השתל/ות שיער בטורקיה: כדאי? – כך תצא משם! תמונות של קרחת לאחר 3 השתלות שיער!

 

גברים מעטים יודעים שלא קיים דבר כזה שהשתלת שיער בחלק האחורי העליון של הראש (כלומר היכן ששמים כיפה) (פדחת) תתפוס יפה ותמלא לחלוטין את האזור הריק שם! אך טרם נשלול את עצם קיומה של מציאות השתלת שיער בפדחת ולפני שאנו מתריעים על תוצאות ללא שינוי כלל ואף למעלה וחמור מכך נקדים ונאמר – אמנם, בחלקו הקדמי של הראש במשולש הפרונטאלי (כלומר במפרצים ובפוני) ברוב המקרים מצליחה ההשתלה לחולל שינוי מדהים והיא תופסת ומחזיקה מעמד והשיעור בה הוא לאין ערוך ובמידה רבה באופן שלא ניתן בכלל להשוואה להשתלת השיער מאחור. השתלת שיער בפדחת לעולם לא תשיג את הצפיפות הטבעיתגם לאחר ארבע השתלות FUE בעיקר גורמת ההשתלה בפדחת לנזקים שלא מספרים עליהם. ולכן – תמונה אחת שווה 1000 אלף מילים! ∇ ∇ ∇

השתלת שיער בטורקיה – תוצאות! תמונות של אדם לאחר 3 השתלות שיער FUE בתורקיה!!!

בימים הקרובים יעלו לאתר תכנים ותמונות המספקים מידע מקיף על הדברים החשובים ביותר באמת בנוגע לנושא הרגיש של השתלות שיער בכלל ועל השתלות שיער בתורקיה בפרט. שרובם מנסים להסתיר בכל דרך אפשרית תרתי משמע. "בטורקיה עובדים עם שיטה להוציא כמה שיותר זקיקים ומפרקים את האזור התורם והוא נשאר עם מלא חורים וצלקות קטנות אבל מלא מלא צלקות וחורים! לא באמת משתילים את כל כמ=ות הזקיקים שמוציאים גם כאשר סופרים אותם לידך".

הוכחה חותכת! – חפשו באינטרנט תמונות של קרחים המתקרחים מאחור או קרחים בפדחת ומקדו את החיפוש בכל לשון והפכו לכל שפה ולא תמצאו תוצאות של תמונות אמתיות להשתלות שיער שבאמת הצליחו בחלקו האחורי של הראש.  יוצא שהמטופלים הללו ובעיקר בתמונה זה שאחרי שלוש השתלות שיער יצאו בנזקים כבדים יותר מאשר היו לפני ההשתלות. גבר שלא מתאים להשתלת שיער מוכרח להבין לפני שמבצע את ההשתלה ולפנות לפחות לשלושה מקומות שהוא מתלבט עליהן ולשמוע לפחות שני ייעוצים ולא להתפתות ולהאמין לכל אחד שרוצה להטיס אותו לטורקיה להשתלה.