טשטוש צלקות: תוצאה מיידית!

האזור התורם צלקות אחרי השתלת שיער

השתלת שיער תוצאות: צלקות+קרחת

השתלת שיער תוצאות: צלקות+קרחת

תוצאה אחרי השתלת שיער ומיקרו-פיגמנטציה

תמונה לפני: אחרי השתלת שיער. תמונה אחרי: אחרי הדמיית שיער מיקרו פיגמנטציה. היו חורים וקרחות לאחר השתלת שיער עם צלקות בראש Vivo סידר הכל!

מילוי פגמנטים לאחר השתלת שיער

לאחר השתלת שיער, האם אפשר להעלים את הצלקות שנשארו?

ניסו המון שיטות בעבר ולא הצליחו לעשות השתלת שיער על צלקות מהשתלת שיער. הרי מה הטעם לעבור את התהליך שוב ושוב?  למעשה, כאשר אני עוברים השתלת שיער אנו מעבירים כמות בלתי מוגבלת של שערות מהאזור התורם לאזור הדליל או הבעייתי. וכדי לשנות את מבנה הצלקת ולהוציא ממנה חזרה את השערה שנלקחה זה סיפר מורכב מאוד וגם לא בניתוח הכי חדיש להשתלת שיער לא יצליחו להשתיל שערות על צלקות באותו מקום בדיוק.

השתלת שיער על צלקת

השיער שיושתל על הצלקות שנלקחו ממנו זקיקים לא יצליח לצמוח באותו מקום בדיוק, הצלקת תסתם לאחר ההשתלה ברגע שינשור הזקיק. וכאשר יגיע הזמן לצמוח שוב, זקיק השיער ימצא דרך לצאת מהקרקפת אך לא דרך הצלקת אלא דרך עקיפה! עדיין הצלקות שנלקחו מהם הזקיקים בתחילת הדרך לא יתכסו בשום מקרה.

את המראה הבולט של הצלקת באזורים עם שער ניתן למנוע ככל האפשר עם היווצרות חומר טבעי בטיפולים קוסמטיים המאפשרים לעדן את מראה הצלקות ולהתאים אותם לסביבתם דרך צבע לשכבות הצלקות.

טיפול בקרקפת מצולקת אינו דורש תרופות כל שהן והליכים ניתוחיים. החומר הטבעי שחודר לצלקת מופק ממוצרים טבעיים מצמחים מינרלים ואלכוהל

אחרי השתלת שיער לא מומלץ להשתשמש עם תרופות ביתיות הם בטח לא יוכלו למחוק צלקות, או להחזיר את השער שנעקר מההשתלה, אך כדי לשפר את המראה של הצלקות באופן מעולה ובסיכון מינימאלי וללא תופעות לוואי מומלץ ליצור קשר

טשטוש או העלמת צלקות?

“בטשטוש צלקת אילן מס’ 1 בישראל אין על העבודות שלו”

טשטוש צלקות – הדמיית קו שיער חדש במצח

טשטוש צלקות. היווצרות של צלקות נובעת מכל מני פגע מפציעה/כוויות/כתמי לידה, השתלות שיער /ניתוחי ראש וכו’. 2 סוגי השתלות השיער FUEו FUT הם רק רשימה קטנה של תקלות שיער שעלולים לגרום לסימנים של צלקות או קרחות אזוריות ארוכות מאוזן לאוזן או צלקות עגולות קטנות בראש/בקרקפת. למרות שהשיטות להשתלות שער לאחרונה השתפרו מאוד ללא ספק ובשנים האחרונות גורמות פחות נזק והצטלקויות שנראות לעין מאשר בעבר, בין היתר בשל השימוש הנרחב בטכניקות הפקת פוליקולריות פחות פולשניות fue (Folelicular unit extractation), רוב הגברים אחרי ההשתלה ללא רבב נשארים עם הצטלקות קבועה לאחר ההליך!

תיקון צלקות בפנים – אומן חייב לדעת, שכאשר אין צורך להגזים – פשוט לא מגזימים. הצלקת בשפם בתמונה השמאלית מעל השפה העליונה קיבלה מראה לבן ובמגע קסם בתמונה מצד ימין צלקת יש מזכרת יש אבל צלקת שאינה מורגשת כלל. , צלקת בלחי, בסנטר וצלקות במקומות עם שיער.

