מומחה להדמיית שיער – מיקרופיגמנטציה

כמומחה עם ניסיון וותק של יותר מ 30 שנה בתחום השיער אומר Vivo אילן כמה מילים לגבי הטיפול בטכניקה קבועה של איפור קרקפת – הדמיית שיער.

תהליך זה מורכב מאוד מצד אחד ומחייב מהמטפלים אחריות סופר רבה ויצירתיות כאמנות לשמה, ומצד שני הוא כל כך פשוט כאשר יודעים ומנוסים מספיק.


מומחים שרכשו ידע מקיף על תורת השערה ובית השערה מביאים איתם ניסיון עשיר במיומנות בתחומי האיפור בעור הקרקפת.

כמו כל דבר בישראל המכונים שצצים כפטריות אחרי הגשם ללא כל ניסיון בתחום נסגרים בזה אחר זה, וחשוב לציין שלאחרונה החלו קופות החולים ומשתילי השיער לבצע טיפולי הדמיית שיער ומיקרופיגמנטציה.

באיפור הדמיית שיער לקרקפת נתקלנו לא פעם בעבודות לא מקצועיות אשר בוצעו ע”י חובבנים וטנאי איפור קבוע שגרמו לנזק ממשי גם לעור הקרקפת וגם לאכזבה טוטלית ללקוח!

ישנם מאפרים מקצועיים בעלי שם דבר המאפרים בצורה מדהימה ועושים עבודות נדירות בתחום אך לא כל מאפר מקצועי העוסק באיפור קבוע ידע להתמודד עם איפור קרקפות לצורך מילוי שיער או קרחת.

איפור קבוע לקרקפת או לקרחת בכל מני מקומות קוסמטיים רגילים לא מומלץ וכמובן שחומרי האיפור קבוע לשפתיים או לגבות אינם מתאימים כלל לאפר קרקפות באופן טבעי משום שרקמת הקרקפת בנויה משלוש שכבות, השכבה האחרונה ביותר בקרקפת עשירה בבלוטות חלב ומפרישה חלב במשך כל היום, החלב מופרש כדי לשמן את עור הקרקפת ולדאוג לקרקפת שתהיה שמנונית ובכדי ליצור גוון מתאים לגוני השיער הטבעי דרושות אלפי שעות עבודה, לימודים וטכניקות מיוחדות.

כדי להצליח לבצע הדמיית שיער מקצועית בין היתר דרושות ידיים טובות לאמנות, חוש צבע ולימוד יומיומי. כל אלה הם היסוד החשוב ביותר לכל עבודת קוסמטיקה רפואית לקרקפת, פיגמנטציה תת עורית, הדמיית שיער ואף איפור קבוע שיקומי אומנותי.

רוצה להציל את המראה שלך? בעזרת ייעוץ אצל מומחה, שייתן לך פתרון, זה אפשרי!

אם בזמן האחרון הקרקפת שלך נהייתה דלילה משיער והקרחת מבצבצת ומבריקה ואתה חש בחוסר בטחון, ולא יכול להמשיך כך וגם לא יודע איך לתקן את המצב המביך הזה, זה הרגע להתחיל בטיפול שיהפוך את המראה שלך לגבר אמיתי.

מילוי קרחות עם פיגמנטציה לגברים

מילוי קרחות עם פיגמנטציה בקרקפת

מיקרופיגמנטציה לצלקות סטריפגברים רבים חוששים להתחיל בתהליך של שינוי המראה. החששות הגדולים ביותר הם שלא יהיו מסוגלים בכלל לעבור שינוי עצמי והפחד שלא יצליחו לתקן את המראה שלהם או שמא לא יתאים להם לעיתים משתק אותם. גם החשש שבו יבחרו מטפל לא מקצועי עם הכלים הלא מתאימים שפשוט לא יעזור להם לצאת מן המשבר, ייתכן שמונע מהם לפנות למומחה.

אולם אין צורך לחשוש! הניסיון והוותק הרב שצברתי בעבודתי מול גברים במשבר שהגיעו אלי לייעוץ וטיפול מכל קצוות הארץ והעולם, אפשרו לי ולצוות המקצועי שלי לבנות את המנגנון שעובד על כל הסימפטומים והתופעות שגורמים לגברים להרגיש מתוסכלים ומאוכזבים מהמראה המקריח.

לא כל כך משנה באיזה מצב אתה נמצא כרגע, אני מבטיח לך טיפול מקצועי, שבעזרתו תוכל להרגיש שוב אהוב ורצוי ובעיקר – שלם עם עצמך!

