמיית שער לגברים מילוי עדין פיזור כללי

טשטוש אִחוּד, דִּיסְיוּנְקְצְיָה העלמת צלקות בראש. מפציעה. או לאחר ניתוח השתלת שער. בטורקיה | השתלות שער בטורקיה | תיקון צלקות של השתלות fue וFUT.

מיקרופיגמנטציה לצלקת השתלת שער בישראל מיקרו פיגמנטציה לצלקות אחרי השתלות שער בארץ ובטורקיה תיקון לאחר 3 השתלות שער!!!

אחרי השתלת שיער השלמה עם מיקרופיגמנטציה הדמיית שיער

מילוי קרחות

הדמיית שער בשיטת מיקרופיגמנטציה על צלקות | העלמת צלקת וטשטוש מוחלט של צלקות מהשתלת שער

העלמת צלקות

הדמיית שער לגברים עם שער דליל או עם מפרצים

אילן רביבו – מחבר מאמר הדמיית שער – בויקיפדיה!
הדמיית שער (ולפעמים גם: מיקרופיגמנציה, וירטואל הייר (סימן רשום), איפור קרקפות, קעקועי שער.) היא איפור קבוע בקרקפת. זהו איפור מלאכותי בשכבה העליונה בעור (אפידרמיס), הנראה … להמשך קריאה בויקיפדיה לחצו https://he.wikipedia.org/wiki/הדמיית_שיער

טשטוש קרחות

גלריית תמונות אלופציה
העלמת צלקות השתלת שער
תיקון צלקת בפנים
צלקות השתלת שער
טשטוש צלקת בשפם

קרקפת מבריקה
הדמיית שער לקרחת חלקה

הדמיית שיער מיד לאחר טיפול

צלקת בראש

טשטוש צלקת השתלת שער בחולון

צלקת בסנטר | צלקות בזקן

קרחת ישראלית – התקרחות גברית

בישראל רואים “קרחת” בכל מקום, ישנם גברים הסובלים מהתקרחות קטנה ומבעיית מפרצים קלה וישנם קרחים לחלוטין, נראה שרוב הישראלים בדרך לשם ללא ספק ומדובר בתופעה נפוצה מאוד, ויש ארצות שאחוז הקרחים די נמוך ביחס למדינת ישראל שאחוז המתקרחים בה הוא בין הגבוהים בעולם כ 73%.

הדמיות שער במרכז טלפון : 0537553665
אין עוד מלבדו

אילן רביבו – חלוץ הדמיית שער בישראל. מומחה בטיפולי מיקרופיגמנטציה הידועים  מבצע בעיקר: טשטוש צלקות, העלמת צלקות, תיקון קעקועי שער, תיקוני צלקות לאחר השתלת שער, הסוואת צלקות מהשתלה, מילוי וכיסוי מוחלט של הצלקת , תיקון הדמיות שער מורכבות שלא כל כך הצליחו. מוהיקן או הדמיית שער פייד אאוט בקו פרונטלי מטושטש.

תיקון צלקת מהשתלת שער

הדף בעדכון, עמכם הסליחה

התקשר!