מיקרופיגמנטציה. קעקוע רפואי לצלקות נמצא יעיל מאוד להסוואת כל סוגי נשירות השיער, כמו גם סימנים צעקניים על הקרקפת, כגון צלקות והצטלקויות משמעותיות, כוויות וסימני התקרחות. הטכניקה להדמיית שיער של אילן רביבו התגלתה למובילה בתחום ויצרה מהפכה בטיפולי נשירת שיער לגברים בעיקר ולכסוי תיקון צלקות והסתרתן לאחר השתלת שיער בפרט! התהליך הינו נחשב ליצירת אומן מיוחדת – (ציורי שיער טבעי על הקרקפת) הנבנים בקצב אישי לכל ראש, את עוצמת השינוי ניתן לראות בין רגע בעת העתקת המבנה הצפוף הטבעי ובכך יוצרת כעין זקיקי שיער מגולחים הנראים אמיתיים על הקרקפת (בראש היכן שאמור להיות שיער). הפיתוח הוא מעין הליך קוסמטי לגברים שסובלים מכל סוגי נשירות השיער, וכן הליך אסתטי כדי לסייע להסתיר צלקות, להעלים כוויות וכתמי לידה, וכמו גם את הספקטרום המלא של אלופציה אראטה תוך מילוי צלקות טשטוש ומחיקה באופן יסודי ומרשים במיקרופיגמנטציה.

העלמת צלקות | הדמיית שיער לצלקת מהשתלה

הדמיית שיער לצלקות והסתרתם | צלקות לפני אחרי השתלה – תמונות

אומן הצלקות. הטכניקה בקרקפת העדינה והמתוחכמת של Vivo מציעה העתקת מבנה של חוליות (יחידות זקיקי שיער מדומה) המועתק לאזור הדליל או ללא שיער בראש כמו למשל בתמונות הימניות מאיפה שלקחו שיער ונשארה צלקת.  בדרך כלל בין 1 ל 3 מפגשים במרווח של שבוע זה מזה הופכת המציאות של הצלקת לתופעה מרהיבה בצפיפות אינדיבידואלית ומתאימה ויוצרת אשליה של שיער מלא באזור הבעייתי על הקרקפת במיקרו פיגמנטציה.

שני פתרונות ייחודיים לצלקות:
1. טיפול נקודתי לכל לצלקת. ארוכה/קצרה צלקת אחרי ניתוח להשתלת שיער או כיסוי והסתרת רצועות סטריפ שנחתכו מהעורף בשיטת FUT. מילוי עדין ביותר לחורים של צלקות שהשתלות הFUE יצרו על ידי כך שלקחו זקיקים יחידים של שיער מהאיזור התורם.

2. סיפוק מיידי ותוצאה מושלמת לאשליה של שיער אמיתי קצר מלא וטבעי ובצפיפות הגבוהה ביותר תוך דגש עבור אותם לקוחות עם אזור של שיער תורם לא מספיק.

טשטוש צלקות הדמיית שיער על בצלקת מהשתלה

רמה של הסתרת/העלמת צלקות
הצלקות לאחר השתלת שיער יכולות להיות מוסתרות לחלוטין אך זה תלוי לא רק בצלקת עצמה. רוב הלקוחות שלנו חווים רמה של הסתרת צלקת לפחות של 90%
אנו מצליחים לבצע העלמת צלקות של השתלות שיער במקרים שהצלקת שטחית ואף צלקות שנוצרו בעקבות ניתוח FUE שמאפשרות לקיחת זקיק בודד מאיזור התורם מבלי לחשוש שצלקותיהם נחשפות או מורגשות ויזואלית. לא כמו בשיטת הסטריפ. אין ספור למקרים שגרמו לצלקות להופיע, כמובן שאחרי אירוע קל או קשה לבשר ולעור בשיער. במקרה שלפנינו עבר הבחור תאונת דרכים ונפצע קשה וברוך השם ניצל בנס. היו המון חששות לגבי ההחלטה האם לבצע את הטיפול רק משום שהתוצאה תצא לא טובה. ובכל זאת עינייכם הרואות שיש תמיד מה לשפר אבל ההבדל בין לפני ואחרי – הוא הקובע.

