מחיר

כמה עולה הדמיית שיער?

גברים רבים אשר סובלים מתופעת ההתקרחות חושבים שהגורל החליט עבורם שהם יהיו קירחים ובטוחים שאין מה לעשות בנידון. מחיר ההתקרחות אצל גברים היא ענין נפוץ מאוד ורבים מהגברים אשר מתחילים לשים לב שהם מתקרחים פשוט מחליטים לוותר על השיער ולעשות קרחת, אנשים אלו לא מודעים לכך שכיום עם התפתחות הטכנולוגיה ישנם שיטות חדשניות ומודרניות אשר ביכולתן להחזיר את מראה השיער המלא והטבעי. מדובר הרי בהליך האסתטי בשם הדמיית שיער לגברים ואנו המומחים בדיוק בהליך הזה. המחיר המינימלי אותו ישלם הלקוח בעבור טיפול הדמיית שיער בודד יהיה לא פחות מ 500 ש"ח. נראה בהמשך העמוד מהי טבלת הסולם בהתקרחות גברית ונעריך לפי דרגות התקרחות מהו המחיר הנצרך בעבור אותה דרגה.

הדמיית זקיקי שיער

הדמיית זקיקי שיער – דרגת התקרחות מס' 4 – מחירים: מ 5,000 ₪ עד 8,000 ₪ תלוי בצפיפות הקיימת

אחת השיטות התופסת תאוצה בשנים האחרונות הינה שיטת הדמיית שיער כאשר בשיטה זו מחדירים לאזור שבו מעוניינים בשיער פיגמנט אשר יוצר שילוב נהדר בין השיער המקורי לפיגמנט, שיטה זו מתבצעת באמצעות החדרת מחט זעירה ששותלת פיגמנט ויוצרת זקיקי שיער. יש להבהיר דבר בנוגע לשיטה זו, בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים הדמיית שיער אינה באמת מצמיחה שיער, כשמה כן היא- מדמה שיער ומשלה את המתבונן שחושב שיש שיער צפוף מלא ואחיד. היתרון הגדול של שיטה זו זה שהשיער נראה טבעי בניגוד לפאה או הדבקת שיער. חשוב לציין כי לא מדובר בקעקוע על הקרקפת , קעקוע הוא קבוע ולא ניתן להורדה, הדמיית שיער היא לא קבועה – הדמיית השיער מחזיקה כשנתיים עד חמש ולאט לאט דועכת ונעלמת עם התחלפות התאים.

בנוסף, כדאי לבצע חיזוק של הפיגמנט כל שנה או שנתיים על מנת לשמור על מראה מלא של צפיפות בכל איזור הקרקפת. השימוש בטכניקה בשיטה זו היא מעין איפור קבוע אבל רק כדי להמחיש זאת הצגנו את זה כך איפור קבוע זה לא הדמיית שיער! פיגמנטים שמקורם הוא טבעי מוחדרים מתחת לפני העור אחד אחד במקומות שבו מעוניינים בהוספת שיער- מילוי קרחות, מפרצים ועוד. על מנת לקבל את המראה המושלם של שיער קצוץ יש גם להסתפר קצוץ וכך הפיגמנטים משתלבים עם זקיקי השיער הקיימים ולא ניתן להבחין בהבדל, אפשרות נוספת היא לבצע הדמייה של זקיקי שיער טבעי על קרקפת ללא שיער כלל. ישנה אפשרות גם למלא איזורים דלילים לראשים בעלי שיער בינוני עד ארוך. בשנים האחרונות ניתן לראות גם נשים שעוברות הליך זה.

מה בנוגע למחירים? ככל שיש יותר משטח עבודה למלא בהדמיית שיער מחיר ההדמייה יהיה גבוהה יותר, מחיר הדמיית שיער למפרצים למשל מתחיל מסביבות האלפיים ש”ח. סך כל הטיפולים הדמיית שיער נמשך בין 2 טיפולים ועד ל 6 טיפולים עד שמתקבלת התוצאה הרצויה, כבר לאחר הטיפול הראשון ניתן להבחין בהבדל ובתוצאה המרשימה של שיטה זו. יש לבדוק טוב ובקפדנות אצל מי אתם מתכוונים לעבור טיפול הדמיית שיער מכיוון שטיפול זה כמו שנאמר הוא לתקופה ארוכה ולכן מי שעבר הדמיית שיער אצל מישהו לא מקצוען או לא בעל וותק ושם עשוי לסבול מהתוצאה פחות טובה לאורך זמן רב, חשוב ביותר שהביצוע יהיה קפדני ומדויק ככל האפשר.

כדי לתת לכם מושג על עלות הטיפול שלכם אנו משתמשים בקנה מידת דרגות התקרחות “Hamilton – Norwood” כמדריך. ההתקדמות של התקרחות היא בדרך כלל מסווגת בסולם המילטון-נורווד, שנע בין שלבים 1-12

מחיר/עלויות טיפול הדמיית קו שיער משתנה מלקוח ללקוח ובהתאם לרמת צפיפות של פיגמנטציה הנדרשת.

כמדריך, מחירי הטיפולים נעים בין 750 ש”ח ל 12,000 ש”ח ואף יותר. טיפול בראש עם נשירת שיער משמעותית (רמה בקנה מידה נורווד 3-4 דפוס מקריח) יעלה כ – 6,900 ש”ח וכיסוי מלא של ראש קירח לחלוטין עולה. כלפי מעלה כ – 12,000 ש”ח לפני הנחה

כל הטיפולים במרכז כוללים 3 מפגשים מרכזיים ואחריות ל 12 חודשים על מנת להבטיח את התוצאה המושלמת. לפעמים, הפיגמנטים עלולים לדעוך במשך כמה חודשים לפני שהם מתיישבים, לכן אנו מציעים תקופת אחריות של 12 חודשים מתחילת הטיפול שלכם. בתקופה זו כל פגישות נוספות שיש צורך לתקן את דהיית הפיגמנט בטווח קצר הן ללא תשלום כלל.

במהלך הייעוץ (ללא תשלום) , אנו מספקים לך הצעת מחיר מותאמת אישית. אם אתה מחפש מחיר במהירות, אל תהסס לשלוח לנו תמונות של הראש שלך ל lnyo@walla.com ונוכל לתמחר את הטיפול שלך כדי לראות איך תראה לאחר טיפול.

קעקועי שיער

לייעוץ עם מומחה בשיטה החדשה: "קעקועי שיער מוהיקן" או "הדמיית שיער פייד אאוט"  חייגו: 053-7553665

אנו מתחייבים!

 • כי יש בידנו את הידע, את הניסיון וכל הכלים הדרושים לביצוע מושלם להדמיית שיער.
 • לספק הדמיית זקיקי שיער איכותית, תיקנית ובטוחה לשימוש ללא קעקוע!
 • לתת שרות אישי, אדיב, איכותי, אמין, הוגן ומקצועי לכל לקוח.
 • לכבד כל הסכם הבטחה או התחייבות מצידנו.
 • לא לנצל את מצוקת הלקוח או את הצורך שלו לשירות.
 • לספק מענה מקצועי ומהיר לכל פניה.
 • לשמור על פרטיות, מידע, וסודיות מקצועית של לקוחותינו.
 • להציע ללקוחותינו את הפתרון הטוב ביותר עבורם.
 • להמשיך ולהוביל את שוק הדמיית השיער בישראל.
 • ללמוד ולהפיק לקחים לצורך שיפור מתמיד של איכות השירות.
 • למקצועיות ולאומנות וכן למומחיות.