המרכז לנפגעי השתלות שיער ¤

האזור התורם

האזור התורם. תיקון לאזורים תורמים לאחר השתלות שיער fue

הסיכונים והתופעות לוואי עלולים להתפתח עד כדי צלקות זיהומים ודלקות, נפיחויות ודימומים באזורים התורמים להשתלה, וחתכים בראש ובקרקפת באזור שממנו הועברו זקיקי השיער.

הדמיית שיער אחרי השתלת שיער

הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה אחרי השתלת שיער כושלת

תמונה מצד ימין: אחרי שתי השתלות שיער ועדיין קרחת מלאה. תמונה מצד שמאל: הדמיית שיער. מיקרופיגמנטציה לאחר השתלת שיער – טיפול משלים!

השתלת שיער ומיקרופיגמנטציה

לפני ואחרי – תמונות של תוצאות השתלות שיער מצד ימין. משמאל – השלמת השתלת שיער ע”י הדמיית פרימיום מקצועית

נפגעי השתלות שיער
תוצאות לא רצוית – צלקות לקויות של השתלת זקיקי שיער FUE באזור התורם עם מראה לא טבעי ופגוע בסוף התהליך. ניתן לראות בברור את הצלקות במקומות התורמים זקיקים וגם לשייך זאת לנושא הרשלנות המקצועית בניתוחי השתלת שיער. על הרופא המנתח חלה חובת ידיעת המטופל בצלקות שיגרמו מהשתלת שיער. האזור התורם
למרות חובת הזהירות המחייבת את מנתח המשתיל שיער לעדכן את המטופל עוד לפני הטיפול לגבי פתרונות חלופיים וסיכויי ההצלחה והכשלונות הצפויים. אין כל תזכיר בשיחות היעוץ לביצוע השתלות שיער על כך שישארו צלקות במקום שיער! זהו מחדל אשר ייחשב בגדר רשלנות רפואית.
תוצאות השתלת שיער: קרחת וצלקת
תוצאה של השתלת שיער – צלקת. מקרה אחר. בשנת 2003 תובע, גבר צעיר אשר עבר ניתוח להשתלת שיער בישראל, לא היה מרוצה והגיש תביעה נגד משתילי השיער והרופא המנתח בעקבות נזקים וצלקות שנגרמו לו, ולטענתו צלקות ההשתלת שיער בעקבות הניתוח שעבר פגעו ופוגעים בו והוא טוען שהמנתח השאיר לו צלקת גסה בקרקפתו והיא בולטת ברמה מכוערת ומאז ההשתלת שיער הוא מתקשה למצוא בת זוג וחייו נהרסו.
תוצאה לאחר השתלת שיער: צלקת וקרחת
נפגעי השתלות שיער – צלקות וקרחות
מילוי פיגמנטים לאחר השתלה
נפגעי שיער. תיקון צלקות בראש
התקשר!