צלקת שיער

צלקות באזור התורם

מאסטר לטשטוש צלקות – Vivo מומחה לתיקון צלקות לאחר השתלת שיער DHI באזור התורם

 

צלקת בשיער – תיקון, סידור, כסוי, הסתרת צלקת ומילויה לפני ואחרי

האם תיקון/טשטוש צלקות נראה אמיתי? את הסטנדרט הגבוה ביותר ביחס לתיקון טשטוש העלמת צלקות למדתי דרך הדמיית שיער ומיקרו בליידינג/פיגמנטציה. להתקרחות הגברית יש גברים שעשו “אַפְּגְּרֵיְד” ושיפור ניכר נראה על פניהם ואף השדרוג של אותם גברים בזכות אותן נקודות עדינות וזעירות בראש מדהימות המדמות זקיקים או שיער טבעי. נקודות שיער מדומה חודרות לשכבת האפידרמיס והן משתלבות בצורה יוצאת דופן. בין 90-150 מיקרומטר בקוטר. מה שנותן מראה מלא ואולי קצת יותר מוגזם מאשר שיער אנושי ואמיתי, אבל כאשר נתקרב ממש לקרקפת ונתבונן נראה את הגודל האמיתי של הפיגמנט שהוא מזערי ואפילו אנו המטפלים מתקשים להבדיל בין זקיקי השיער האמיתיים לאלה המחקים אותם.

התהליך מתאים במיוחד לצלקות מהשתלת שיער בישראל ומטורקיה ובכלל מכל העולם. התמונות לפני ואחרי הדמיית שיער לצלקות המוצגות באתר זה הן לצורך המחשה מצד אחד והן אמיתיות לחלוטין מצד שני. 

התהליך של השתלות שיער עצמו אינו מותיר צלקות ניכרות מקדימה באזור הפוני המושתל ובעוד שאיכפת למושתל עצמו איך תיראה חזותו? מתעלם הוא לגמרי מהמציאות שתיראה מאחור! הנהלים האחרים של הרופאים המשתילים הלא הוגנים כגון אי אמירת האמת שישארו צלקות לתמיד מהיכן שילקח זקיק בכל השתלה שתיהיה רק מחמיר והנוהל לא תקין. לא כולם אומרים את האמת ויחידות שיער זקיקיות שלמות שנחתכות מהאזור התורם ומובאות אל יעדם לפוני או לפדחת אומנם נתפסות בחלקן אך קיימות צלקות גלויות שלמות באזור התורם: או סטריפ_צלקת או נקודת_צלקת.

בטכניקות חיתוך רצועות צלקות ליניארייות ניכרות על הקרקפת, ובשיטת (FUT), קיימים מספר צלקות ארוכות באזור התורם (אזור בחלק האחורי של הראש, שממנו נלקח סטריפ השיער להשתלה). צלקות עלולות לגרום לבעיה קוסמטית במיוחד כאשר נעשה שימוש בטכניקות ישנות או כאשר ההליכים הנוכחיים אינם מבוצעים כראוי או במקרים בהם המטופל הוא קורבן התנסות לתיקון בצלקות. רוב הצלקות הFUE scars הם קטנות ויכולות בקלות להיות מוסתרות ע”י הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה נכונה ובזמן שצלקות מסוימות שנעשו בחיתוך סטריפ עשויות לדרוש את הצורך לתיקון צלקת דקדקני ומתחשב בצפיפות השיער הטבעי ובעוד כמה פרמטרים חשובים.

טשטוש/העלמת צלקות הדמיית זקיקי שיער לצלקת

“הצלקת שנשארה לי אחרי השתלת שיער גרמה לי למבוכה, להתכנסות, להתבודדות מהחברה ולהסתגרות כמו כן לאחר ההשתלה חשתח בושה, הלכתי עם כיסוי ראש מתמיד, וסבלתי ממצב של תסכול דיכאון ודחק ממושכים”

העלמת צלקות בהדמיית זקיקים לשער בזקן

טשטוש צלקות בהדמית שער מיקרו

קרחת לפני ואחרי הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה

מיקרופיגמנטציה – מילוי הדמיה לזקיקי שיער בזקן גברים

טשטוש צלקות 

 

מילוי שיער אחרי השתלה