טשטוש צלקות: תוצאה מיידית!

 

אחרי השתלת שיער – האם אפשר להעלים צלקות?

איפלו אם הטיפול הנכון והמותאם לאופיין של הצלקות מתחיל בזמן וגם אם האומן והמומחה הכי גדול בעולם שמזער כבר המון צלקות בחייו לא יצליח לשנות את הצלקת ולהוציא ממנה חזרה את השערה שנלקחה גם לא בניתוח השתלת שיער על צלקת. את המראה הבולט של הצלקת באזור עם שער ניתן למנוע ככל האפשר עם היווצרות חומר טבעי בטיפולים קוסמטיים המאפשרים לעדן את מראה הצלקות ולהתאים אותם לסביבתם דרך צבע של צלקות.

טיפול בקרקפת מצולקת אינו דורש תרופות כל שהן והליכים ניתוחיים החומר הטבעי שחודר לצלקת מופק ממוצרים טבעיים מצמחים מינרלים ואלכוהל

אחרי השתלת שיער לא מומלץ להשתשמש עם תרופות ביתיות הם בטח לא יוכלו למחוק צלקת, או להחזיר את השער שנעקר מההשתלה אך כדי לשפר את מראה הצלקות באופן מעולה ובסיכון מינימאלי וללא תופעות לוואי מומלץ ליצור קשר

 

טשטוש או העלמת צלקות?

צלקת בראש

“בטשטוש צלקת אילן מס’ 1 בישראל אין על העבודות שלו”

 

טשטוש צלקות – הדמיית קו שיער חדש במצח

טשטוש צלקות. היווצרות צלקות נובעת מפציעה/כוויות/כתמי לידה, השתלות שער /ניתוחי ראש וכו’. 2 סוגי השתלות השיער FUEו FUT הם רק רשימה קטנה של תקלות שיער שעלולים לגרום לסימנים של צלקות או קרחות אזוריות ארוכות מאוזן לאוזן או מלקות עגולות קטנות בראש/בקרקפת. למרות שהשיטות להשתלות שיער לאחרונה השתפרו מאוד ללא ספק ובשנים האחרונות גורמות פחות נזק והצטלקויות שנראות לעין מאשר בעבר, בין היתר בשל השימוש הנרחב בטכניקות הפקת פוליקולריות פחות פולשניות (Folelicular unit extractation), כל לקוחות ההשתלה ללא רבב נשארים עם הצטלקות קבועה לאחר ההליך!

תיקון צלקות בפנים – אומן חייב לדעת, שכאשר אין צורך להגזים – פשוט לא מגזימים. הצלקת בשפם בתמונה השמאלית מעל השפה העליונה קיבלה מראה לבן ובמגע קסם בתמונה מצד ימין צלקת יש מזכרת יש אבל צלקת שאינה מורגשת כלל. , צלקת בלחי, בסנטר וצלקות במקומות עם שיער.

מיקרופיגמנטציה. קעקוע רפואי לצלקות נמצא יעיל מאוד להסוואת כל סוגי נשירות השיער, כמו גם סימנים צעקניים על הקרקפת, כגון צלקות והצטלקויות משמעותיות, כוויות וסימני התקרחות. הטכניקה להדמיית שיער של אילן רביבו התגלתה למובילה בתחום ויצרה מהפכה בטיפולי נשירת שיער לגברים בעיקר ולכסוי תיקון צלקות והסתרתן לאחר השתלת שיער בפרט! התהליך הינו נחשב ליצירת אומן מיוחדת המשכפלת את עצמה בעת העתקת המבנה ובכך יוצרת כעין זקיקי שיער מגולחים הנראים אמיתיים על הקרקפת (בראש היכן שאמור להיות שער). הפיתוח הוא מעין הליך קוסמטי לגברים שסובלים מכל סוגי נשירות השער, וכן הליך אסתטי כדי לסייע להסתיר צלקות, להעלים כוויות וכתמי לידה, וכמו גם את הספקטרום המלא של אלופציה אראטה תוך מילוי צלקות טשטוש ומחיקה באופן יסודי ומרשים במיקרופיגמנטציה.

העלמת צלקות | הדמיית שער לצלקת מהשתלה

מיקרופיגמנטציה לצלקת

הדמיית שיער לצלקות והסתרתם | צלקות לפני אחרי השתלה – תמונות

אומן הצלקות. הטכניקה בקרקפת העדינה והמתוחכמת שלנו מציעה העתקת מבנה של חולייה (יחידת זקיק שיער מדומה) מועתק לאזור ללא שער בראש כמו למשל בתמונות הימניות מאיפה שלקחו שיכר ונשאר ה צלקת.  בדרך כלל בין 1 ל 3 מפגשים במרווח של שבוע זה מזה הופכת המציאות של הצלקת לתופעה מרהיבה בצפיפות אינדיבידואלית ומתאימה ויוצרת אשליה של שיער מלא באזור הבעייתי על הקרקפת במיקרו פיגמנטציה.

שני פתרונות ייחודיים לצלקות:
1. טיפול נקודתי לכל לצלקת. ארוכה/קצרה צלקת אחרי ניתוח להשתלת שיער או כיסוי והסתרת רצועות סטריפ שנחתכו מהעורף בשיטת FUT. מילוי עדין ביותר לחורים של צלקות שהשתלות הFUE יצרו על ידי כך שלקחו זקיקים יחידים של שיער מהאיזור התורם.