אני מצאתי את הפתרון הנכון לגברים מקריחים

הכשרתי בתחום המיקרופיגמנטציה – הדמיית זקיקי שיער והניסיון הרב שצברתי במשך תקופה ארוכה בעבודתי אל מול גברים צעירים ומבוגרים, נשים ואלו עם דלילות שיער, הנמצאים במשבר באמצע החיים הקשור למראה החיצוני, אפשרו לי לפתח תכנית טיפול קצרת מועד העוזרת לגברים רבים להתמודד עם קשיי ההופעה והחזות.

אני מאמין שאם אני אוהב את המראה שלי זה כוח עצום ומשמעותי ביותר בחיים וחשוב לשמור על הופעה נקייה ומסודרת, ואם ניתנת לי האפשרות לשנות משהו שלא נראה כל כך טוב אז למה לא?

לפני ואחרי

לפני ואחרי מיקרופיגמנטציה – vivo – מומחה להדמיית שיער לאחר השתלה

מומחה לצלקות – טשטוש צלקות בראש

הדמיית שיער על צלקת תמונות – כאשר אנחנו רוצים לראות את התוצאות הטובות ביותר כל שיש לעשות הוא לחפש הדמיית שיער לצלקת בתמונות שלי, מרכז לדמוי השיער האיכותי והטוב ביותר שיש כיום וכמובן המתקדם ביותר.

הנכם כבר עכשיו באתר האינטרנט שלי, תוכלו לראות הדמיית שיער גם על צלקות בתמונות רבות פה באתר תמונות לפני ולאחר טיפולי כיסוי צלקות בראש של השתלת שיער עבה במיוחד.

הפרמטר החשוב ביותר לתוצאה מוצלחת ומדוייקת להדמיית שיער הינו הניסיון והוותק שישנו, מותר לציין שוב כי ללא לימודי קוסמטיקה רפואית או פרה רפואית וכמובן תורת המיקרופיגמנטציה, לא מומלץ לנסות אפילו טיפול אחד משום שהנזק בדרך כלל הוא בלתי הפיך וקשה מאוד לבצע תיקון אם בכלל.

בכדי ליצור לקרקפת הראש עם אפקטים המדמים שיער קצוץ, יש צורך בחיפוש מטפל אומנותי ומוכשר, מומחה בתחום המיקרופיגמנטציה / היסטולוגיה – תורת התאים, דבר נוסף וחשוב מאוד שיהיה רגיש בידיו באופן מוחלט! רגישות בידיים עדינות נותנות יתרון עצום לרמת הגימור הספציפי בקו הקדמי לכן חשוב לבצע את הטיפולים אצל אמן מומחה באופן קפדני וסטרילי.

  

מקצוענות וניסיון להצלחה מובטחת

רביבו אילן (Vivo)– מומחה להדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לגברים מפקח ומדריך קורסים לשיקום קרקפת ע”י מיקרופיגמנטציה, טשטוש קרחות תוך הסתרת מפרצים, איפור קרקפת קבוע בטכניקות חדישות והמתקדמות בעולם.

שיטה בלעדית לתיקון הדמיות שיער ותיקון קעקועים בראש מומחה לבעיות התקרחויות וטיפולים לנשירת שיער, פתרונות חכמים ומתקדמים ביותר לשיקום צלקות שיער.

בעבר, ניהל Vivo מרכז בראשון לציון העוסק בשיטות שונות לטיפול בתחום נשירת השיער תוך הדבקות תוספות השלמות והשתלות שיער.

כמו כן למד וסיים בביה”ס תיכון ללימודי תורת השערה בירושלים. בעקבות חזרתו לירושלים התמקד בנושא וסיים לימודי מיקרופיגמנטציה רפואית ופרה רפואית ועם הניסיון הרב שצבר החליט באופן עצמאי להקים מחלקה בתוך המרכז להדמיית שיער לצורך טיפולי מיקרופיגמנטציה לצלקות לגברים קירחים אחרי השתלות שיער כושלות. פיגמנטים לצלקות– הדמיית שיער.

אילן הינו שמאלי בידיו וכידוע לכם רוב השמאליים מוכשרים מאוד בכל הנוגע לאמנות. אילן מומחה להדמיית שיער במיקרופיגמנטציה רפואית אורגנית תוך התאמה מושלמת לגווני השיער הטבעיים של הלקוח.

טיפולי התיקון קעקוע\הדמיית זקיקי השיער של אילן הם בשיטה בלעדית ומובילה בישראל ובעולם כולו! הפתרון המושלם לקרחים ודלילי שיער – סגירה והשלמת מפרצים, טיפולי דלילות השיער, פתרון מוכח לצורך טשטוש צלקות גם לאחר השתלות שיער שלא נקלטו או בין השתלת השיער.

