המרכז לנפגעי השתלות שיער ¤

 

הסיכונים והתופעות לוואי עלולים להתפתח עד כדי צלקות זיהומים ודלקות, נפיחויות ודימומים באזורים התורמים להשתלה, וחתכים בראש ובקרקפת באזור שממנו הועברו זקיקי השיער.

הדמיית שיער אחרי השתלת שיער

הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה אחרי השתלת שיער כושלת

תמונה מצד ימין: אחרי שתי השתלות שיער ועדיין קרחת מלאה. תמונה מצד שמאל: הדמיית שיער. מיקרופיגמנטציה לאחר השתלת שיער – טיפול משלים!

השתלת שיער ומיקרופיגמנטציה

לפני ואחרי – תמונות של תוצאות השתלות שיער מצד ימין. משמאל – השלמת השתלת שיער ע”י הדמיית פרימיום מקצועית

נפגע מהשתלת שיער
תוצאות לא רצוית – צלקות לקויות של השתלת זקיקי שיער FUE באזור התורם עם מראה לא טבעי ופגוע בסוף התהליך. ניתן לראות בברור את הצלקות במקומות התורמים זקיקים וגם לשייך זאת לנושא הרשלנות המקצועית בניתוחי השתלת שיער. על הרופא המנתח חלה חובת ידיעת המטופל בצלקות שיגרמו מהשתלת שיער.
למרות חובת הזהירות המחייבת את מנתח המשתיל שיער לעדכן את המטופל עוד לפני הטיפול לגבי פתרונות חלופיים וסיכויי ההצלחה והכשלונות הצפויים. אין כל תזכיר בשיחות היעוץ לביצוע השתלות שיער על כך שישארו צלקות במקום שיער! זהו מחדל אשר ייחשב בגדר רשלנות רפואית.
השתלת שיער ועדיין קרחת
מקרה אחר. בשנת 2003 תובע, גבר צעיר אשר עבר ניתוח להשתלת שיער בישראל, לא היה מרוצה והגיש תביעה נגד משתילי השיער והרופא המנתח בעקבות נזקים וצלקות שנגרמו לו, ולטענתו צלקות ההשתלת שיער בעקבות הניתוח שעבר פגעו ופוגעים בו והוא טוען שהמנתח השאיר לו צלקת גסה בקרקפתו והיא בולטת ברמה מכוערת ומאז ההשתלת שיער הוא מתקשה למצוא בת זוג וחייו נהרסו.
לאחר השתלת שיער
נפגעי השתלות שיער – צלקות
צלקת השתלה
נפגעי השתלות שיער
Call Now Button