הדמיית שיער

הטיפול כרוך בהחדרת חומר צבעוני, המורכב ממינרלים טבעיים מיקרוסקופיים, לקרקפת בעזרת מחט קטנה מאוד על מנת שניתן יהיה לדמות את השיער.  חומר זה מהווה איפור קבוע לקרקפת כאילו הוא מלא בשיער קצר (אלפי נקודות) כמו לאחר גילוח.
הדמיית שיער היא שיטה לא כירורגית וללא כאבים מתאים לכל סוגי נשירת השיער לגברים ולנשים , ללא קשר לצבע או סוג העור. השתלת החומר הצבעוני בעומק פשוט של בין 0.2 ל-0.5 מ”מ, על מנת למנוע כל פצע בעור הראש או הופעת קעקוע. משך הפגישה החל מ- מפגש אחד או ( 3 עד 5) שעות/פגישות.

בשנים האחרונות עלתה המודעות להדמיית שיער, שכן היא נותנת מענה לגברים הסובלים מבעיית שיער דליל והתקרחות, רבים מהם משפרים את המראה החיצוני שלהם בזכות שיטה אומנותית זו.

כל הצבעים כולל כולם אורגניים

ואין שום נזק בשום אופן

סימולטור שיער קעקוע מה הוא יכול לעשות?

יכול לתת לשיער קיצור מראה צעיר יותר – ניתן לדמות לחלוטין שיער בגב הראש, בצד או מעל המצח ניתן להסתיר בקלות את כל רמות נשירת השיער. להעלים צלקות ולהסוות מניתוח השתלת שיער, קודם ניתן להסתיר פצעים, כוויות, צלקות וכתמי לידה

על מי שמבצע את הדמיית השיער עליו לקחת בין 1 ל- 3 שעות חופש על מנת לאפשר את משך הטיפול, יש להגן על האזור בו מיושמת טכניקת הדמיית שיער עם מים רגילים בחפיפה ואין להיכנס לסאונה ולסולריום וכן לכלור!

מומלץ לאנשים שיש להם זקן פגום, דליל או לא קיים מסיבות גנטיות, צפיפות ירודה עקב הפרעה גנטית, חוסר צמיחת שיער עקב פצעים או צלקות בשיער או נשירת שיער עקב התקרחות, הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה זה הדבר הנכון לעשות.

 

התקשר!