התקרחות גברית לשיער שיבה לפני טיפול טשטוש קרחות לשיער שיבא לגברים

תאי העור מייצרים פיגמנטים הנרקאים מלנין (Melanin) מן צבע כהה המשתרעים באפידרמיס המופרשים ממולקולות מלנוציטים עם מערכות קשרים ארוכי גלים. המלנין סופג ומחביא קרינה בתאיו ומגן על הגוף, בחשיפה מוגברת לשמש המלנוציטים מפרישים יותר מלנין ועור האדם הופך לגוון כהה יותר (שיזוף) פיגמנט המלנין לא נמצא רק בשכבות העור אלה גם בעיניים ובשיער.

שיער בהיר בגוון בלונד מראה על רמה נמוכה של מלנין וכמו כן כנ”ל במקרה של עיניים ירוקות או כחולות. כתמי עור כהים ונמשים על העור יכולית להראות שהריכוז של המלנין גבוה וכן גם בעיניים ושיער כהה. בשיער ג’ינג’י למשל מלנין השולט הינו פאומלנין (pheomelanin) שגווניו צהבהב אדמוני לעומת אומלנין שגווניו כהים חום שחור.

כיום יש פתרונות רבים ומגוונים בכדי שהשער שעל ראשינו יראה טוב לפחות אם אין שיער אז בהדמיה. אחד מהפתרונות המקובלים והיעילים כיום הוא פתרון של השתלת שיער, ישנם מספר לא קטן של מכונים שעוסקים בתחום של השתלות שיער, הם מכירים היטב את החומרים השונים ואת סוגי הקרקפות ואיך כל אדם צריך להתמודד עם השתלה זו.

השתלת שיער היא אינה תהליך מסובך אך חשוב מאוד לדאוג ולטפל כמו שצריך בהשתלה ולעזור לה להיקלט על הקרקפת, את כל הידע הדרוש לכם על השתלות שיער תוכלו לקבל מאתרי האינטרנט השונים העוסקים בנושא ודרך אתרי אינטרנט אלו תוכלו להתייעץ עם מומחים ועם אנשים שיכולים להמליץ לכם על הטיפולים השונים . להלן תמונות של גברים לפני ואחרי הדמיית שערות על הראש.

מילוי קרחות בזיפים – הדמיה אומנותית.

עיצוב שיער הוא תחום אשר נוגע בכולנו, גברים ונשים כאחד, השיער שלנו גדל בקצב מסוים מיום שאנו נולדים ולכן חשוב להתייחס לשיער ברצינות ולטפח אותו.
עיצוב בוא תחום שנכנס בשנים האחרונות לתאוצה וכיום ישנם גם מומחים בתחום, תחום זה מתפתח מהר וכבר קיימים בו ענפים רבים כמו שיער מדומה, זקיקי שיער לטלוויזיה ולקולנוע, עיצוב לתיאטרון ולכל תחום אחר אשר אנשים צריכים להיראות ייצוגים ומסודרים.

רב הספרים במספרות יודעים לעשות עיצוב שיער, מכיוון שהם מאוד אוהבים להתעסק עם השיער הם נמשכים לחידושים בנושא ויודעים לתת הרבה טיפים לשמירה נכונה על ההדמיית שיער, ולעזור לכם להראות את הצדדים היפים שלה. להלן תמונות לפני ואחרי טיפול

מילוי שיער במפרצים לגברים בהדמיה יעניק גם לכם את החוויה המושלמת של טיפולי שיער מתקדמים ואיכותיים במחיר הטוב ביותר, מילוי שיער במפרצים תוך מילוי שיער מדומה לגבר במפרצים.

מידע – מילוי שיער לגבר או לאישה הוא מאוד נפוץ כיום ועם התפתחות טיפולי האסתטיקה גם בתחום השיער אנשים רבים הבינו כי הם לא חייבים לחיות עם משהו שגורם להם להרגיש לא טוב לגבי ההופעה החיצונית שלהם ויש מה לעשות גם באשר לתופעות של שיער דליל – הדמיית שיער במפרצים.

היום לשיער שלכם אין ספק כי טיפול מיקרופיגמנטציה יביא אתכם לקבלת מראה שיער צפוף יותר. השירות והשימוש במוצרים הטובים והאיכותיים ביותר בשוק כמו גם טיפול על ידי צוות מיומן ומוכשר אשר יעניק לכם את מגוון הטיפולים הטובים והאיכותיים ביותר שקיימים לקרקפ.

המלצה – ליעוץ הדמיית שיער עם מומחה נא מלא פרטים בתחתית העמוד ונציגנו יחזרו אליך

שיטת הדמיית שיער
פתרונות לשיער דליל

קרחת בישראל

התקשר!