טשטוש צלקות 》 העלמת צלקת 》 מחיקת צלקות ♡

קרחת | צלקת

קרחת בראש | צלקת בראש וחור בשיער מפציעה – תיקון צלקות והעלמת התקרחות ☆ אילן רביבו

גברים רבים שסבלו מבעיית ההתקרחות, פנו לניתוח השתלת שיער על מנת להתמודד עם הבעיה. לרוע המזל, חלק מהשיטות של השתלות שיער בין fue ובין fut משאירות צלקות מטרידות על הקרקפת ולא רק צלקות אדומות או צלקת גדולה ולא סימטרית, אלא צלקות דרמטיות וצלקות מכוערות בדיוק במרכז הראש מאחור. וזה נראה נורא וממש רע!

גרוע מזה וחמור פי כמה, הצלקות הנפשיות שנותרות אחרי השתלת שיער בעיקר שלא "נתפסה ההשתלה כמו שצריך" והגברים הנואשים נשארים קרחים מכאן ומכאן. אמנם רק במקרים נדירים של השתלת שיער בטכניקת מדוייקת מאוד של FUE הצלקות קטנות ואינן נראות לעין, אך גברים רבים מצאו את עצמם מתמודדים עם צלקות גדולות ומכוערות אפילו בשיטת הfue המדוברות שגרמו לחורים וצלקות בראש שאי אפשר להתעלם מהן. רוב הסובלים מהצלקות בקרקפת גם מהשתלה חשבו שאין מה לעשות נגדן ונגזר עליהם להישאר כך לתמיד, אך כיום ניתן לטשטש ואף לבצע העלמת צלקות ולהעלים אותן באופן מוחלט בעזרת הדמיית שיער (מיקרופיגמנטציה), עד כדי כך שלא ניתן יהיה להבחין בהן. (כמובן שבמידה והצלקת כעורה מתחת לפני השטח או לחלופין בולטת במידה ניכרת לא יהיה ניתן להסתיר או להעלים את אותו אזור ספציפי עם מיקרופיגמנטציה.) אך יש עניין פתרוני לבעיה וניתן לנפח ע"י זריקות עדינות של בוטוקס את האזור הבעייתי בצלקת או מחוצה לה כדי להשלים את רמת האיזון בהבדלי הגבהים)

העלמת צלקות

 

בטיפולי הדמיית שיער על צלקת נבחן צבע השיער הטבעי של ראש המטופל, ובעזרת מחט זעירה, מוחדרים פיגמנטים של הגוון לתוך האזור המרקיח, החסר או הצלקתי במקרה שלנו. מדובר בהליך מורכב ולא פשוט, הכולל בדרך כלל שניים עד ארבעה טיפולים, שלאחריהם הפיגמנטים מדמים זקיקי שיער קטנים, ונותנים תחושה של שיער קצוץ באותו האזור הצלקתי. בעזרת פיגמנטים אלו ניתן לכסות אזורים שלמים של צלקות בקרקפת, לבצע העלמת צלקות, ולטשטש את הצלקת עד שתעלם לגמרי, על מנת לתת תחושה של ראש בריא ללא סימנים.

הטיפול כמובן לא משאיר צלקות משל עצמו. טשטוש צלקות בעזרת הדמיית שיער מתאימה גם לטשטוש צלקות שנגרמו כתוצאה מהשתלת שיער, אך גם לטשטוש צלקות בקרקפת שנגרמו כתוצאה מסיבות אחרות, כגון ניתוחים או תאונות למשל, אצל גברים ונשים גם יחד. במקרה של צלקות מסובכות מסיבות שאינן השתלת שיער, מומלץ להגיע לייעוץ על מנת לבחון כל צלקת לגופה ולבדוק האם ניתן לטשטש או להעלים אותה בעזרת הדמיית שיער.

אלופציה צלקת

העלמת צלקות | טשטוש טוטאלי לצלקת

ברוב המקרים יכולה הדמיית שיער להעלים את הבעיה לגמרי, ולתת מראה שיער מלא ואחיד, המשלב את הצלקת עם שאר שיער ראש הקרקפת באופן שנראה טבעי לגמרי. הטיפול מיועד בעיקר לאלו המעוניינים להסתובב עם שיער קצוץ, מה שנפוץ בעיקר אצל גברים בחודשי הקיץ החמים, ולא יכולים להרשות לעצמם לעשות זאת בגלל הצלקות, משום שהם זקוקים לשיער ארוך שיכסה את הצלקות. בנוסף מתאים הטיפול גם לבעלי שיער ארוך יותר, שהצלקת בראשם עדיין בולטת מבעד לשיער וניתן להבחין בה.

טשטוש והעלמת צלקות

העלמת צלקות – כיסוי מוחלט

צלקות ברוש

מחיקת צלקת – מילוי צלקות לאחר השתלת שיער

טשטו צלקות

תיקון צלקות בראש

זקיקי הדמיית שיער על צלקת

תיקון צלקות

 

ליעוץ עם מומחה צלקות חייגו 053-7553665

עוד בנושא העלמת צלקות