2. סיפוק מיידי ותוצאה מושלמת לאשליה של שער אמיתי קצר מלא וטבעי ובצפיפות הגבוהה ביותר תוך דגש עבור אותם לקוחות עם אזור של שיער תורם לא מספיק.

טשטוש צלקות | הדמיית שיער על צלקת מהשתלה

רמה של הסתרת/העלמת צלקות
הצלקות לאחר השתלת שער יכולות להיות מוסתרות לחלוטין אך זה תלוי לא רק בצלקת עצמה. רוב הלקוחות שלנו חווים רמה של הסתרת צלקת לפחות של 90%
אנו מצליחים לבצע העלמת צלקות של השתלת שער במקרים שהצלקת שטחית ואף צלקות שנוצרו בעקבות ניתוח FUE שמאפשרות לקיחת זקיק בודד מאיזור התורם מבלי לחשוש שצלקותיהם נחשפות או מורגשות ויזואלית. לא כמו בשיטת סטריפ. אין ספור למקרים שגרמו לצלקות להופיע, כמובן שאחרי אירוע קל או קשה לבשר ולעור בשיער. במקרה שלפנינו עבר הבחור תאונת דרכים ונפצע קשה וברוך השם ניצל בנס. היו המון חששות לגבי ההחלטה האם לבצע את הטיפול רק משום שהתוצאה תצא לא טובה. ובכל זאת עינייכם הרואות שיש תמיד מה לשפר אבל ההבדל בין לפני ואחרי – הוא הקובע.

צלקת בשיער – תיקון, סידור, כסוי, הסתרת צלקת ומילויה לפני ואחרי

האם תיקון/טשטוש צלקות נראה אמיתי? את הסטנדרט הגבוה ביותר ביחס לתיקון טשטוש העלמת צלקות למדתי דרך הדמיית שיער. להתקרחות הגברית יש גברים שעשו “אַפְּגְּרֵיְד” ושיפור ניכר נראה על פניהם ואף השדרוג של אותם גברים בזכות אותן נקודות עדינות וזעירות בראש מדהימות המדמות זקיקי שער. נקודות שיער מדומה חודרות לשכבת האפידרמיס והן משתלבות בצורה יוצאת דופן. בין 90-150 מיקרומטר בקוטר. מה שנותן מראה מלא ואולי קצת יותר מוגזם מאשר שיער אנושי ואמיתי, אבל כאשר נתקרב ממש לקרקפת ונתבונן נראה את הגודל האמיתי של הפיגמנט שהוא מזערי ואפילו אנו המטפלים מתקשים להבדיל בין זקיקי השער האמיתיים לאלה המחקים אותם.

צלקות מהשתלת שיער בישראל ומטורקיה. תמונות לפני ואחרי הדמיית שיער לצלקות

התהליך של השתלות שיער עצמו אינו מותיר צלקות ניכרות מקדימה באזור הפוני המושתל ובעוד שאיכפת למושתל עצמו איך תיראה חזותו? מתעלם הוא לגמרי מהמציאות שתיראה מאחור! הנהלים האחרים של הרופאים המשתילים הלא הוגנים כגון אי אמירת האמת שישארו צלקות לתמיד מהיכן שילקח זקיק בכל השתלה שתיהיה רק מחמיר והנוהל לא תקין. לא כולם אומרים את האמת ויחידות שיער זקיקיות שלמות שנחתכות מהאזור התורם ומובאות אל יעדם לפוני או לפדחת אומנם נתפסות בחלקן אך קיימות צלקות גלויות שלמות באזור התורם: או סטריפ_צלקת או נקודת_צלקת. בטכניקות חיתוך רצועות צלקות ליניארייות ניכרות על הקרקפת, ובשיטת (FUT), קיימים מספר צלקות ארוכות באזור התורם (אזור בחלק האחורי של הראש, שממנו נלקח סטריפ השיער להשתלה). צלקות עלולות לגרום לבעיה קוסמטית במיוחד כאשר נעשה שימוש בטכניקות ישנות או כאשר ההליכים הנוכחיים אינם מבוצעים כראוי או במקרים בהם המטופל הוא קורבן התנסות לתיקון בצלקות. רוב הצלקות הFUE scars הם קטנות ויכולות בקלות להיות מוסתרות ע”י הדמיית שער מיקרופיגמנטציה נכונה ובזמן שצלקות מסוימות שנעשו בחיתוך סטריפ עשויות לדרוש את הצורך לתיקון צלקת דקדקני ומתחשב בצפיפות השיער הטבעי ובעוד כמה פרמטרים.

טשטוש/העלמת צלקות | הדמיית זקיקי שיער לצלקת

“הצלקת שנשארה לי אחרי השתלת שיער גרמה לי למבוכה, להתכנסות, להתבודדות מהחברה ולהסתגרות כמו כן לאחר ההשתלה חשתח בושה, הלכתי עם כיסוי ראש מתמיד, וסבלתי ממצב של תסכול דיכאון ודחק ממושכים”

העלמת צלקות | הדמיית זקיקי שיער

טשטוש צלקות | הדמיית שיער

 

קרחת | לפני ואחרי הדמיית שיער