העלמת צלקות

קרחת נחשבת לעתים קרובות לתהליך של הזדקנות, אבל מה עם סוגים אחרים של נשירת שיער קבועה? או למשל תאונות היוצרות צלקות, כוויות, כתמי לידה ו scars ? סוגי השתלות הם רק רשימה קטנה של דברים שעלולים לגרום סימנים של קרחות אזוריות. למרות שהשיטות להשתלת שיער השתפרו ללא ספק בשנים האחרונות וגורמות פחות הצטלקויות מאשר בעבר, בין היתר בשל השימוש הנרחב בטכניקות הפקת פוליקולריות פחות פולשניות (Folelicular unit extractation), כל לקוחות ההשתלה ללא רבב נשארים עם הצטלקות קבועה לאחר ההליך.

העלמת צלקות

תמונות העלמת צלקות – לפני ואחרי

קעקוע רפואי בקרקפת למשל נמצא יעיל מאוד להסוות את כל סוגי נשירת השיער, כמו גם סימנים בולטים על הקרקפת, כמו צלקות, כוויות וסימני התקרחות. יחידת החילוץ של המרכז להדמיית שיער® בישראל הפכה למובילה בתחום ויצרה מהפכה בטיפולי נשירת שיער לגברים בעיקר. התהליך המיוחד משכפל זקיקי שיער מגולחים הנראים אמיתיים על הקרקפת. הפיתוח הוא מעין הליך קוסמטי לגברים הסובלים עם כל סוגי נשירת שיער, וכן הליך אסתטי כדי לסייע להסתיר צלקות, כוויות וכתמי לידה, כמו גם את הספקטרום המלא של אלופציה. אומנות הקרקפת המתוחכמת שלנו מציעה העתקת מבנה של חוליית (יחידת) זקיק שיער המועתק לאיזור בראש ללא שיער, וכך בדרך כלל בין 2 ל 5 מפגשים במרווח של שבוע זה מזה הופכת מציאות של צפיפות אינדיבידואלית ויוצרת אשליה של שיער מלא על הקרקפת במיקרו פיגמנטציה. VirtualHair® מספקת שני פתרונות ייחודיים ללקוחותיה:
1. טיפול נקודתי לאחר ניתוח להשתלת שיער להסרת רצועות וצלקות FUE שנוצרו על ידי חיתוך או לקיחת זקיקי שיער.
2. לספק אשליה מלאה של צפיפות גבוהה יותר עבור אותם לקוחות עם שיער תורם לא מספיק.

לחצו להגדלת התמונה

איזו רמה של הסתרת צלקת אפשרית?
הצלקות לאחר השתלת שיער יכולות להיות מוסתרות לחלוטין אך זה תלוי בצלקת עצמה. רוב הלקוחות חווים רמה של הסתרה לפחות של 70%.
אנו מצליחים לבצע העלמת צלקת של השתלת שיער במקרים שהצלקת שטחית ואף צלקות שנוצרו בעקבות ניתוח FUE שמאפשרות לקיחת זקיק בודד מאיזור תורם מבלי לחשוש שצלקותיהם נחשפות או מורגשות ויזואלית.

לחצו להגדלת התמונה

האם זה נראה אמיתי?
בדרך כלל, נקודות ההדמיה הוירטואליות אצלנו מציבות את הסטנדרט הגבוהה ביותר ביחס לשאר.. הדמיית שיער להתקרחות הגברית יש אומרים שעשו "אַפְּגְּרֵיְד" שיפור ניכר ואף שדרוג בזכות אותן נקודות. הן חודרות לשכבת האפידרמיס והן משתלבות בצורה יוצאת דופן. בין 90-150 מיקרומטר בקוטר. מה שנותן מראה מלא ואולי קצת יותר מוגזם מאשר שיער אנושי אמיתי, אבל כאשר נתקרב ממש לקרקפת נראה את הגודל האמיתי של הפיגמנט. אפילו אנו המטפלים מתקשים להבדיל בין זקיקי השיער האמיתיים לאלה המחקים אותם.

לחצו להגדלת התמונה

תהליך של השתלת שיער אינו מותיר הצטלקות ניכרת באזור המושתל, בעוד שבכמה נהלים אחרים, כגון השתלת יחידות זקיקיות, קיים רק קו גלוי אחד באזור התורם; (סטריפ) בטכניקות חיתוך רצועות צלקות ליניארייות ניכרות על הקרקפת, ובשיטת (FUT), קיימים מספר צלקות עגולות קטנות באזור התורם (אזור בחלק האחורי של הראש, שממנו נלקח השיער להשתלה). צלקות עלולות לגרום לבעיה קוסמטית במיוחד כאשר נעשה שימוש בטכניקות ישנות או כאשר ההליכים הנוכחיים אינם מבוצעים כראוי או במקרים בהם המטופל הוא יחטה מסכן. רוב הצלקות הFUE scars הם קטנות ויכולות בקלות להיות מוסתרות ע"י הדמיית שיער נכונה ובזמן שצלקות מסוימות שנעשו בחיתוך סטריפ עשויות לדרוש את הצורך לתיקון צלקת דקדקני ומתחשב.